Jump to content
anyca

Kui tihti

Recommended Posts

Kui tihti peaks ikkagi BodyPumpi tegema ja milliste raskustega, et kaalus kiiresti alla võtta ilma näljutamiseta? Naissoost siis olen, 160 pikk, mitte väga tugev. Siiamaani olen tegelenud 3 kuud, aga kaalu alanemist küll näha pole. Trenn ise on tore, aga kuidas seda veel mõjusamaks saaks muuta? Plaan oleks vähendada 8-9 kg võimalikult kiiresti, aga tervisesõbralikult ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tihti peaks ikkagi BodyPumpi tegema ja milliste raskustega, et kaalus kiiresti alla võtta ilma näljutamiseta? Naissoost siis olen, 160 pikk, mitte väga tugev. Siiamaani olen tegelenud 3 kuud, aga kaalu alanemist küll näha pole. Trenn ise on tore, aga kuidas seda veel mõjusamaks saaks muuta? Plaan oleks vähendada 8-9 kg võimalikult kiiresti, aga tervisesõbralikult ;)

üldsõnalisele küsimusele/probleemile saab ka ainult üldsõnaliselt vastata: raskused peaksid olema valitud nii, et lihased oleks trenni lõppedes ära väsitatud ning et pulsisagedused oleksid sinu jaoks ohututes piirides (antud juhul võimalikult suure osa treeningajast peaksid viibima aeroobses faasis). Samuti kehakaalule mõjub see, mida sööd.

Muudetud kasutaja salver poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tihti peaks ikkagi BodyPumpi tegema ja milliste raskustega, et kaalus kiiresti alla võtta ilma näljutamiseta? Naissoost siis olen, 160 pikk, mitte väga tugev. Siiamaani olen tegelenud 3 kuud, aga kaalu alanemist küll näha pole. Trenn ise on tore, aga kuidas seda veel mõjusamaks saaks muuta? Plaan oleks vähendada 8-9 kg võimalikult kiiresti, aga tervisesõbralikult :)

Kiiresti ja samas tervisesõbralikult pole võimalik alla võtta. Saab võtta kas kiirelt ja tunda end sandisti või aeglaselt ja hästi. Sinu 8 - 9 kiloga läheb tervisesõbralikult aega vähemalt 3 kuud. Kui kaal kukub kiiremini on tegemist juba ka lihaste hävitamisega. Ja üldse bodypumpiga on esialgu üsna keeruline üldse alla võtta, kui ennem pole lihastreeningut keha saanud. Asi selles, et ta hakkab esialgu hoopis mõjuma kohe lihaskasvule, mille tulemusena võib hoopis kaal tõusta aga seda ainult teatud perioodini muidugi. Sinu 3 kuud trenni on kaalu seisaku põhjus, kindlasti on aga paranenud su välimus, ehk peegelpilt. Ma ei taha öelda, et pole võimalik bodypumpiga kaalu langetada, küll aga keerulisem kui mõne muu rühmatreeninguga. Teine pool on muidugi toitumine. Iseenesest saab kaalu kaotada ka telekast jalgpalli vaadates ja kooki süües, asi on ju ikkagi kaloraazis mida endale sisse sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×