Jump to content
matti

Viin

Recommended Posts

Kui eesmärk ei ole tippsport, siis ma usun, et on suht (normaalne)/tavaline kui harilik eesti noor 0,5 kanget alkoholi alla kulistab nt. reede õhtul.

Kui ikka igal nädalal 0,5 l viina ära juua, siis see on kindlasti liiga palju, eriti kasvavale organismile (noorele). :) Juba selle joodud alkoholi mõju kestab vähemalt 2 päeva. Kui reedel jood, siis laupäevase mõju kohta ei tohiks küsimusi olla, aga pühapäevase kohta võibolla igaüks ei saagi ise aru, kuid tegelikult päris tugevad järelmõjud ikka on, kuidas kellelegi kas tavalisest suurem janu, liigne higistamine, uimasus, väsimus, kiirem pulss...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina vahepeal ka üle kahe aasta ei joonud absoluutselt mitte tilkagi alkoholi.nüüd olen viimasel ajal hakanud uuesti jooma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle ka alkohol eriti ei meeldi ... nagu et iga nädal padu-joomarit mängida ... kuid aegajalt on hea juua ... naerda ennast ogaraks asjade üle mis kainele inimesele imelikud tunduvad ja lihtsalt stressi maandada .... nagu et minu suured joomingud on nagunii juba minevikus ära tehtud ja praegu tervislikumad eluviisid käsil ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sporti teha ja toitumisega vaeva näha siis isu puhast viina,niisama,ajaviiteks juua kahaneb.

Aga kui on sõbrad koos ja üritus seda väärt siis saab ikka teist paelt sisse kallata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on viinaga selline suhe, et enamuse aastast ei ole viina järele mingit tahtmist, küll aga libistan õlle. Samas talvel kipub kõrisõlm terava järele sügelema küll. Praegu küll pole talve siiani saabunud aga vist organism tunetab isegi, et vastav aeg on käes. Tunnistan, et ootan juba seda pühadeperioodi, kus saab pikalt rammusate roogade taga istutud ja jääkülma valget peale võetud. Selge, et vorm langeb ja kehakaal tõuseb sel perioodil aga eks seda saab hiljem tasa teha.

Lugesin huviga eelmisi postitusi ja hakkasin mõtlema täiskarsklusele. Mõnes mõttes on ehk tegemist samasuguse äärmuslusega nagu totaalne joomarlus. Iseenesest austan ja imetlen neid kes suudavad ka kaine peaga lõõgastuda, sõprade napsuseltskonas samamoodi end hästi tunda nagu isegi võtaksid pitsi või kaks...samas jäävad need inimesed minu arust ka paljust ilma ja olgem ausad- padukarsklaste seas on väga palju ka kibestunud ja õelaid inimesi, eriti nende seas, kes ise kunagi kõvad kärakamehed olnud aga hiljem selle mingil põhjusel maha jätnud. Sellised ongi kõige kõvemad aktivistid (Olev Remsu, Harri Kingo)!

Igaljuhul, võtkem pühade ajal pits ja pidagem ka aru! Ja kuldreegel peale kauba- segamini mitte mingil ju...

Hõkk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui r22kida s6ltuvustest siis mina olen kindlalt endorfiinis6ltlane :)

Endorfiini, morfiini-sarnast ainet, tekib nii ajus, ajuripatsis kui ka neerupealsetes. Selle aine tootmine intensiivistub, kui inimene end pingutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alkoholil baseeruvad paljud ravimid ning ravimite kasutamine on väga tulus äri, nagu seda on ka näiteks viinaäri jt alkoholiärid. Asja mõte on üks ja ainus - teenida maksimaalset kasumit. Neid, kes selle "lõksu" langeb, on ju enamik inimkonnast. Ma ei imesta miks siis neid inimesi, kes üritab pöörduda rahva poole puhtalt siira sooviga jagada natukenegi omi puhtaid mõtteid, tahetakse materdada ja mudasse tampida.

Äsja lõppes riigitelevisioonis Prillitoosi saade, kus saate lõpus oli juttu pihlakast, mis oli eelmise saate küsimus. See on vanurite saade peamiselt ning saatejuht luges ette saabunud kirju. Näiteks üks vanem meesterahvas kirjutas, et tema teeb pihlakast veini ning kasutab seda ravimina, iga päev üks supilusikatäis. Kui sellega alkoholi tarvitamine piirdub, siis ei ole see ju hukkamõistu väärt. Point ongi selles "kultuuris", mida propageeritakse ühiskonnas üldiselt - nagu näiteks Fizz siidri reklaam - Pidu on purgi sees! No andke andeks, kuid siin on ju selge, millega paralleele tõmmatakse - tarbid piisavas koguses 5-protsendilist alkohoolset löga, mis on kaugel üldse ÕIGEST kääritatud õunamahlast ehk siidrist ning siis tekib hea meeleolu ja kõik "piirangud" on pealt ära - hea enesetunne on garanteeritud :). Selline on tootja marketing. Nagu mõistusega inimesed on aru saanud, siis endorfiinide vallandamiseks ei ole vaja tarvitada alkoholi.

Mul on väga raske mõista seda, et aasta on 2006, 21. sajand, ning inimesed üritavad ikka ratast uuesti leiutada?!? See jääb täiesti arusaamatuks. On asju, mille puhul ei ole mõtet vaielda ning alkoholi tarvitamine ja suitsetamine ning igasugu muud narkootikumid on sellised juhtumid, mis on ennast ammendanud, totaalselt. Normaalselt funktsioneeriv inimorganism ei vaja alkoholi. Ebanormaalseks peame meie ju näiteks aga seda kui uudistes räägitakse mingist India pühamehest, kes suudab elada ilma vee ja toitaineteta!!! No ja eks sa võta kinni, kust tema oma energia saab? (Tema enese sõnutsi on tal suulaes avaus, mille kaudu ammutab ta kosmosest energiat... - kuidas aga saab kaasaegne teadus aktsepteerida sellist selgitust?)

Inimorganism on ise üks paras keemialabor, tuleb vaid osata seda ISE reguleerida ilma abivahenditeta (rääkimata abivahendite kahjulikkusest, pean silmas viina - kahjulikkus kaalub kasuteguri üles kui kasuteguriks on näiteks "pingete maandamine"). Ma ei pea näiteks silmas, et lihashüpertroofiat saab esile kutsuda ainult oma keharaskust kasutades. Kahtlemata mitte. Selleks ongi vaja raskusi tõsta ja higi valada, tohutut pühendumist. Lihtne rääkida, katsuge aga teha seda - valada higi ja pisaraid.

Seepärast hindan kõrgelt inimesi, kes näevad vaeva, ükskõik mis elualal. Kuid seejuures ei saa hukka mõista inimest, kes näiteks sündides saab suure eelise võrreldes teistega (no näiteks... ma ei tea toon näiteks Ines Karu, Paris Hilton.... suvalised näited, mis pähe torkavad, meedias ju neist palju juttu).

Sellised on minu arvamused. See ei tähenda, et keegi ei ole selliseid arvamusi omandanud enne mind, või et keegi ei mõtleks sarnaselt nagu mina.... Igaüks võtab eeskuju sellest, mida ise õigeks peab. Kellele pakub rahuldust paar õllet peale väsitavat treeningut, kes aga saab oma vajadusi rahuldada targutades foorumites ja kommentaarikeskustes, kes leiab rõõmu loodusest.... jne jne

Niisiis, mis on universaalne tõde? :unsure:

Päikest!

PS. Mulle isiklikult teeb head meelt näha, et siin foorumis on inimesi, kes suudavad ilma alkoholita elada ning kindlasti on neilt kõigilt palju õppida. Arenemine ongi loomulik protsess elus. Kibestumine ja kadetsemine annab põhjust järelemõtlemiseks iseendas.

Meenub film Bruce Almighty, Jim Carrey'ga peaosas, kus ta soovis saada Jumalaks ning ühel hetkel läks ta soov täide. Kuid polnud see Jumala amet sugugi lihtne kuna kaebusi hakkas laekuma miljonite kaupa üle kogu maailma ning hääled ehk mõtted, mida ta teiste inimest peast välja luges, õigemini paratamatult kuulis, hakkasid teda häirima niivõrd palju, et lõpuks lihtalt ta enam ei suutnud seda välja kannatada.

Niisiis minu pika jutu mõte on üks ja sama, mis oli ka suitsetamise teema puhul:

Kõik saab alguse inimesest endast. Tuleb hakata iseenda kallal vaeva nägema, ennast harima.

Millegipärast oli mu keska füüsikaõpsil tuline õigus: "Me oleme nii lollid". Tollal ma naersin selle üle, tegelikult ajab praegugi naerma, kuid selles lauses on sügav iva sees. Olgugi, et see kontekst, mida ehk tema silmas pidas oli seotud kosmosega. Siiski, mina loen sealt välja muudki, transformeerin seda sõnumit üle inimkäitumisse näiteks.

PPS. Antud filmimeenutus ei ole seotud iseenda võrdlemisega Jumalaga :D. Sest tajun seda, kuidas niiväga soovib "pidutseja"-tüüpi jõusaalis käija mulle nähvata.... et saaks kuidagigi seda jobu Agronauti vaikima sundida. Realistina ütlen, et siin on ainus võimalus. Ehk kehtib see nõukogude vanasõna: pole inimest, pole probleemi! :P. Kuid tasuks meelde jätta, et mõtteviisi ei saa kustutada, see elab edasi, sest see levib laiali nagu viirus. Vägivald sütitab vägivalda. Seega... we're in this shit together! ;) Kuigi iseasi kui shitty see maailm ikkagi on, sest kõike annab enda ümber kujundada ning "pasa"-filtrit saab peale panna ;-).

Ja veel... nartsissismi diagnoos on väga hea pakkumine! Kaalun seda. Samuti Jüri Lina loominguga tutvun kindlasti ning haritud inimesega on alati rõõm vestelda.

Aga kõige lõpuks ütleks, et karskus on kõigest üks väike komponent sellest, mida inimeses hinnata, on palju olulisemaid tegureid, kasvõi usaldusväärsus, truudus, avameelsus, kohusetundlikkus jne jne jne. Inimene on terve kompleks, üks igati huvitav tegelane ning see, milliseid väärtusi suudab inimene või inimesed luua, on hämmastav! Elu on nagu inimese ainevahetus: paralleelselt toimuvad organismis kaks protsessi: katabolism ja anabolism ehk lõhustamisprotsessid ja ülesehituslikud protsessid, hävitamine ja loomine. (P-A-U-L kommenteeris samasuguselt näiteks Kas suitsetate? teema all (Pole nagu pointi, et ühelt poolt ehitad ennast ja teiselt poolt lammutad.).

Mis on universaalne tõde? :D

Koolis õpetas mulle tervisekasvatust, oli vist 6. klass, ma ei mäleta täpselt, mis nimega see aine täpselt oli... see ei olegi oluline... Tähendab tervislikest eluviisidest rääkis meil koolis mees, kes ise oma käitumise ja olemisega on hoopis täielik vastand sellele: ca 160 cm pikk, kehakaalu ca sama palju iga tema keha sentimeetri kohta, suitsetas regulaarselt, alkoholi tarvitas ka kindlasti, kuigi õnneks vähemasti ise kunagi ei täheldanud, vähemasti koolis mitte. Ühesõnaga, mida ma tahan kogu selle jutuga öelda? Kas on õige mõista hukka inimest tema tõekspidamiste põhjal? Loogiline, et ei ole. Seni kuni kõik on põhiseadusega kooskõlas, on ju kõik OK. Kuid mida kujutavad endast seadused? Kokkuleppeid, mis on paika pandud mingi grupi inimeste poolt. Kui näiteks: mingi grupp filolooge, keeleteadlasi saab kokku ümarlaual ning võtavad vastu otsuse, et sõna „neeger” ei ole halvustava tähendusega (meie, eestlaste jaoks), siis nii ongi ja läheb see ÕS-i kirja. See, kas see mustanahalisele on solvav, seda ei huvita keegi ning siis on hea noortel nagamannidel visata „neegri”-nalju. See teema on väga pikk.... jälle võib vaielda, et „mida sa kaitseid mustanahalistest” jne jne... Niimoodi võibki vaidlema jääda... Ma saan aru, et eestlane üldiselt ei taha, et siia riiki tuleks teisi rahvusi (rasse?!?!), kuid samas miks hävitada ka iseendid?!?

Miks peab minusugune noor 20ndates aastates poisike sellistel teemadel kirjutama? Kui peaksin elama pensionieani, kas siis räägiksin teistmoodi? Mõtleksin teisiti sellistel printsipiaalsetel küsimustel nagu karskus, natsionalism, rassism? Ei. Olen karsklane, minu jaoks ei loe inimese juures ei tema rass ega rahvus, vaid tema eesmärgid. Muidugi siinkohal on üsna valus mõelda sellele, kuidas maailmas rahvaarv jõudsalt kasvab. Ja mille arvelt see kasv toimub? Asiaatide arvelt loomulikult. Kuidagi peab ju asi „jonksu” minema... Inimkond reguleerib ennast ise. Päris karm oleks ette kujutada maailma, kus inimesed oleksid karsked. Kui lapsevanemad ei hülgaks oma lapsi, vaid väärtustaks rohkem lapsi, sest lapsed kannatavad alati, ükskõik kas on tegu lahutusega või vanema(te) hukkumisega. Ning sedasi kasvavad üles meie tulevase ilmakodanikud. Kui paljud teist sellele on mõelnud kunagi? Kuidas mõjutab teie endi käitumine teisi inimesi?

See on minu arvates väga olulin faktor. Ma ei ole võtnud snitti mitteüheltki kirjanikult. Need põhimõtted on lihtsalt välja kujunenud ja ma leian, et see mõtteviis on igati loogiline ja heasoovlik, kuid jällegi ma ei tohi seda peale suruda. Lihtne on elada pohuistina.... Nüüd aga minule aitab, sest olen andnud endast niigi palju. Vastutasu on alati boonus ning see kajastuks edaspidises inimlikumas Eestis, mis aga kõlab niivõrd naiivse ja utoopilisena, et ajab ennastki naerma. Vot siis, nartsissistlik Agronaut. Ja olen veel täiesti kursis lõhestunud isiksusega. Tähtkujult olen Kaksik, seega väga lihtne ju järeldust teha...:D

Lihtsuses peitub võlu.

Päikest veelkord!

Enne veel kui lõpetan postituse, ütleksin, et karskuse osas thumbs up! järgmiste foorumlaste hulgas:

vend vähk (seoses alkoholi mitte-tarvitamisega ning samuti ka mitte-suitsetamise osas)

AileKuuda (seoses alkoholi mitte-tarvitamisega ning samuti ka mitte-suitsetamise osas)

Marielito (seoses alkoholi mitte-tarvitamisega ning samuti ka mitte-suitsetamise osas)

daemonium (seoses alkoholi mitte-tarvitamisega ning samuti ka mitte-suitsetamise osas)

inside14 (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Archangel (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Angel-liis (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

greenu (ainult mitte-suitsetamise osas, alkoholi tarvitamise osas ma parem ei kommenteeriks...)

bob25 (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

MuskulaarKobras (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

painkiller (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

WinchesterMan (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

alessandro (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

maza (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

-aron- (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Capricorn (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

fighter (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Rihostern (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Xero (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

SHOXi (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Kaspar90 (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Creek (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Goth (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Rebane (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

P-A-U-L (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Hummer (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

aktivist (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

karateka (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

maats (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

pisikerosin (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

nadel (kuna on tõsine plaan maha jätta suitsetamine tuleval aastal, täpsemalt 18. juuli 2007, EDU!)

carter (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Ikkreh (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Raul1 (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

jrx (sotsiaalne vesipiibutamise tõttu ei tohiks sa tegelikult siin nimekirjas olla :P)

UmbIsik (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

matti (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Keio (vähemasti mitte-suitsetamise osas, alkoholi mitte-tarvitamise osas ei oska öelda)

Niisiis, selline põhjalik käsitlemine. Ükski nimekiri, loetelu pole täielik. Seega jäi keegi siit välja või sattus siia ekslikult. Igatahes antud inimesed on vähemasti mitte-suitsetamise ja/või alkoholi mitte-tarvitamise osas väga või üsna tublid kodanikud. Thumbs up! ehk mina igati tunnustan neid foorumlasi, olgugi, et taoline üldistamine ja lahterdamine võib tunduda veidrana. Kindlasti olete näinud filme, kus psühhopaadil-sarimõrtsukal on oma nimekiri, n-ö deathlist, kus siis hakkab nimesid maha kriipsutama :P. Minu puhul on lihtsalt tegemist inimesega, kes soovib avameelselt jagada informatsiooni. Milleks? Seda kõike arengu hüvanguks. Leian seda vajalik olevat. Muidugi oleks meeldiv lugeda mõistlikku vastukaja, mitte sellises stiilis, et "ah, hull, tõmba nahui, see on täiesti debiilne tekst". Kas ikka on? Kas minu postitustes ei ole siis mingitki vähimatki kandvat mõtet? Olgem ausad iseenda ja teiste suhtes. Jõuan oma jutuga taas selleni, et kõik saab alguse inimesest endast.

Olge terved ja võtkem mõistusega jõuluperioodi ning tõsisemad trennitegijad: ei maksa unustada, et siis kui konkurendid verivorste näost sisse ajavad, saate teie sel ajal treenida :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sellel verivorstil viga on siis?Ma varem ka ei söönud,nüüd on hakanud maitsema,kuid jah,sealihaga ei anna seda siiski võrrelda.Võib väga hästi teha mõlemat,treenida ja ka ajada verivorsti näost sisse.Ise plaaningi nii teha :)

Argonaut meenutab mulle üht klassikaaslast,kes ka pidevalt targutab sügavatel teemadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarust lollide ikka!

et kui oled tark siis jood viina v"_

vastupidi ikka ju!

pealegi/minuarust jook pole ta yldse! vast sobib aind v'lispidiseks kasutamiseks mitte seespidiseks. n'iteks kui steroide systite siis alkot desinfitseerimiseks...

Viin on tarkade inimeste jook lollide jaoks, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argonaut!

V2gagi mitte fitness.ee foorumlik kirjutis :) Mul on hea meel, sinu avameelsuse ja arutlemisv6ime olemasolu yle :unsure:

nartsissistlik Agronaut... lõhestunud isiksusega. Tähtkujult olen Kaksik, seega väga lihtne ju järeldust teha...biggrin.gif

Mis mina siis Veevalajana peaks ytlema :D Sa 2ra 2ra jahtu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see alkohol ole tõesti selline imelik aine, mis mõjub igaühele erinevalt.

Mõni paneb paar pitsi näkku ja läheb kohe tüli norima. Teine joob klaasi ja heidab magama. Kolmas keerab üldse pudeli näkku ja ei tee teist nägugi...

Mul on nimelt sõber, kes mitmekordne eesti juunioride meister maadlemises. Aga tüüp ise joob nagu viimnepäev oleks käes, ja pea iga päev. Kus ka temaga kokku ei põrkaks on alati eilsest joomingust pohmas nägu ees.

Samas on inimene nii heas vormis, et minu jaoks on tegu täieliku müstikaga. Aru ma veel saan, kuidas õige trenn võib alkoholi liigpruukimise tasa teha, aga kuidas ta jõuab kui enamus ajast auru all on? Ei tea.

Ise tarbin alkoholi mõõdukas koguses. Vahest kodus sõpradega pudel kaks head õlut lõõgastumiseks on väga hea. Samas suurema peo korral võib end ka päris oinaks juua. Aga õppinud ma olen ja minu joomine näeb välja selline, et iga suurema koguse vahel üks klaas vett. Hoiab pea selgema ning olemise hea.

Eks selles põhilises teismelise-eas sai nagu karmimalt ja tihedamalt pudelit kallutatud, aga praegu ei ole viitsimist ega ka tahtmist ausalt. Niisama ilma erilise põhjuseta ei viitsi end tappa.

Kui siis juba mõni suurem pidu, et korralikult end läbi tõmmata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sain joodud nata. Ütleme et ka esimest ja ka viimast korda, sellest ajast peale ei salli viinamaitset vms kanget alkot suus. Õllet natuke talun, kuid üle poole pudeli ei taha. Üldiselt ma ei ole viimaste aastate jooksul erilist alkot tarbinud, kuid siis lonks siidrit või õlu. Pean end karsklaseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okay, kui asi juba viina peale läks, siis küsiks kes teist on ka kangemaid asju tarvitanud/tarvitavad?PS.suure valgusisaldusega sheik või 3,5% piim ei lähe siia alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okay, kui asi juba viina peale läks, siis küsiks kes teist on ka kangemaid asju tarvitanud/tarvitavad?PS.suure valgusisaldusega sheik või 3,5% piim ei lähe siia alla.

kas kangemat alkot? piiritust või troinoid-maasika napsi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhast piiritust küll nüüd joonud pole, see oleks vist väga jõhker. ;) Ühe korra olen kunagi niimoodi joonud, et segasime piirituse mingi joogiga (Sprite-ga vist), maitse tuli ikka halvem kui viin+Sprite kuigi koksi kangus oli u. sama. Enam selliste lollustega loomulikult ei tegele. :ph34r:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piiritus on suht hea kui seda segada schweppesiga ... mitte selle ginger alega sest see on magus ... russchian ja bitter lemon on head ... kuid suure tõenäosusega on järgneval päeval kõrvetised ... paljalt (metafoorilises ja otses mõttes) olen ka seda võtnud kuid maitse ei sobi ;) .. kange :ph34r: ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×