Jump to content
foggy01

Paar küsimust

Recommended Posts

Tere!

1 küsimus siis selline,et kas on võimalik,et jõusaali treeningu käed venivad milgil moel pikemaks?

Küsimus siis sellest,et mul on karvane tunne ,et just nii on mul juhtnud.

2 küsimus on jalgade reljeefsuse kohta.Kuna ma olen kõvasti jalgpalli mänginud siis mu jalad on päris suured ning nelipea-lihas paistab välja.Minu soov oleks jalad pisut väiksemaks saada (puutuvad peaaegu kokku),kuid samas lihas võiks rohkem välja paista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi peab ju nalja ka tegema. Käed venivad pikemaks ? Järsku on sul veel mõni asi pikemaks veninud : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 küsimus on jalgade reljeefsuse kohta.Kuna ma olen kõvasti jalgpalli mänginud siis mu jalad on päris suured ning nelipea-lihas paistab välja.Minu soov oleks jalad pisut väiksemaks saada (puutuvad peaaegu kokku),kuid samas lihas võiks rohkem välja paista.

Esita oma soov jõuluvanale! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 küsimus on jalgade reljeefsuse kohta.Kuna ma olen kõvasti jalgpalli mänginud siis mu jalad on päris suured ning nelipea-lihas paistab välja.Minu soov oleks jalad pisut väiksemaks saada (puutuvad peaaegu kokku),kuid samas lihas võiks rohkem välja paista.

Esita oma soov jõuluvanale! ;)

Tore,et siin foorumis on sellised killuvendi kes ei suuda oma ideaalset huumorisoont kuskil kasutamata jätta. ;)

Kas keegi jalgade koha pealt oskab keegi midagi öelda?Rohkem kordusi,väiksemad raskused äkki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. äkki sa veel kasvad... siis kasvavad ka su käed ju ;)

2. mina ei ole isiklikult eestis veel liiga suure lihasmassiga jalgadega meest kohanud, ja ammugi mitte jalgpallurite hulgas.. aga veidi kergemad raskused, pikemad seeriad ja isoleeritumad harjutused võivad reljeefile hästi mõjuda... dieet muidugi mõjub kõige paremini ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiired(lihases) jalad on jalgpallis tähtsad ;)

Miks inimesed fitnessi foorumisse ronivad, kui nad lihaseid kardavad?

ma arvan, et lihasel ja lihasel on vahe. Teiseks ,kõigi jaoks on oma arusaam ilusast lihasest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

1 küsimus siis selline,et kas on võimalik,et jõusaali treeningu käed venivad milgil moel pikemaks?

Küsimus siis sellest,et mul on karvane tunne ,et just nii on mul juhtnud.

2 küsimus on jalgade reljeefsuse kohta.Kuna ma olen kõvasti jalgpalli mänginud siis mu jalad on päris suured ning nelipea-lihas paistab välja.Minu soov oleks jalad pisut väiksemaks saada (puutuvad peaaegu kokku),kuid samas lihas võiks rohkem välja paista.

Mis trenni sa teed , mul oleks ka pikemaid käsi vaja , hea jõutõmmet teha , põlved kergelt nõtku ja piisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×