Jump to content
Arvejomm

Biitsepsi mõõdud

Recommended Posts

Ega ma selle pärast küsinudki, et tahaks biitsepsi kangesti sama suureks saada kui Meie Musklis Poistel, lihtsalt nüüd sain ettkujutluse kätte et päris tipp on 8cm. kaugusel, siis see 40cm. ei tohiks nii väga kehva olla, arvestades et teen 2-3 korda nädalas trenni. Aga huvitav, milline on tavaline lõdva-pingul käe ümbermõõdu vahe? Mul biitseps vabalt 35, seega 5cm. tegijatel peaks vahe siis kuskile 10cm. kanti jääma?

P.S. See otsing "tunne eesti tegijaid" on küll veidi imelik... Kus on näiteks Ain Paavo ja Indrek Otsus? Hoopis mingid reidipepude andmeid tuleb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlusvormis - külmalt ilma pumpamata 45cm hooajaväliselt 46 - 47cm kõige rohkem on olnud külmalt 48 ka kaal oli suurem 105kg. Kuid panen tähele, et 45 cm võib väga erinevalt välja näha ja sama ka jämedamate kätega 50 cm ei pruugi olla nii ilus vaadata kui 45 cm reljeefi vormis. Oluline on see, et tunduks jämedam, visuaalne effekt on oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võistlusvormis - külmalt ilma pumpamata 45cm hooajaväliselt 46 - 47cm kõige rohkem on olnud külmalt 48 ka kaal oli suurem 105kg. Kuid panen tähele, et 45 cm võib väga erinevalt välja näha ja sama ka jämedamate kätega 50 cm ei pruugi olla nii ilus vaadata kui 45 cm reljeefi vormis. Oluline on see, et tunduks jämedam, visuaalne effekt on oluline.

Aga kuidas saaks jämedamaks? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ainult biitsepsi treenimisega veel suurt ümbermõõtu ei saa..treenige triitsepsit ka

korralik triitseps annab käele ikka palju juurde ;)

Just, lugesin kuskilt siit, et triitseps moodustab 2/3 õlavarre ümbermõõdust, et siis kui tahate suuremaid käsi, ärge unustage triitsepseid, sest kui triitseps on hästi treenitud on visuaalne vaade, et käsi on justkui suurem. Mõtlen siinkohal et käsi läheb tahapoole ümaraks. Kujutage nüüd ette tüüpi kelle biitseps on suur, kuid käe tagakülg on sirgjooneline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee nt. sihuke treening biitsepsile, äkki hakkab kasvama siis:

1. noodipuldil kangiga 4 seeriat 4...8 kordust.

2. seistes kangiga või trossiga 4 seeriat 4...8 kordust.

3. hantlitega seistes 4 seeriat 8 kordust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kangil haardelaiust muutes saad rohkem koormata biitsa välimist ja seesmist osa

väiksema haardega peaks biitsa välimist külge tegema, ehk siis mitte kõrgust

proovi, töötab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust on just kitsalt kõrgus ja laialt paksus. ;)

To train the outer head: hammer curls, concentration curls, close grip barbell curls, alternate hammer curls, reverse barbell curls (open hand grip), drag curls

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no 3 cm aasta jooksul juurde saada lihase arvelt oleks ikka väga super tulemus... ;)

Välju pigem illusioonidest... hea ja võimalik areng oleks pigem 1-1,5 cm

Eks ta vist keeruline ole, aga arvestan seda, et alles mõni nädal tagasi hakkasin treenima, siis algul nagu peaks suurenema veidi kiiremini mingi piirini. Viimati sai trenni tehtud u. 6-7 a tagasi. Ühest küljest vaadates, 36-37 cm (ma ei oska päris täpselt mõõta :o ) pole nö. algmaterjaliks vist üldsegi halb, aga samas võibolla just see suurem (kiirem) kasvuperiood on mul juba aastaid tagasi ära olnud ja nüüd venib üsna aeglaselt edasi ja võibolla sul on õigus. ;) Ning samas kõik ei ole vist puhas lihas ka, eks aastatega on ka rasva kogunenud (kõhu peal selgesti näha, kätel ei saa nii väga aru) B) Sellegipoolest oleksin nõus näiteks kasti õlle (või muu taolise kuna siinsed spordimehed vist õlut väga ei tarbi) peale kihla vedama, et järgmise aasta lõpuks 40 cm täis venitab. Kui ka kaotan, oleks see vähemalt hea motivatsioon. Kes kihlveo vastu võtta soovib? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kangil haardelaiust muutes saad rohkem koormata biitsa välimist ja seesmist osa

väiksema haardega peaks biitsa välimist külge tegema, ehk siis mitte kõrgust

proovi, töötab!

Minuarust on just kitsalt kõrgus ja laialt paksus. B)

Mõlemal on õigus, lihtsalt panite puuse kõrgustega ;)

Välimist külge treenides saategi kõrgust :

Biitsepstõste laia haardega - biitsepsi sisemine pea(laius)

Biitsepstõste kitsalt - biitsepsi välimine pea(kõrgus)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda et... biitsepsi ümbermõõtu saab mõõta kõige lihtsamalt mingi ora ees ja mõõdulint järel, läbi käe torgates, teemaalgataja peab silmas ikka vast õlavarre ümbermõõtu, kuigi võin ka eksida :) Kui eksin, siis sel juhul soovitan eelpool mainitud soovituse järgi talitada :unsure:

Käsivars, küünarvars, õlavars, keeruline kurat, või on esimesed kaks sünonüümid?

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käsivars, küünarvars, õlavars, keeruline kurat, või on esimesed kaks sünonüümid?

Käsivars, küünarvars on randmed ehk see osa mis näpudest kuni küünarnukini läheb.Õlavars ongi biitseps ja triitseps see mis tuleb õlast alla kuni küünarnukini. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mhhh ... vaga huvitav lugeda :)

nagu Kiivikas mainis oma m66te,siis siinkohal peaks vaatama jah isiku kehakaalu ja siis m66te.vaga vinge vend oleks 60kg kaaludes ja omades 40cm biitsa :unsure: ei imesta yldse et 90kg vendadel on 45cm.Ise olen oma 75kg ja 41cm biitsepsiga rahul... aga miks ta kyll krt niiii ..... visalt kasvab,ei taha ju yle ka treenida,see oht pidi suur olema.Seega annan triitsale tuld ja 8 kuud k6vat triitsepsi treeningut v6tab 6lavars ilusa kuju( eks olen enne ka teinud,aga seekord pysin saalis juba 8kuud ja ei kavatse alla anda mitte) koigile j6udu ja jaksu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhhh ... vaga huvitav lugeda :)

nagu Kiivikas mainis oma m66te,siis siinkohal peaks vaatama jah isiku kehakaalu ja siis m66te.vaga vinge vend oleks 60kg kaaludes ja omades 40cm biitsa :unsure: ei imesta yldse et 90kg vendadel on 45cm.Ise olen oma 75kg ja 41cm biitsepsiga rahul... aga miks ta kyll krt niiii ..... visalt kasvab,ei taha ju yle ka treenida,see oht pidi suur olema.Seega annan triitsale tuld ja 8 kuud k6vat triitsepsi treeningut v6tab 6lavars ilusa kuju( eks olen enne ka teinud,aga seekord pysin saalis juba 8kuud ja ei kavatse alla anda mitte) koigile j6udu ja jaksu!

Triitsepsit tasub tõesti teha,kuna temast oleneb ümbermõõt rohkem.Samuti on ta lihtsalt ägedam kui biitseps :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endal 7 kuu eest oli34 cm ja nüüd on 39-41 cm ei tea täpselt :)

Võibolla on nii, et kui mõõdulinti õrnalt ümber hoiad, on 41, aga kui väheke pingule tõmbad ja pekk kokku tõmbub, siis 39? :) MÕtlen seda, et ei taha hästi uskuda, et 7 kuuga nii palju "rasvavaba" lihast juurde tuleb.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biitseps 43-44 cm,ise olen hetkeks rahul,aga vähemalt 50 tahaks tulevikus ikka.Kui ei saa,siis kuidagi ikka saab :) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtis on kvaliteet mitte kvantiteet!

ma tean naist kellel on sama jäme käsi nagu Colemanil aga ma ei ole kade.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmus pole ammu enam ennast mõõtnud, samas nii triitsepsi kui biitsepsi jõud on suurim mis kunagi olnud. Hetkel pole ka mõõdulinti. Kui leian selle kuskilt siis huvi pärast mõõdan ära. Otil, vestlesin mingi kuu tagasi temaga trennist, mees arvas, et tema käed hakkavad ka sinna 50cm kanti jõudma. Täitsa põnev oleks teda näha , 50cm tema pikkuse juures peaks olema juba täitsa julm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin, et enamus vennad panevad siin teemaga täitsa mööda - kes räägib enda, kes välismaiste tegelaste biitsepsist. Teemaks on ikkagi Eesti tegijad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×