Jump to content
maza

Kumb siis ikkagi 6ige?

Recommended Posts

1)Nii siis kysimus,et yx osapool r22gib sellist juttu- a)kui teed trenni 2ra ja j2rgmine p2ev on lihas valus on trenn l2inud asja ette.

b)kui teed trenni 2ra ja lihas on valus j2rgmine p2ev,v6ib see olla tingitud yletreeningust.

Kumb v2ide on 6ige?

2)Ja veel,et kui teha siit amazonist v6etud 4x n2dalas kava teha nii

Esmasp-j6usaal

teisip-jooks 30-40min

kolmap-j6usaal

neljap-jooks 30-40min

reede-j6usaal

laup-jooks 30-40min

pyhap-j6usaal

Ja j2rgmisel n2dalal samamoodi kordub.

Et kas sellega yle ei pinguta?

Ait2h.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mõtled, et alati tuleb peale jõusaali päeva jooksu päev? Sest kui samadel päevadel oleks iga nädal, siis tuleks P ja E järjest jõusaalipäevad. Seega kui lihtsalt üle päeviti käid, siis tuleb mõnel nädalal 3 korda, mõnel 4 korda.

Päris algajale, kes alles on hakanud korralikult treenima, oleks selline graafik vist liiga tihe, eeldades et jõusaalis ikka korralikult mürgeldad. ;) Ja mis eesmärgiks on, lihaste suurus ja jõud või pigem vastupidavus?

Lihaste valulikkuse kohta rääkides, siis mul on valusad sel juhul kui pikem paus (võibolla 4 päeva või rohkem) on vahele tulnud, kui üle päeva või üle 2 päeva (nagu praegu püüan teha) teha, siis nagu eriti märkimisväärselt ei ole tunda.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1)Nii siis kysimus,et yx osapool r22gib sellist juttu- a)kui teed trenni 2ra ja j2rgmine p2ev on lihas valus on trenn l2inud asja ette.

b)kui teed trenni 2ra ja lihas on valus j2rgmine p2ev,v6ib see olla tingitud yletreeningust.

Kumb v2ide on 6ige?

2)Ja veel,et kui teha siit amazonist v6etud 4x n2dalas kava teha nii

Esmasp-j6usaal

teisip-jooks 30-40min

kolmap-j6usaal

neljap-jooks 30-40min

reede-j6usaal

laup-jooks 30-40min

pyhap-j6usaal

Ja j2rgmisel n2dalal samamoodi kordub.

Et kas sellega yle ei pinguta?

Ait2h.

See ,,a'' variant kipub ikka õigem olema. Ise lausa naudin seda lihasvalu, sest tean et järelikult läks trenn asja ette ja lihased said läbi töödatud! Tahaks jah teada, et mis su eesmärk on? On edasi parem nõu anda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mõtled, et alati tuleb peale jõusaali päeva jooksu päev? Sest kui samadel päevadel oleks iga nädal, siis tuleks P ja E järjest jõusaalipäevad. Seega kui lihtsalt üle päeviti käid, siis tuleb mõnel nädalal 3 korda, mõnel 4 korda.

Päris algajale, kes alles on hakanud korralikult treenima, oleks selline graafik vist liiga tihe, eeldades et jõusaalis ikka korralikult mürgeldad. ;) Ja mis eesmärgiks on, lihaste suurus ja jõud või pigem vastupidavus?

Lihaste valulikkuse kohta rääkides, siis mul on valusad sel juhul kui pikem paus (võibolla 4 päeva või rohkem) on vahele tulnud, kui üle päeva või üle 2 päeva (nagu praegu püüan teha) teha, siis nagu eriti märkimisväärselt ei ole tunda.

Mulle tundub, et see teema on teil segi nagu K8rt-P2rtli s2rk pyhap2eva hommikul.

1. Lihasgrupi treeningi.

2. Valuliseks muutub ta j2rgmise p2evaks. Kui ma seda ei saavuta, olen kas looderdanud v6i on vaja vahetada harjutusi.

3. Lihas tahab puhata, taastuda ja seejuures kasvada. Mida rohkem te suudate lihast koormata (oleneb teie treenitusest) seda pikem peaks olema taastumine.

N2puviga ...

1. Lihasgrupi treening...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses k2isin ujumises,et j6usaali alguseks mingi p6hi endale alla ehitada.

Kuid j6usaalis olen nyydseks ise k2inud 18 kuud.

Ja praegu on eesm2rgiks lihasmass.

Aeroobset hakkasin seep2rast nii palju tegema,kuna aeroobse tase on mul v2ike.

Ja jah jooks oleks niimoodi yle p2eva.

Aga see,et 2 p2eva j2rjest on yhekorra,sellest pole ju vast hullu kuna pyhap oleks siis jala treening ja esmasp2ev rinna treening.Et see pyhap2eva jala treening ei m6juta iseenesest seda rinna trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ,,a'' variant kipub ikka õigem olema. Ise lausa naudin seda lihasvalu, sest tean et järelikult läks trenn asja ette ja lihased said läbi töödatud! Tahaks jah teada, et mis su eesmärk on? On edasi parem nõu anda B)

Mhhh, kas on ikka kindlasti nii et kui järgmine päev lihas ei valuta siis pole kasu olnud???

Sellest võiks küll keegi rohkem rääkida ;) Mul on nii et valutab ainult rind ja jalg(suuremad lihased) aga käsi küll tunda ei anna ;) Kord jättsin trenni kuuks vahele siis hakkasid küll lihased valutama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhhh, kas on ikka kindlasti nii et kui järgmine päev lihas ei valuta siis pole kasu olnud???

Sellest võiks küll keegi rohkem rääkida B) Mul on nii et valutab ainult rind ja jalg(suuremad lihased) aga käsi küll tunda ei anna ;) Kord jättsin trenni kuuks vahele siis hakkasid küll lihased valutama ;)

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=7183.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhhh, kas on ikka kindlasti nii et kui järgmine päev lihas ei valuta siis pole kasu olnud???

Sellest võiks küll keegi rohkem rääkida B) Mul on nii et valutab ainult rind ja jalg(suuremad lihased) aga käsi küll tunda ei anna ;) Kord jättsin trenni kuuks vahele siis hakkasid küll lihased valutama ;)

Sama siin - järgneval päeval peale treeningut valutab rind ja jalg, kusjuures säär on vaid mõned korrad julmalt valutanud, kuigi omastarust annan iga jalatrenn säärtele vatti. Seljalihased valutavad harva, kui siis trapets. Harva ka triitseps, aga biitseps vaid siis kui tõesti väga kaua on vahele jäänud, kuid siis ka mitte väga palju, sest seljatreeningul mängivad biitsepsid tõsist rolli :P ja üldse valutavad need lihased mis tavaliselt ei valuta peale treeningpäeva, vaid siis, kui on kauem vahele jäänud. Võib-olla on lihaste mittevalulikkus tingitud ka sellest et paljusid lihasgruppe kasutame igapäevaelus või tööl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×