Jump to content
hary

Lugusi saalist

Recommended Posts

Kindlasti on aastaid saale rtööband meestel niimõndagi koomilist meelde jäänud/näinud...Laske tulla

Teeks otsa lahti sellega. Käis kord üks mees kes sõitis soojenduseks rattaga siis tuli saali aga tegi vaid ühele kääle ja lugematu arv seeriaid väikese hantliga ning see oli ka kõik, keegi seal küsis enne kui kutt pesema läks, et miks nii? Mees vastnud, et tal see käsi nõrgem... Siis olen näinud ise sellist meest kes teeb miski tunni trenni, seeria seal ja seeria seal...ja otse koju, pesta pole vajagi...8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel ilusal päeval tuli trenni noormees kes oli oma armsama ka kaasa võtnud, et talle tõestada kellega tegu. Ei tea millega ta sel ajal mõtles aga rinnalt surumise kangi peale asetati enamus jõusaali ketastest. Ma ei ole küll pahatahtlik aga asi oli nii koomiline , et ma ei suutnud appi minna. NB ! Mees jäi imekombel ellu ja kui ta surnud ei ole , siis elab ta siiamaani kangi jälg rinnal, meenutamaks kallimat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimest korda jõusaali külastades, küsis noormees: näidake mulle selliseid harjutusi mis lihaseid liiga suureks ei teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi revalis kohtasin tõelist friiki. Algul paistis enam vähem- vennike olevat. Järsku keset treeningut laskus mees põlvili ja hakkas mängima olematul kitarril soolot " hotell california" loo saatel, mida parasjagu raadiost lasti. Selline mees siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kord jalapressi tehes poole harjutuse pealt arvas üks noormees, et tal on kettaid vaja ja tõstis lihtsalt külma näoga mul raskused maha ja nii juhtus mitu korda järjest. Kui ma lõpuks läksin ütlema mida ma temast arvan, selgus , tõsiasi, et tema arust oligi see selline pink kus sai kettaid hoida ja istudes puhata, selline taibukas geenius siis seekord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kord tuli üx purjus soomlane saali, algatusex istus 2 tundi saunas, siis mõtles et teeb trenni - niisiis tuligi saali, aluspükste väel, jauras ja jauras, mitu korda oleks pikali lennanud, ning siis kui ta scott pingil enamvähem jalgu treenima akkas !!?? tuli ta ikka välja saata. Muidu oleks võinud edasi naerda, sest rahvast eriti polnud, aga siiski.....purjus koomikud ukse taha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nendest noortest nolkidest võikski lugusi rääkima jääda, kes tulevad 4-5 kesi saali..mobiilid käes ja räägivad u. poole trennist omavahel juttu ja teise poole mängivad footbagi.

ja siis olen ka sellist meest oma silmaga näinud, kes ladus umbes pooled saali kettad kõigi nähes rinnaltsurumis kangile, nii et selline tunne oli, et kang kohe-kohe pooleks murdub...ja siis hakkas nagu sooja tegema..vehkis kätega niisama ja käis närviliselt ringi..ja see oli ka kõik, sest kangi ta suruma ei hakanudki vaid järsku keset soojendust oli vaja tal millegipärast saalist lahkuda..juu siis oli liiga palju pealtvaatajaid, kes ei suutnud kangisaalist lahkuda ja tahtsid uut guinessi rekordit näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üksvahe nägin üht meest jõusaalis ainult telefoniga rääkimas. istus teine mingi masina peal ja muudkui rääkis, ei usu, et ta kordki ühtki hantlit tõstis. tal oli tibi ka kaasas, isegi see tagi rohkem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähen mina saali, omal rinna päev, tahaks nagu kangi "panna" , vaatan mina, seal üks raskelt karvane (meenutab Tartan-Jan`ni) ja pikk venelane laob ainsale vabale kangile juba kettaid peale ja kettaid tuli ka nii silma järgi hinnates tema jaoks ikka 2X rohkem kui tohiks 8-). Aga et seal on see Arcomani pink hea tahtsin just seal teha ja vänttasin veel ratta seljas, sellise mõttega, et hea soojendus kulub ära. Eeldasin, et mehel läheb 3-4 seeriat. Aga võta näpust, kangi ladus täis aga tõstma ei hakanudki...mul kõik peeglist näha...kutt jookseb aga pidevalt akna vahet...siis mõtlesin, et äkki ladus juba tulematta sõbrale kangi valmis? 10mintsi pärast sõber tuligi ja nagu siis selgus oli ta ikka endale selle teinud...no eks siis mõlemad vehkisid kätega, mulisesid veel 5 mitutit ja tõega mees tegi kaks sunnitu kordust ja pärast veel ühe...ja kuitage ette sellega meeste trenn piirduski...kohapeal oli pilt ikka õige koomiline. Ega tema sõber ühel teisel trennikäigul ka palju rohkem targem polnud, tegi seal jalapressis "Moskova`t"(põdrad nimetavad seda mõttetuks punnitamiseks) ladus 250kg peale, vabastas fiksaatori ning tegi sirgete jalgadega mõnesendiseid liigutusi...8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda,et hary jutul om tõetera olemas,om selliseid vendi,kes käivadki niiviisi"lõõgastumas".tean vendi,kes rinnalt surudes asetavad vaat,et jalad pingile ja teevad silla,kuigi jah tegu tõesti ühe jõutõste alaga spordis,kuid mehed tundub ,et aretasid midagi muud ja seda veel prraegugi.Noortest om kahju,sest seeraskus mis kangil om,ei ole võrreldav isegi naiste algkaaluga kangil võistlustel,lõbusaid hetki olen veel tähele pannud.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle loo rääkis üks kuulus treener:)

Tuli mingi vene poiss esimest/teist korda saali.

Mõtles, et hakkab sõudma sõudeaparaadiga(ergomeetriga).

Ütles siis treenerile, et pane 40min. peale. Treener ikka püüdis ümber veenda, et alguse kohta palju nagu, aga ei ... poiss nii härga täis, et ei ikka 40min. Lõpuks saadi ikka nii kaugele , et treener pani ajaks 10min.

Asi lõppes sellega, et poiss 2,5 min. sõitiski, viskas trossi käest ja ütles , et talle aitab ning kumm on juba tühi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb meelde üks tõelina fanaatik, kes käib küll pea iga päev, kuid teeb vaid soojendus ja venitus harjutusi. Ja kui võtabki käsikud kätte, siis need 0,5 kilosed. Lõpetades nendega pingil lendamise, röögatab, nagu oleks just 150 kilost kangi surunud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge parandage palun see pealkiri ära...eesti keeles öeldakse ikka LUGUSID, mitte lugusi...jube lohakas on see keel üldse siin portaalis...mõtlen tegijate poole pealt...Vähemalt pealkirjad võiksid olla õigesti kirjutatud! Ja kui ise ei tea,küsi/uuri järele...netis ju ka sõnastikke üles riputatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...longab jah teine...sai koolis emakeele asemel vanemate klassidega kehkat...

Flexeris on üks treener ei oskagi lihasgruppe nimetada vaid näitab alati käega, et näe, mõjub siia ja siia see harjutus...8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah,samuti mullegi meenub jõusaali"instruktori",pühad sõnad oma õpilase poole.nagu jaapani samurai filmides ,õpetaja om peenike , meeter1,50;õpilane kõrval suu ammuli õpetussõnu kuulamas,jämme,2,00.naljakas,aga,arvan,et mõnel mehel on taipu seda jagada,teisel aga .omada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käib natuke treenerite professionaalsuse kohta. Teen mina parajasti oma elu teist kreatiinikuuri, kui ühes trennis vajub treener külje alla ja hakkab ajama mingit ümbernurga juttu, et tema seda asja juba teab ja tunneb sellised mehed juba kaugelt ära jne. Ma siis ääri-veeri tunnen huvi, et millest jutt käib. Kui selle peale hakkab tulema kõiksugu meditsiinis kasutatavate preparaatide nimetusi, siis on mul muidugi pilt selge. IRW, kõva treener küll, kui ei suuda kreatiini ja keemia kuuril vahet teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×