Jump to content
matti

Viin

Recommended Posts

Ja hiinlaste pärast ära muretse, varsti tuleb nigunii mingi uberkatastroof, mis pooled inimesed minema pühib(mõni haigus, maailmasõda või looduskatastroof)

Mida te plaanite noormees! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile! Tundub, et oled pinges ja vajaksid lõõgastumist. Soovitan ... porgandimahla ;)

... ja ja... ytle veel, et v2hese seksi viga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... ja ja... ytle veel, et v2hese seksi viga...

Arvan, et sellega on sul kõik korras. Tervislike eluviisidega inimesed, nagu sina näevad head välja ja on seksuaalselt aktiivsed ;)

Head vana aasta lõppu sulle :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vot! Siin on tüüpilise põhimõttelise mõttelaad. Aile arvab, et kõik, kes alkoholi tarvitavad, need "kannatavad" selle all ;) Ja, et alkoholi tarvitatakse ainult lõõgastamiseks. Ja maksal, ajul ja järeltulijatel on vindid peal. Nad on uhked selle üle, et nad ei tarvta alkoholi. Mina aga olen uhke selle üle, et ma teen mida tahan. See tähendab, et võin vabalt alkot mitte pruukida, kui soovin ja mitte midagi sellest ei juhtu. Olen cool ja kael kangeks ei lähe. Ja kui soovin, siis võtan. Ei juhtu selle maksaga sittagi, kui oskad alkot tarbida. Viina ma ei lürbi - pole lihtsalt aru saanud selle kibeda olluse võlust. Aga suurepärased veinid hea toidu kõrvale. Head Saksa ja Austria nisuõlled vahetevahel. Või Pisang rohke jääga ja apelsiini mahlaga soojal suvepäeval, klaas šampanjat puuviljade kõrvale. Kas te tõesti arvate, et kogu maailm naudib neid maitseelamusi sellepärast, et nad kannatavad alkoholismi all. Äärmuslased on alati kiksuga, võta mis tahes valdkonda.

Lähen nüüd küll offtopic jutule natuke, aga siiski.

Nimeta mulle palun mõni Austria nisuõlu! :P

Elasin vahepeal Saksa Baieri ja Austria Tiroli piirkondades ning siiamaani pole tuvastanud ühtegi Austria Oma Weißbier'i.

Ma ei küsi nokkimise pärast, vaid hirmsalt ise tahaks teada. Kui aga see lause oli lihtsalt seal vahel, sest Weißbieri tihtipeale seostatakse rohkem Austriaga, siis las jääda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et sellega on sul kõik korras. Tervislike eluviisidega inimesed, nagu sina näevad head välja ja on seksuaalselt aktiivsed ;)

Head vana aasta lõppu sulle :P

Suur t2nu! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lähen nüüd küll offtopic jutule natuke, aga siiski.

Nimeta mulle palun mõni Austria nisuõlu! :P

Elasin vahepeal Saksa Baieri ja Austria Tiroli piirkondades ning siiamaani pole tuvastanud ühtegi Austria Oma Weißbier'i.

Ma ei küsi nokkimise pärast, vaid hirmsalt ise tahaks teada. Kui aga see lause oli lihtsalt seal vahel, sest Weißbieri tihtipeale seostatakse rohkem Austriaga, siis las jääda...

Neid on ikka päris palju. Austria alpide piirkonnas pruulitakse seda igal pool. Aga meie kaubandusest - No võta või "Edelweiss", mida müüakse nii heleda kui ka tumedana. Väga maitsev ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid on ikka päris palju. Austria alpide piirkonnas pruulitakse seda igal pool. Aga meie kaubandusest - No võta või "Edelweiss", mida müüakse nii heleda kui ka tumedana. Väga maitsev ;)

Parimad on siiski meie õlled,nagu näiteks Saku on Ice ja A.Le Coq Premium.Ka mõned tumedamad on normid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parimad on siiski meie õlled,nagu näiteks Saku on Ice ja A.Le Coq Premium.Ka mõned tumedamad on normid.

Üldiselt jah on Lager ikka üle kõige, aga vahest läheb külm ja paksu vahuga Weissbier ikka kümnesse. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui võtan,siis ikka pealejoogiga,egas ma enam 12 aastane pole.Tol ajal jõime ainult puhtalt.Parim pealejook on tomatimahl,hea on ka koka ja apelsinimahl.

Aga üldiselt peaks aluseks võtma vana hea tõdemuse : kui oma silmaga pole näinud siis pole see fakt. (M.M.)

Mina võin õelda, tuginedes ülaltoodud tõdemusele, et need , kes alustasid 16-aastaselt ja isegi hiljem paari õllega päevas ja nii iga päev end purju joonud, need 50-aastaseks ei ole elanud. Mitte ükski. Kurb, aga fakt.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga üldiselt peaks aluseks võtma vana hea tõdemuse : kui oma silmaga pole näinud siis pole see fakt. (M.M.)

Mina võin õelda, tuginedes ülaltoodud tõdemusele, et need , kes alustasid 16-aastaselt ja isegi hiljem paari õllega päevas ja nii iga päev, need 50-aastaseks ei ole elanud. Mitte ükski. Kurb, aga fakt.

6igus...

Kurb on see, et nad on valmis v2itma, et nad ei tahagi... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga üldiselt peaks aluseks võtma vana hea tõdemuse : kui oma silmaga pole näinud siis pole see fakt. (M.M.)

Mina võin õelda, tuginedes ülaltoodud tõdemusele, et need , kes alustasid 16-aastaselt ja isegi hiljem paari õllega päevas ja nii iga päev, need 50-aastaseks ei ole elanud. Mitte ükski. Kurb, aga fakt.

Mis kuradi kapis sa elad??? Mis sul on mingi tuberkuloosia dispanseri kartoteek käepärast või. Arvan, et enamik Eesti üle 50 a. meestest peab peenikest naeru selle jora peale. (Paar õlut päevas ja mitte ükski üle 50`ne - Huhhh huh) Minu vanaisa, kes elas 92.a. saadaks sulle vastuse, kui ma talle läpaka kirstu kaasa oleks pannud ;) Võibolla elad sa julmas urbanistlikus keskkonnas, kus mehed stressi surevad ja pärast inimesed, kes teiste tegelikest hädades sittagi välja ei tee ega aru ei saa, selle alkoholi, vale toitumise jne. kontole kirjutavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina võin õelda, tuginedes ülaltoodud tõdemusele, et need , kes alustasid 16-aastaselt ja isegi hiljem paari õllega päevas ja nii iga päev, need 50-aastaseks ei ole elanud. Mitte ükski. Kurb, aga fakt.

Kaldun nõustuma. Kui rõhk on sõnal "nii iga päev".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

agronaudi jutust lugesin ainult alguse ja seal oli lause et kui paned ahvile ülikonna selga siis jääb ta ikka ahviks ... või nohh mõte oli selline .... kogu sinu alko ja suitsu vastase jutu teen ma maatasa lausega et kui ma joon pudeli õlut nädalas siis jään ma ikka samaks inimeseks kes ma olin enne seda joomist ... ma ei ole kohe joodik või muidu alkohoolik .... suitsu ma ei tee seega selle kohta ma näidet ei saa teha ... kuid jällegi näide minu enda elust .... võin isegi öelda et vanaaasta õhtul jõin ära mingi 7-8 tequila sunrise'i .... kuid see ei tee minust ikka veel joodikus ... tulin täna tööle viigipüksid jalas ja triiksärk seljas ... ikka see sama inimene kes ma enne alkoholi tarbimist olin ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisele tulemusele on raske vastu saada. Kas sihuke elu tervise peale ei hakka?

miks ta peaks hakkam. võtame minu onu. nooruses oli hullem parm. nüüd pole 1986 aastast saadik ÜHTEGI TILKA alkot võtnud. ise ka algul mõtlesin et kuidas see võimalik on. kuid noonäed, elab veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti loll jutt.Minu vanaisa pani praktiliselt iga päev tina õlut ja viina ka ikka ja elas 70 aastaseks,teine vanaisa oma 3 õlle päevas ja 68 ,Isa paneb 4 õlle päevas ja on juba 60 ja terve kui purikas.Olge nüüd normaalsed paar õlle päevas ja üle 50 ei ela?Ma soovitan sul minna kuhugi maa poe juurde,küsida kui vana keegi on ja kui palju joob , olen kindel ,et saan vapustuse ja su teooria on ümber lükatud.

Ma arvan ,et ka kui pool liitrit viina juua nv ära siis ka midagi ei juhtu.Ise saigi uusaastal vast pudel viina ära joodud või vähem ,sest see läks ikka 2peale ei lugenud neid pitse!

Muudetud kasutaja marguzz22 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti loll jutt.Minu vanaisa pani praktiliselt iga päev tina õlut ja viina ka ikka ja elas 70 aastaseks,teine vanaisa oma 3 õlle päevas ja 68 ,Isa paneb 4 õlle päevas ja on juba 60 ja terve kui purikas.Olge nüüd normaalsed paar õlle päevas ja üle 50 ei ela?Ma soovitan sul minna kuhugi maa poe juurde,küsida kui vana keegi on ja kui palju joob , olen kindel ,et saan vapustuse ja su teooria on ümber lükatud.

Ma arvan ,et ka kui pool liitrit viina juua nv ära siis ka midagi ei juhtu.Ise saigi uusaastal vast pudel viina ära joodud või vähem ,sest see läks ikka 2peale ei lugenud neid pitse!

kui ikka poolik iga päev sisse võtta,siis hakkab see ikka varsti maole ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt ma ka täna hommikul mõtlesin,et -kopp on ees sellest joomisest.Pea lõhkus ja süda oli paha eilsest peost,külmavärinad.Minul on tegelikult maks ka kerge defektiga,arst ütles ,et alkoholi ei tohiks mingil juhul puudutada.Aga mina sülitasin sellele ja panin edasi jooki.Teate,minul on asi nii,et ükskõik,mis mind puudutab,allub põhimõtele kõik või mitte midagi.See kehtib ka joomise kohta,kas olen täiskarsklane või täielik joogimees.Tean,mis tähendab olla täiskarsklane,olin seda kaks aastat.Täna mõtlesin samuti,et peaks selle juurdde tagasi pöörduma,päris mõnus oli.tol ajal ei joonud ma üldse,suitsu küll tegin,aga valisin kahest pahest väiksema.Pealegi olen ma kalamees ja see,et ma kala suitsu ei tee,ei tulnud kõne allagi.Muidu ma ei suitseta kunagi v.a. kala olles.Joogi puhul mul häirib see,et kaob teravus ja pinge,ei tunne ennast tugevana.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin nats aega tagasi et vend vähk on joonud pisti viina vms terves oma elus, hmm...paneb mõtlema kui suur isiksus peab ikka olema et kordki elus pole õnnestunud end purju juua..... imetlusväärne... korralikud vanemad olid vist...

aga ärge jooge jah, alko paha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilma olla pole mingi probleem. ma arvan, et ma oleks isegi tunduvalt vähem joonud, aga kui sõbrad kogu aeg kutsuvad ja pinnivad ja siis lubangi ning nii see käest ära lähebki. suht kehva on ära öelda ka kogu aeg, et ei ma ei joo, ma lähen koju magama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt on siin läinud kuidagi süngeks, arutaks parem kuidas on teie arust kõige parem viina võtta?

Mulle meeldib puhtalt. Viin peab olema jääkülm ja suht väikestes pitsides, et saaks terve klahvi korraga mõnusalt sisse laksata, nii et mõnus tuline jutt seest läbi käib. Kui laua taga on mingit rasvast ja sooja head sööki, näiteks hapukapsast, peale ei joo. Kui pole, siis joon väikse sõõmu pealevõtukat aga hammustan ka mingit sakummi. Aga mõnusa viinavõtmise alus on loomulikult hea seltskond.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×