Jump to content
allar189

kreatiini negatiivsed omadused?

Recommended Posts

paljude kasulike asjadega on nii, et üle pingutades on kahjulik

niiet kui tarvitad seda kaine mõistusega ja juhendite järgi siis üldiselt ei tohiks probleeme tekkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jep täpselt juhise järgi.....laadimine: 20g jagatud päeva peale nii 5 päeva & siis taseme hoidmise periood 5 nädalat 5g päevas......peale seda paus 4 nädalat......(& koos süsivesikutega),aga kui lõpetan jäädavalt tarvitamise siis ei pea muretsema jõu & vormi langusega ;) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige negatiivsem külg on see, et algajad peavad kreatiini imerohuks. Käiakse paar kuud saalis, siis hakatakse tarbima kreatiini ja arvatakse, et vot NÜÜD hakkavad tulema tulemused. NÜÜD saan ma küll suureks ja tugevaks jne. Masendav, kui algajad kohe kreatiini ja muu kraami kallale lähevad. Nad ei oska veel õigesti treenida, toitumisest pole kuulnudki, aga kreatiini manustada juba oskab igaüks. Algajatel on areng niigi piisavalt kiire, ei ole teil mingit kreatiini vaja. Ärge hakake reklaami ohvriks, et ostate kreatiini ja kohe olete nagu Schwarzenegger ja Coleman ühes isikus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SIISKI POLE MA SAANUD VASTUST OMA KÜSIMUSELE!: "kui lõpetan jäädavalt kreatiini tarvitamise kas siis ei pea muretsema jõu & vormi languse üle?".

Muudetud kasutaja allar189 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul polnud 4 kuud võimalik nii tihedalt võimalik jõusaalis käiia(tavaliselt 5x nädalas, tol ajal korra või kaks) ja siis jätsin ka kreatiini söömise pooleli ja rinnalt surumine läks küll raskemaks, näiteks maksimumi surumisest läks vähemaks 20 kg, ei julge väita et kreatiini käsi seal mängus oli, ehk lihtsalt kehva trenn. Kuigi ma usun et kreatiin tõesti aitab, see jõud ei tule paugust, aga ta tuleb.

ma ei ole küll spetsialist, aga arvamust võib ikka avaldada

Muudetud kasutaja fireblade poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusagilt teemast küll nagu lugesin, et kui kreatiini enam ei tarbi, siis lihased muutuvad jälle väheke väiksemaks ja ka max. jõud langeb kuna kreatiin seob lihastesse vett ning peale selle tarbimise lõpetamist veehulk väheneb. Samuti oli kellelgi probleeme, et muutus kreatiini tarbimise ajal närvilisemaks ja vägivaldsemaks. Kusagil väljamaal keegi tarvitas kreatiini liiga palju (ja vist ka liiga pikka aega) ning tal oli probleeme riista tõusmisega. ;) Kui juhendi järgi tarbida, siis selline asi peaks olema ehk välistatud, aga närvilisus/vägivaldsus pole sugugi võimatu. Oleneb ka võibolla konkreetsest isikust.

Kuigi peale tarbimise lõpetamist vorm veidi langeb, on kokkuvõttes siiski vist kasu olemas, sest tänu kreatiinile said paremini trenni teha (kuna jõud ja vastupidavus olid suuremad) ja juba see kõvem trenn kasvatas lihaseid rohkem kui seda ilma kreatiinita oleks saanud?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jeps.....nädal peale kasutamist suutsin rinnalt kangi lükata max 1x 70kg.....ennem oli max 65 ja trenni tehes ikka teine power taga.....

Selline jutt tundub rohkem placebo olevat.

5kg tõus surumises ei ole midagi erilist. Jõu kasv toimub sageli hüpetena, ning mitte alati ei ole tegemist füüsilise jõu kasvuga.

Nagu paljud tippsportlased on öelnud(Arnie jutt selle kohta jäi eriti meelde), et väga suur osa treeningu tulemustest on vaimse ettevalmistuse teha. Kui ikka on vaimne laks taga, ja tahtmine nii suur siis on areng ka kindlasti parem kui see, kui oled tülpinult ja kuivalt kangi liigutanud.

Seega pole mingi ime, et sa uue "imerohu" tõttu järsku oma tulemusi parandasid.

Ma ei välista, et kreatiin ei aita, aga ma arvan, et piisava motivatsiooniga lükkaksid sa veel 5kg oma rekordile vabalt otsa.

Sellest kordamisest ei väsi vast kunagi ära, aga soovitaksin ikkagi algajatel ajada läbi nii palju kui võimalik ilma igasugu lisanditeta. Lihaste kasvatamine on võimalik ka ilma, piisab kui korralik tahtmine ikkagi taga on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiniinid lagunevad organisminis kerantiiniks. Millest väikene osa jõuab lihastesse, tekivad ka toksilised jäätmed. (Kreatiin toimib 60% paremi kui tarbid seda koos glükoosiga või desktroosiga) osad toitained kiirendavad imendumist. Musel magis oli üks reklaam artikkel et KRE ALKALYN on selline kreatiin mille puhul toxilisi jäätmeid ei teki ja on mitu korda effektiimsem jne Hmm kas on vel midagi.... liiga kaua olen ajateenistuses olnud B) ... ah ja kunagi ma proovisin oma esimest ja viimast kreatiini siis süüdistasin seda vistrike tekkes tulid seljale ja esimest korda ka rinna peale. Nii et kulla mees kui sa tahad proovida siis ärgu olgu sul kahju osta kallist toodet.

Kena päeva jätku ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin on parim lubatud vahenditest.

Negatiivsed k6rvaln2hud lubatud annustes tarbimisel puuduvad.

M6ningane m66tude ja j6u v2henemine toimub p2rast kuuri l6ppu, kui j2lgida tarvitajaid. Kuid esialgsele tasemele nad ei lange.

T6lgin hetkel yhte artiklit kreatiinist... Mul ei ole t2pit2htede v6imalust. Kas artikkel pannakse yles ka minu "numbritega" v6i pean ma seda enne korrigeerida laskma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt lisan, et ei pea tingimata mingisugust laadimisperioodi kasutama, vaid kui võtta 5g(1tl) ja nii 3-4 nädalat, soovitavalt eelmanitud süsivesikuga, jõu kasvu oli näiteks mul tohutult märgata, pärast mitte tarvitamist jõud vähekene langes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin on parim lubatud vahenditest.

Negatiivsed k6rvaln2hud lubatud annustes tarbimisel puuduvad.

M6ningane m66tude ja j6u v2henemine toimub p2rast kuuri l6ppu, kui j2lgida tarvitajaid. Kuid esialgsele tasemele nad ei lange.

T6lgin hetkel yhte artiklit kreatiinist... Mul ei ole t2pit2htede v6imalust. Kas artikkel pannakse yles ka minu "numbritega" v6i pean ma seda enne korrigeerida laskma?

Sa võid pärast kirjutamist kasutada MS Wordi (või mõne muu tekstiredaktori) funktsiooni Find and Replace. ehk siis asendad 6 --> õ, 8 --> ö, y --> ü, 2 --> ä. Täpitähed võid kas või siitsamast kopeerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võid pärast kirjutamist kasutada MS Wordi (või mõne muu tekstiredaktori) funktsiooni Find and Replace. ehk siis asendad 6 --> õ, 8 --> ö, y --> ü, 2 --> ä. Täpitähed võid kas või siitsamast kopeerida.

...ja mina lootsin, et ma ei pea vaeva n2gema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sööge iga päev 200-300g suitsu heeringat, sellest saate piisva koguse kreatiini koos väga hästi omastava valguga. Samuti saate kasulikku, head rasva. Kõrvalmõjud on sellised, et tahaks veel ja veel (heeringat nimelt), sest mõjub tõesti hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sööge iga päev 200-300g suitsu heeringat, sellest saate piisva koguse kreatiini koos väga hästi omastava valguga. Samuti saate kasulikku, head rasva. Kõrvalmõjud on sellised, et tahaks veel ja veel (heeringat nimelt), sest mõjub tõesti hästi.

Ma arvan, et see läheb väga kalliks lõbuks aga kui raha on mix mitte ega see kehaehitamine just kõige odavam olegi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin pidavat mõjuma kõige paremini suure hulga lihtsüsivesikutega. Suhtes 1:3 isegi kuni 1:5 sellepärast ongi Cell-Tech nii neetud magus.

Igatahes kui tahad kreatiini heeringast saada siis ära unusta heeringa kõrvale võtta kõvasti magusat B) Aga kaldun arvama et n. heeringas koos magusaga ei istu paljudele ;)

Igatahes mina kreatiini ei ülista. Minu puhul pole erilist tolku sellest olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul küll tulemused ja füüsiline vorm ei langend kui lõpetasin kreatiini söömise läx isegi veel paremaks!
selle peale ma ütlen, et sulle peaaegu ei mõjunudki see ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TANK millist kreatiini sa oled kasutanud? Jõu ja lihase suuruse tagasiminek on loomulik, nagu eespool ühes kirjas oli kirjeldatud, samas ainult 3 kuud jõusaalis käia on liiga lühike aeg et hakata juba kreatiini tarvitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×