Jump to content
tilluke algaja

jõulud ja aastavahetus

Recommended Posts

Mõtlesin, et teeks vahelduseks ühe teistsuguse teema ka...

Palju teil, rahvas siis jõulude ja aastavahetuse kanti plaanis juurde võtta on, või hoopiski kilosid vähendada või siiski võimalikult hästi kaalu säilitada?

Ise mõtlesin, et kuna massiperiood sai sinna kanti planeeritud, siis võiks vähemalt 3-4 kilo juurde võtta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb mis tuleb ega tagasi pole mul midagi hoida. B) Esmaspäevast korralik massiperiood hakkab pihta ja ma niguinii sellise madalama rasva % nii, et ei karda jõulusöömist. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ja see planeeritud 4 kilo söö ainult puhast liha, siis oledki 4 kilo lihast juurde saanud : ) vähemalt üheks õhtuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teades ennast siis paar-kolm-viis kilo tuleb küll juurde ... nagu ajutiselt ... nohh see kraam mis mõnusasti sees istub ... mis ma teha saan kui kodus maal ja ämma juures alati megalt süüa antakse ... ja veel head süüa ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda pole jah motet karta,kuna olen soogi sees koguaeg,iga paev ja ei kujuta ette et peaksin nyyd joulute ajal end suureks seaks sooma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa aru ,kas ned on jõulud või söömispühad:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa aru ,kas ned on jõulud või söömispühad:)

Kuidas kellelegi, aga tunnistame, eks me eestlased ikka jõuluajal sööme küll mehelikult. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eesmärk on mul mitte tagasi hoida söömisega siis, söön nii palju kui hing ihkab. Kasvõi lolliks söön ennast, ja kasvõi 30 kg juurde kui vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen tänu suurepärasele kõhugripile nii kokku kuivanud, et võin vabalt lubada õgimist. Samas ei mäleta, et pühad mingi eriline aeg oleks söömise suhtes. Kui tahan süüa, siis söön niikuinii, kui ei taha, siis ei söö ka pühade ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ma ei taha alla võtta ;) Ma tahan võistelda, aga seda ilma allavõtmiseta ei saa. See ei tähenda et ma tahaks alla võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küünlavalgus, kamina praksumine, kuusesära, klaasike head kihisevat siidrit või hoopis sampanjat - see on minu jõulud B) ! Mingit söömishüsteerikat küll ei põe, pigem teeb see mulle nalja, kui vaatan ostukeskuses hullunuid inimesi, kes kärutavad oma täis tuubitud ostukorvidega ringi ;) .

Minu jõulusoov on, et tuleks vaid lumi ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõulud ja uus aasta läbi! No nii patustajad - nüüd siia pihtima kui palju siis juurde tuli? Endal oli plaan +/- 0'i jääda aga päris hästi ei õnnestunud :)

Samas ei võta väga hinge, homsest jälle trenni ning korralikult ja tasakaalustatult sööma. :unsure:

Ükski tee ei ole liiga pikk kui saavutad selle mida eesmärgiks oled seadnud! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

natuke ikka tuli. üldiselt ei kaalu ennast eriti, vaatan tulemusi peegli järgi. natuke pehmemaks läks vaatepilt küll. aga seda kontrolli alla saada pole ka mingi probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paar kilo tli kaalu järgi juurde kuid suur osa sellest on sees istuv p**k ... see peaks mingi aja möödudes nomeeruma:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×