Jump to content
matti

Viin

Recommended Posts

õllest on siin foorumis räägitud küllalt.Ma aga sooviksin rääkida nüüd viinast.Olen kindel ,et paljud siinsed inimesed ei ütle ka viinast ära.Kui halvasti mõjub ta aga trennile?Ise olen vahel tarvitanud ja ei ütleks,et halba mõju oleks,pigem vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb palju söönd oled ja värki. Jõin ükskord ca liiter viina ööga ära ja ei olnud ka päris kännuämblik. Tavaliselt piisab vähemast muidugi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu selles mõttes viin on õllest parem, et sama absoluutse alkoholikoguse joomisel (0,5 l 4,5% õlut või 56 ml viina, mõlemad sisaldavad 22 g absoluutset alkoholi) sisaldab viin peaaegu 2 korda vähem kaloreid. Muidugi kes õllekõhtu tahavad, see eelistab õlut. :unsure: No kui muu toiduga üleliia süsivesikuid ja seega ka kaloreid sisse ei aja, siis ehk kõht ei paisu ka.

Püüan isegi alko tarbimist piirata, viimase paari aastaga väike õllekas ette tekkinud, tahaks sellst lahti saada. Viimasel ajal tarbin alkot väga harva, mõne nädala tagant (võibolla isegi korra kuus :) ) ühe-kaks õlut või max. 100 ml. viina ja see on kõik.

(Nagu siin räägiti 0,5 l viinast, siis mainiks, et tõesti pole keskmisel mehel mingi probleem seda isegi umbes 1,5 tunni jooksul ära juua. Vahel sõbraga panime liitri kahepeale ära u. 1,5 tunniga ja siis veel läksime õlle järgi. :D Nüüd õnneks/kahjuks need ajad möödas)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siin võeti kohe teema üles, kes kui palju viina kannatab ja mida peale hammustada :unsure:

Kas minu tulemusele on kellelgi midagi vastu panna: 29,5 aasta jooksul 1 pits viina ja umbes 1 liiter õlut(midagi muud lihtsalt ei olnud juua). Kogu alkohol. Mitte tilkagi alkoholi ei oma sünnipäevadel, oma pulmas... ega teistel üritustel. Isegi Starteri energiajooki joon ilma viinaga lahjendamata :)

Kes on kangem mees?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siin võeti kohe teema üles, kes kui palju viina kannatab ja mida peale hammustada :unsure:

Kas minu tulemusele on kellelgi midagi vastu panna: 29,5 aasta jooksul 1 pits viina ja umbes 1 liiter õlut(midagi muud lihtsalt ei olnud juua). Kogu alkohol. Mitte tilkagi alkoholi ei oma sünnipäevadel, oma pulmas... ega teistel üritustel. Isegi Starteri energiajooki joon ilma viinaga lahjendamata :)

Kes on kangem mees?

Sellisele tulemusele on raske vastu saada. Kas sihuke elu tervise peale ei hakka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siin võeti kohe teema üles, kes kui palju viina kannatab ja mida peale hammustada :unsure:

Kas minu tulemusele on kellelgi midagi vastu panna: 29,5 aasta jooksul 1 pits viina ja umbes 1 liiter õlut(midagi muud lihtsalt ei olnud juua). Kogu alkohol. Mitte tilkagi alkoholi ei oma sünnipäevadel, oma pulmas... ega teistel üritustel. Isegi Starteri energiajooki joon ilma viinaga lahjendamata :)

Kes on kangem mees?

Myts maha ja sygav kummardus, vend v2hk!

Liitrit 6lut ei ole ma kohe kindlasti joonud (39 aasta jooksul), pitsi viina ka mitte... aga veini olen ma tarbinud elu jooksul vast liitri?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesmärk ei ole tippsport, siis ma usun, et on suht (normaalne)/tavaline kui harilik eesti noor 0,5 kanget alkoholi alla kulistab nt. reede õhtul. Sealjuures nädala sees käiakse jõusaalis ja areng on ka normaalne.

Minu tutvusringkonnas on vähemalt nii. :unsure:

Ise üritan alkoholist hoiduda, kui trenni teen...a vahest ikka murdun :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sai viina ikka natuke joodud, oma 15 aastat tagasi. Lõppesid mu viina joomised aga siis nädalase tipsutamisega. Kui siis ühel hommikul enam peeglist tuttav nägu vastu ei vaadanud sai sellele lõpp tehtud.

Nüüd heal juhul paar pitsi aastas, ütleme nii, et viisakusest seltskonna vastu. Lihtsalt ei istu see asi, ei meeldi olla purjus, täiesti mõtetu. Õllet aga joon pudeli iga õhtu. Mulle on see lõdvestuseks-lõõgastuseks. Maksaks massaaz 10.- kord, valiks kõhklemata selle ja unustaks õlle. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siin võeti kohe teema üles, kes kui palju viina kannatab ja mida peale hammustada :unsure:

Kas minu tulemusele on kellelgi midagi vastu panna: 29,5 aasta jooksul 1 pits viina ja umbes 1 liiter õlut(midagi muud lihtsalt ei olnud juua). Kogu alkohol. Mitte tilkagi alkoholi ei oma sünnipäevadel, oma pulmas... ega teistel üritustel. Isegi Starteri energiajooki joon ilma viinaga lahjendamata :)

Kes on kangem mees?

Mina!

Vanust küll veidi vähem, aga alkoholiga kokkupuuted puuduvad (va imeravitseja poolt sunnitud 0,5l siidrit). Isegi viina ja õlle maiku ei tea. Vähi ees aga igal juhul müts maha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen eluaeg viina joonud ja joon ka edasi, kaasaarvatud täna õhtul. Minul aitab see igatahes pingeid aegajalt maha võtta ja mis seal salata, purjus peaga on huvitav tunne : ) Ainult peab vaatama, et liiga ei tee endale ning ma ei saa aru mis hirmus tõestus või näitaja see on kui keegi seda üldse ei tarbi. See on puhtalt igaühe oma asi. Sellepärast küll kedagi kangelaseks ei saa veel nimetada. Nt. Vend Vähil on lihtsalt selline ettekujutus elust, et viin on paha paha ja tal on ka õigus, kui seda ei osata juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen eluaeg viina joonud ja joon ka edasi, kaasaarvatud täna õhtul. Minul aitab see igatahes pingeid aegajalt maha võtta ja mis seal salata, purjus peaga on huvitav tunne : ) Ainult peab vaatama, et liiga ei tee endale ning ma ei saa aru mis hirmus tõestus või näitaja see on kui keegi seda üldse ei tarbi. See on puhtalt igaühe oma asi. Sellepärast küll kedagi kangelaseks ei saa veel nimetada. Nt. Vend Vähil on lihtsalt selline ettekujutus elust, et viin on paha paha ja tal on ka õigus, kui seda ei osata juua.

Selles suhtes ei maksa omale ette kujutada, et mul selline ettekujutus on. Uskuge või mitte, aga ma lihtsalt ei kannata alkoholi maitset. No lihtsalt ei maitse ja ennast sundida ka ei saa. Kellele meeldib, need las joovad minu eest ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti müts ja särk veel ka vend vähi ees maha :)

Aga selles mõttes pean hoiatama, et kui tõesti nii vähe tarbinud siis soovitaks tungivalt ka mitte edaspidi mekkida :unsure: võib tõesti maagiliselt mõjuda kui kogused suuremad!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×