Jump to content
matti

Viin

Recommended Posts

... Kui teil on vähegi spordimehelikku autunnet, siis jätkate oma alkopromo mõnel teisel saidil. See on mu ainus palve, sest teema on ennast siin juba ammendanud. Laseme noortel keskenduda spordikesksematesse teemadesse. Aitäh!

Aitäh selle märkuse eest.

Kui see teema siin foorumis pystitati, siis mina töesti oma suures naiivsuses arvasin, et vastused tulevad eitavad. Väga palju oligi, aga löpuks on ikkagi kogu diskussioon jöudnud vaidlusse, kellel on öigus ja kui palju on palju ja löpuks langetud isiklikute solvanguteni :rolleyes:

Ootasin eitavat suhtumist sel lihtsal pöhjusel, et tegemist ikkagi sportlastega s.t kes juba on midagi saavutanud ja kes alles kindla visadusega ryhib nende eesmärkide poole. Arvasin, et siit saan vinke, mida teie, kui spordile pyhendunud soovitataksite noortele meestehakatistele (miks ka mitte neidudele), miks ntx alko ja sport kokku ei sobi. Usun, et köige parem soovitus oleks eeskuju, mitte keelamine. Aga nuh....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh,vähemalt niipalju on sellest teemast kasu olnud,et nüüd tarviatn ma alkoholi oluliselt vähemal määral.Samuti on palju saanud siin ennast lahti kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh selle märkuse eest.

Kui see teema siin foorumis pystitati, siis mina töesti oma suures naiivsuses arvasin, et vastused tulevad eitavad. Väga palju oligi, aga löpuks on ikkagi kogu diskussioon jöudnud vaidlusse, kellel on öigus ja kui palju on palju ja löpuks langetud isiklikute solvanguteni :lol:

Ootasin eitavat suhtumist sel lihtsal pöhjusel, et tegemist ikkagi sportlastega s.t kes juba on midagi saavutanud ja kes alles kindla visadusega ryhib nende eesmärkide poole. Arvasin, et siit saan vinke, mida teie, kui spordile pyhendunud soovitataksite noortele meestehakatistele (miks ka mitte neidudele), miks ntx alko ja sport kokku ei sobi. Usun, et köige parem soovitus oleks eeskuju, mitte keelamine. Aga nuh....

ütlen esimesema oma arvamuse et siin foorumis on suht käputäis inimesi kes võistlevad ja on tugevad laval , saalis või võitlusringis.... valdav enamus on selliseid kes lihtsalt tegelevad spordiga selleks et oma välimust parandada või siis tervislikel põhjustel või mis iganes .... kui see teema oleks olnud orienteeritud spetsialistidele siin foorumis siis oleks olnud valdav "ei" kuna aga vastata said ka minusugused spordiga enda jaoks tegelejad siis on selge et vastajate sekka sattus ka alkoholiga patustavaid inimesi ... mitte et ma arvan et spetsialistid siin ei tarbi alkoholi ... tarbivad küll (vähemalt kahte tean üks demos seda oma treeningvideos ja teine on rääkinud õlle lõõgastavast effektist ka avalikult)

moniic

põhimõtteliselt sa saidki ju eitava vastuse selle pisikese agaga et siin foorumis on enamus "tervise joojad" (selgitus ... tervisesportlane on inimene kes teeb natuke sporti <--- siit tulenevalt tervisejooja on see kes joob natuke.....(maini ka selle et tegu on minu väljamõeldud sõnaga :rolleyes:) peale selle üksikud arvamused olid et "juuakse palju" ja üksikud olid et "ei jooda üldse" ... kui joomiseks nimetada purjus olemist siis võib võtta teema kokku kindla EI'ga kuid aga joomiseks nimetatakse alkoholi tarbimist üleüldse ( lugedes tarbimiseks ka reedeõhtust õlut piljardi kõrvale, õlut sauna juurde või klaasi kokkulöömist sünnipäeval) siis on vastus tugev JAH. mina pean selle foorumi tulemust EI'ks sest minu arvates kulgeb piir kaugemal kui täielik alkoholi eitamine ... et siis lahtikirjutatult enamus foorumlasi ei joo viina liiga palju vaid mõõdukalt .... ja need kes palju joovad tõstavad keskmist ja need kes vähe joovad need langetavad keskmist kuid lõpptulemus on kuldne kesktee ...

mis puudutab argonaut'i <--- huhh esimest korda kirjutasin selle õigesti (enda kaitseks võin öelda et inimese aju loeb nii et vaatab esimesi ja viimaseid tähti ja siis paneb sõna kokku .... kuna su nimi sarnaneb sõnaga agronaut siis millegipärast registreesin sind agronaudiks .... minu viga ... )

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise küll ei joo (väga harva klaasikese kuskil üritusel või sünnal aga mingil juhul pole karsklane)

Aga arvan et üldiselt natuke juua on kasulik, nt klaasike punast mõni õhtu, ka viin ja õlu on normaalsed asjad. Aga kindlasti vast ei tohiks eriti tarbida neid viskisid ja konjakeid, likööre jne. Puhas viin kaalub nad vast üles.

Endale maitseb nendest muidugi aint liköör, magusa maitse pärast ;) Aga üle pitsi ei taha sedagi.

isegi socially jooks, aga moment hakkab rahast kahju, niiet teleka ees õlu libistamine oleks tõenäoline siis kui kool läbi, töö olemas jne. Enne ei tundu kuidagi sobiv...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[Maks on terve ning järglasi ei plaani saada. Pole neid jõnglasi siia maailma nüüd niipalju ka vaja. Niigi upume 10 aasta pärast hiinlastesse.

hahahahahaa ;) ..vaatame mis juttu sa siis ajad kui suureks ükskord kasvad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oleks võinud vabalt juhtuda ka kaine peaga,tean paari sellist,kes lasevad täiesti kaine peaga õhupüssiga kasse.

no eks pööbli seas leidu üksjagu neid nõrgamõistuslikke ja afektiivseid primitiivseid inimesi; tean paari sellist,kes täiesti kaine peaga lähevad endast välja ajakirjaniku peale ja tean ka sellist, kes käis Aafrikas safaril antiloope laskmas, ise veel minister, nüüdseks endine minister.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siin võeti kohe teema üles, kes kui palju viina kannatab ja mida peale hammustada :D

Kas minu tulemusele on kellelgi midagi vastu panna: 29,5 aasta jooksul 1 pits viina ja umbes 1 liiter õlut(midagi muud lihtsalt ei olnud juua). Kogu alkohol. Mitte tilkagi alkoholi ei oma sünnipäevadel, oma pulmas... ega teistel üritustel. Isegi Starteri energiajooki joon ilma viinaga lahjendamata :)

Kes on kangem mees?

Mina oma 22 eluaasta jooksul kuskil üle poole liitri viina, kuid õlust ma räägigi ;) Nüüd ei ole alko maitset tundnud üle 2 aasta.

Igaljuhul respect ! ;)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina leian, et ka alko tarbimisel on vaja tasakaalu. Ei kiida kuidagi heaks alkoholi laustarbimist, samas ei poolda ka totaalset karsklust. Teatud kogus alkoholi, sünnipäeva lauas üks pits enne sööki, laupäeva õhtul üks õlu saunas, on minuarust täiesti ok, kõiges peaks hoidma tasakaalu. Teatud kogus viina on ka tervisele pigem kasulik kui kahjulik, samuti klaasike punast veini parandab vereringet ja pudel lahjat õlut seedimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina leian, et ka alko tarbimisel on vaja tasakaalu. Ei kiida kuidagi heaks alkoholi laustarbimist, samas ei poolda ka totaalset karsklust. Teatud kogus alkoholi, sünnipäeva lauas üks pits enne sööki, laupäeva õhtul üks õlu saunas, on minuarust täiesti ok, kõiges peaks hoidma tasakaalu. Teatud kogus viina on ka tervisele pigem kasulik kui kahjulik, samuti klaasike punast veini parandab vereringet ja pudel lahjat õlut seedimist.
  • Milles seisneb Sinu poolt mainitud "totaalse karskluse" kahjulikkus?
  • Kuidas on "teatud" kogus viina tervisele pigem kasulik kui kahjulik?
  • Millised on üldised tendentsid alkoholi "mõõdukas" koguses tarvitamise osas (sh erinevates ühiskonnakihtides)?
  • Kui palju inimesi suudab tavapäraselt piirduda "peol" ühe dringiga?
  • Millised on sõna "pidu" vasted slängis? [abiks on näiteks Slängisõnastik]
  • Mis on kujunuenud eelduseks "pidutsemisele" (näiteks slogan "Pidu sinus eneses" - Fizz siidri reklaamis) ehk siis mis on tüüpiliseks eelduseks tavainimesel hea meeleolu saamiseks peol (näiteks slogan "Mingit meeleolu ei ole..." - Aramis brändi reklaamis)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
  • Milles seisneb Sinu poolt mainitud "totaalse karskluse" kahjulikkus?
  • Kuidas on "teatud" kogus viina tervisele pigem kasulik kui kahjulik?
  • Millised on üldised tendentsid alkoholi "mõõdukas" koguses tarvitamise osas (sh erinevates ühiskonnakihtides)?
  • Kui palju inimesi suudab tavapäraselt piirduda "peol" ühe dringiga?
  • Millised on sõna "pidu" vasted slängis? [abiks on näiteks Slängisõnastik]
  • Mis on kujunuenud eelduseks "pidutsemisele" (näiteks slogan "Pidu sinus eneses" - Fizz siidri reklaamis) ehk siis mis on tüüpiliseks eelduseks tavainimesel hea meeleolu saamiseks peol (näiteks slogan "Mingit meeleolu ei ole..." - Aramis brändi reklaamis)?

Vabanda kui ma sinu tundeid sellega kuidagi riivasin kuid esitan siinkohal enda subjektiivset arvamust. Ma ei väida, et nn. totaalne karsklus oleks kuidagimoodi tervis kahjustav. Ma põhimõtteliselt ei kiida heaks äärmuslikust nii toitumis- kui joomisharjumustes. Mulle teadaolevalt on tõestatud alkoholi positiivset toimet teatud haiguste ravimisel, mõistagi käib jutt äärmiselt väikestest kogustest. Antud postituses ma ei kirjelda tendentse ei mõõdukas ega muud moodi alkoholi tarbimises. Alkoholi tarbimise kohta peol peaks siiski iga inimene ise vastama, kuid ise tean ja tunnen palju inimesi kes just peo algatuseks ühe dringi joovadki ja edasi piirduvad nt. mulliveega.

Ma mõistan, et sinupuhul on tegemist totaalse karskluse pooldajaga, mina seda aga propageeri, samuti ka mitte joomist, jäägu sulle sinu ja mulle minu arvamus.

Samamoodi ei pea ma õigeks ka taimetoitlust ja teisi ühte äärmust õigustavaid elustiile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alkoholi kurjadest tagajärgedest meenub vägisigi, et Hitler on vast üks tuntumaid taimetoitlasest karsklasi kes ühtlasi suitsu ei pahvinud... Aga tema vooruslikkus seisnes selles, et ta ei sundinud seda aspekti oma elust teistele peale... (Selle postituse mõte pole siin nüüd kedagi natsiks tembeldada, vaid osutada lustakale loole ajaloos)

Veel tahtsin öelda, et väita, et "iga tilk alkoholi on kurjast" saab kummalise maigu juurde kui vaadata näiteks osoonisõbralikku loodustoodet "taruvaik", milles on 45% etanooli (postive effect: andis hääle tagasi ja võttis valu ära ohtra kasutamisega)...

...Elu on ikka seiklus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
[*]Kuidas on "teatud" kogus viina tervisele pigem kasulik kui kahjulik?

Alkohol kahjustab maos elutsevat bakterit Helicobacter pylori. Viimane aga on üks maohaavandite ja maovähi põhjustajaid.

Mehed võivad tarvitada päevas 30 ml, naised 20 ml alkoholi. See on kahjutu kogus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Vooruslik", ptui, tänapäevaselt popp on ikka öelda "seksikas" naine:

:D

kate20mosseg3.jpg

Olen kindel, et enamik mehehakatisi ihaldaks vastavalt tänapäevasele trendile selle "tibiga" meeldivalt aega veeta, et vestelda kõikvõimalikel huvitavatel teemadel :P, no ja siis muidugi hiljem korralikult alkojoobes ka veidi va vanainimeste asja harrastada.... eriti siis kui need mehehakatised teavad selle naise staatust ühiskonnas, mille poolest on see naine tuntud ehk siis tegu on vägagi nimeka modelliga, kuigi nüüdseks on tema "aktsiad" märgatavalt kukkunud ning põhjuseks just ennekõike, oh üllatust, tsiteerin: "mitte just kõige tervislikemate eluviiside tõttu kaotanud oma kena välimuse", tsitaadi lõpp. ;)

Andke aga minna, tarkpead, spordilembesed noored ja vähem noored inimesed! Andke oma panus alkoholi ja tubaka töösturitele ;), inimeste nõrkuste pealt on alati teenitud ning seda tehakse ka tulevikus. Väärastunud mõttemall on visa püsima - ärapanemine, kadedus, eneseõigustamine. Inimene, kes ütleb, et karsklane/karske inimene on iseenda koostatud raamides, siis see ütleja ise ei mõista kuivõrd piiritletud on tema mõtlemine, veelgi enam ei tunnistaks see inimene iialgi seda avalikult, vaid jätkaks enese õigustamist kuni oma elu lõpuni.

Olles ise viimasel ajal n-ö teleka-dieedil :P, siis täna näiteks Seitsmeseid uudiseid vaadates sai taaskord kinnitust niivõrd kulunud süžee: mees alustas noorena, 14-aastaselt, tavalise tubaka suitsetamisega, seejärel kanepi suitsetamisega, siis tulid mängu narkootikumid ning tagatipuks leidis ta otsa aga joomakaaslasest "sõbra" noa läbi, kes jooma"sõbralt" sakusmendi järgi haaramise peale suskas noaga. Kui paljud sellest loost õpivad? Enamik neid, kes on karskuse vastased (NB! Karskus ei ole kohustuslik ega mittekarskus karistatav, oleneb kohast, kus viibitakse joobes ning tegudest, mis korda saadetakse, kas siis joobes või kainena, kuid joobnuna on reeglina inimene palju altim sooritama igasugu "lollusi", mida kaine peaga ei teeks ehk teisisõnu, minu arvates peegeldab see inimese vaimset nõrkust!) reeglina ütlevad nagu ühest suust, et "mina ju ei lõpeta sedasi nagu see Roman näiteks". Sellist juttu vassivad nad reeglina oma elu lõpuni, sest selge on see, et kui isiklikku kogemust ei eksisteeri, siis naljalt juba inimene oma harjumuslikku käitumist ei muuda. Seevastu minul on lihtne seda teha - lõpetan siin targutamise ning minul ei ole mingitki takistust elu "nautimisel", kuigi tegelikult ei ole see nii lihtne, sest millegipärast on mul vajadus kujunenud välja, et targutada ja informeerida teisi, vastutasuks mittemidagi nõudes, sest tean, et reeglina saab sellise jutu eest ainult kriitikat. Mõelgem natukenegi, kuidas näiteks käib valimispropaganda... mil moel arutatakse koosolekul taktikat (milline elanikkond on potentsiaalne sihtgrupp, kust saaks enim hääli näiteks....). Paraku tuleb mul ennast korrata üha uuesti ja uuesti.... Mis puutub sellesse Romani juhtumisse... tv.ee-s on see saade näiteks üleval, vaadake, millise näoga vaatas see Roman kaamerasse ning ütles oma sõnadega, et kulla inimesed, ärge tehke nii nagu mina, hoolitsege oma laste eest ehk tundke nende vastu ja nende tegemiste suhtes huvi. See on sulaselge armastuse puudumatus, sest inimene, kellel on olemas kõik vajaminev, mittemateriaalne, fundamentaalne ehk siis ligimese armastus, siis sellisel inimesel ei teki vajadust hävitavale käitumisele (mõnel on selleks "armastuseks" vihkamine, meenub näitena film "Krahv Monte Cristo"). Seega, Oldman võib ju näidetena tuua ohutuid alkoholi annuseid, kuid suitsetamise osas ei saa sa seda mitte teha, kuid ehk ilmub kunagi artikkel, et mõõdukas suitsetamine on kasulik, no näiteks 1 mg nikotiini, siis kodanik Oldman haarab sellest kinni ja viskab kohe letti kui võimalus, et "paika panna" karske/karsklane nagu näiteks mina. Lõpetuseks aga, kui paljud teist pööras tähelepanu pildi all olevale tekstile ning veelgi enam, kui paljud teist pööras tähelepanu teksti sisule, mitte autorile endale. Mis puudutab selle postituse autorit ennast, siis tema on igati "tavaline" lihtne inimene :lol: (sõltmatu, erapooletu ekperdi arvamus :P). Mõttetu on hakata diagnoosima ning külge pookima ja juurdlema selle üle, mis on antud autori "probleem", et ta on niivõrd sarkastiline, teravmeelitsev, küüniline, neurootiline, tänitav, nääksuv, wannabe :P. Hüüdja hääl kõrbes ehk vox clamantis in deserto... (peagi aga hüüdja hääl troopilises vihmametsas).

sayonara

PS. Kes juhtus 2. aprilli hommikul Terevisiooni viimast saatelõiku vaatama (s.o saatelõik, kus keegi avaldab omi mõtteid, mis peaks nagu üldjuhul olema mõtlemapanevad), siis seal pidas monoloogi Elektra ning lõpetaksingi mõttega, millega lõpetas tema oma sõnavõtu (olgu siis nende mõtete alguomanik, kes iganes, oluline on minu arvates see kandev mõte): "Targem on olla vait.".

PPS. Võin ju ilkuda, kuid ütlen seda sellepärast, et näitlikustada veidikenegi seda mõtet, mida tahtsin edastada (paljude teiste mõtete seas)... Elektra on ka nimelt selline inimene, kes on omanud seesugust "isiklikku kogemust" ehk siis langenud relvastatud röövi ohvriks (*) ning olen kindel, et see intsident mõjutas teda kõvasti mõtisklema elu üle ja selle üle, kuivõrd äkitselt võib kõik muutuda. Mitte ei saa jätta mainimata filmi "Saag" triloogiat, mille kandvaks mõtteks ongi just see, et selleks, et inimesele jõuaks "pärale" midagi, on tal tarvis natukene saada veidikene šokiteraapiat, sest üldjuhul kriisiolukorras lööb inimese tegelik "mina" välja, siis kui tuleb valida, langetada otsus. Tundub must-valge maailma nägemisena seesugune mõttekäik? Siinkohal tuleb koheselt silme ette mugavusühiskonna memmepojad, kes ei viitsi tegeledagi spordiga, vaid elavad nädalavahetuste nimel, et siis läbu pidada, kellelegi suvalisele tänaval molli anda.... seesuguseid kaltsakaid olen oma elu jooksul kohanud küllaga, kuid mul on kahju neist. Kahju, sest nad ei ole tunda saanud armastust, tingimusteta armastust, nad on afektiivsed inimesed, see peegeldab primitiivsust. Mina olen samuti afektiivne, kuid suudan ohjeldada omi emotsioone, arvan, et isegi purjus olles, et kui näiteks keegi mult sakuskat küsiks, ei annaks ma talle nuga nagu kodanik Romaniga juhtus (*). Kui paljud üldse vaevuvad mõtlema, miks selliseid inimesi tekib meie ühiskonnas? Roman oli ka kellegi laps ehk tal olid ema ja isa - tema autorid, loojad. Miks ta loodi siia ilma? Harjumusest? Umbes, et nagu loomulik on, et saadakse lapsi, mis seal's ikka.... enamik inimesi ongi vaimselt laisad, ka mina kipun seda olema. Selle eest, et laisaks ei muutuks, hoolitsevadki näiteks igasugu tänavakaagid, kes nuga kõrile topivad :P. Kui tuua laiskusega paralleeli, siis sama on näiteks võistkondlike spordialade puhul Eestis, eriti hästi tean seda öelda korvpallurite osas. Probleem seisnebki selles, et neil pole n-ö "ora per..s" pidevalt ehk ametlikumalt öeldes - konkurents on hõre ning kui on teatavad anatoomilised eelised (kehapikkus), siis pole palju vajagi, ainult suht varajasest lapsepõlvest saadik olevat mitmekülgset liigutustegevuse kogemust, et saada tippkorvpalluriks. Nojah, Võrumaa metsadest leitud toona 17-aastasest Janar Purason'ist näiteks ei saanud korvpallurina asja paraku (varasem vähene kokkupuude spordiga)....

Päikest!

Enjoy The Silence

KCH%20Sarawak%20-%20Bako%20National%20Park%20-%20Tropical%20rainforest2%201_b.jpg

Ahjaa, ei saa mitte jätta mainimata, meenutamata artiklit, millele osutasin teemas ideaalmees Kutid, te olete ÜHEKÜLGSED. Üldistamise, sildistamisega võite te vahel väga puusse panna, kallid kaaskodanikud (näiteks antud postitaja grafomaaniks tembeldamine (*) nagu kodanik kasutajanimega daemonium mind sildistas). Oeh, täis ego-laks, lausa ego-lahmakas kohe :P Maru on ennast tsiteerida, selle kohta oli üks tore ütlemine, kuid paraku ei meenu see sõnastus... no jäi silma kuskilt saidilt... igatahes tuli mul meelde üks teine tsitaat, mõttetera, millele osutas siin teemas varasemalt kasutaja Rambo vend (*):

Kui inimene tunneb ennast ikka haamrina, siis hakkab varsti kõik talle naela meenutama.

Põhjus, miks seda mainin - see on ilmselt kommenteerija enda sõnastus Abraham Maslow'ile omistatud ütlusest "See, kes on haamri käsitsemises osav, kaldub kõiki naelteks pidama."

Aga ikkagi, see kõik on irrelevantne nagu ka minu postitus ning selleks kulunud energia ja aeg, vähemasti ebaoluline teiste inimeste jaoks.

Seychelles-sunset-_L-poster.jpg

Lõpetuseks aga midagi positiivset:

Kaua elamine ei ole eesmärk omaette, samamoodi nagu karskus, vaid eesmärk on elada elu täisväärtuslikult ja nautida elu. Igaüks teeb seda just nii nagu tema seda oskab.

Eesmärk on lisada aastatele elu, mitte elule aastaid!

Oluline on kvaliteet, mitte kvantiteet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argonaut. Mina ei propageeri joomist, ma lausa vihkas suitsetavat naist ja ise ka ei suitseta. Aga samas ma ei lange ka sinukombel äärmustesse. Loomulikult on see ebanormaalne kui inimene ennast pildituks joob, eriti kui seda veel regulaarselt teha. Mina räägin siin paarist pitsist juubelilauas, või ühest lahjast õllest peale sauna. Need on kaks eriasja. Ma ei poolda ühtegi äärmust, sulle soovin rahuliku meelt ja pisut rohkem tolerantsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles mina n2en probleemi?

Te olete muutunud paganama tundetuteks.

Inimene harjub k6igega, kahjuks ja 6nneks... Kohandumine, mis m6nes olukorras tagab liigi pysimaj22mise. Kahjuks ei ole alkoholiga kohandumine kaugeltki mitte liigi pysimaj22mise huvides.

Minu keha ytleb mulle enne 20 ml alkoholi tarbimist:"Kuule! J2ta j2rele! Ma ei tunne ennast h2sti!"

Aste astmelt te harjute sellega. Kogused, mis enne tekitasid "suminat", ei tekita seda enam jne. Paha ei ole juba ammu hakanud. Tuleb tuttav ette?

Te nimetate seda mehistumiseks????

M6telge ennast tagasi lapsep6lve. Milline oli teie reaktsioon esimestele alkoholi annustele? Kuidas on see aastate m88dudes muutunud?

K6ige t2htsam on pidada meeles: "Alkoholi tolerantsuse t6us on h2biv22rne!!!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar õlli vahest ,hea,lõdvestab lihased täielikult.See on ongi ainus põhjus,miks ma vahel siiski joon. õlut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega päris ilma ei saa küll, võibolla oleks õigem öelda, et ei taha saada. :lol: Viimasel ajal olen püüdnud piirduda max. u. 2 õllega ja sedagi väga harva (mitte iga nädal), sest asi võib väga kergesti kontrolli alt ära minna. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×