Jump to content
allar189

Mitu korda nädalas käid jõusaalis ja kaua kulub aega trennile?

Recommended Posts

4x-5x nädalas ja nüüd olengi lugenud ja osad räägivad et 5x nädal on liiga palju ja lihased ei jõua taastuda,aga teised jällegi väidavad et teevad kah 4x-5x nädalas trenni ja pole midagi viga.Niiet ei teagi kumb see õige oleks :rolleyes: Äkki mõni tark inimene oskaks veidi nõu anda?! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4x-5x nädalas ja nüüd olengi lugenud ja osad räägivad et 5x nädal on liiga palju ja lihased ei jõua taastuda,aga teised jällegi väidavad et teevad kah 4x-5x nädalas trenni ja pole midagi viga.Niiet ei teagi kumb see õige oleks :rolleyes: Äkki mõni tark inimene oskaks veidi nõu anda?! :P

Et 5x nädalas trenni teha peab olema mitmeid aastaid kogemusi , et mitte läbi põleda.Aga oleneb ka inimesest ma soovitan kui sa ikka algaja oled siis 3 päeva nädalas teha.

Muudetud kasutaja madis220 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kuidas seda teada saada et kas 5x nädalas on palju või mitte? :rolleyes:

Ma võin sulle kindlalt öelda , et seda on palju algajale kindlasti ise teen ka 3 korda nädalas.

Muudetud kasutaja madis220 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah targemate juttu sellel alal tuleb kuulata :rolleyes: Sest ise alles 2 kuud sellega tegelenud ja siis kõik nädalad teinud 4x-5x nädalas trenni,aga ise küll ei saa kuidagi aru et oleks seda palju vms :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah targemate juttu sellel alal tuleb kuulata :rolleyes: Sest ise alles 2 kuud sellega tegelenud ja siis kõik nädalad teinud 4x-5x nädalas trenni,aga ise küll ei saa kuidagi aru et oleks seda palju vms :P

Su areng muutub lihtsalt aeglasemaks ja võib ületrenn tulla ja taandareng hakata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah targemate juttu sellel alal tuleb kuulata :rolleyes: Sest ise alles 2 kuud sellega tegelenud ja siis kõik nädalad teinud 4x-5x nädalas trenni,aga ise küll ei saa kuidagi aru et oleks seda palju vms :D

2 kuud olen käind ja 5 korda nädalas, mees ületrenning, ma käisin esimesed 4 kuud vist 3 korda nädalas ja väga kasulik oli: :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x nädalas ja 1 tund kuni 1 tund ja 25 minutit kulub.

rohkem ei näe mõtet jõusaalis aega veeta, sest selle ajaga saab kõik väga kenasti ära tehtud mis tarvis, kui ei puhka liiga kaua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal on mu teine kodu. ;)

Käin 11 korda nädalas; sellest 7 korda aeroobset trenni ja 4 korda jõutreeningut.

Aeroobsele kulub aega 1,5 tundi/kord ja jõutrennile u. 2 tundi/kord.

Kokku 18,5 tundi nädalas. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis selline režiim kujunenud, et iga 4 ööpäeva tagant jõusaal ja sama tihti ka väike kodune treening (erinevatele lihastele loomulikult), seega siis üle päeva trenn. Pole veel väga kaua aega niimoodi teinud, eks paistab kas on liiga tihe või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×