Jump to content
Arvejomm

Biitsepsi mõõdud

Recommended Posts

Tere,

huvitab selline lugu, et kas keegi oskab öelda kui suured on Eesti tegijatel - Kalmusel, Kiivikal, Aderil, Otsusel - biitsepsi ümbermõõdud? Seda mitte sendimeetri pealt, vaid orienteeruvalt et saaks pildi silmade ette, mitu sajandit mul oma 40cm-ga veel maad on? Pilte vaadates igatpidi vägevad kõigil, aga ennast ei oska võrrelda kuidagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

huvitab selline lugu, et kas keegi oskab öelda kui suured on Eesti tegijatel - Kalmusel, Kiivikal, Aderil, Otsusel - biitsepsi ümbermõõdud? Seda mitte sendimeetri pealt, vaid orienteeruvalt et saaks pildi silmade ette, mitu sajandit mul oma 40cm-ga veel maad on? Pilte vaadates igatpidi vägevad kõigil, aga ennast ei oska võrrelda kuidagi...

Kalmusel oli minu teada sinna 52cm kanti!;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

huvitab selline lugu, et kas keegi oskab öelda kui suured on Eesti tegijatel - Kalmusel, Kiivikal, Aderil, Otsusel - biitsepsi ümbermõõdud? Seda mitte sendimeetri pealt, vaid orienteeruvalt et saaks pildi silmade ette, mitu sajandit mul oma 40cm-ga veel maad on? Pilte vaadates igatpidi vägevad kõigil, aga ennast ei oska võrrelda kuidagi...

pane otsingusse "tunne eesti tegijaid". seal peaksid nad kõik olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oo Jayl oli kuskil sinna 90-95 cm kanti nii,et arengumaad sul palju veel ;)

Kui tal nii palju on siis minuarust peaks sellel Colemanil ka rohkem olema sest ega tal nii palju ka väiksem ei ole ka.

012.jpg Siis pilt ka temast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ootototototot, see ei saa õige olla......Väidate et käe ümbermõõt on ~1 meeter ? ;)

hahahaaa...head nalja teete, mehed. Parim on see, et tõsimeeli läheb arutamiseks.... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karta on jah,et ei saa nii suur olla B)

V2ike tyng ei tee kellegile paha,aga kui sa oleks selle teadmisega edasi elanud et tal k2si on 90-95cm siis

oleks sa ka ehk arvand,et ka sinu puhul pole nii suur biitsa ymberm66t v6imatu ja sa oleks selle poole pyrgima hakkanud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole isegi puusad nii laiad ;) rääkimata veel biitsepsist, see ikka natuke võimatu vast. B) Teemasse veel siis see et minuarust: Argo Ader u 50cm, Marek Liiva u 48cm, Ott Kiivikas u 48 cm, need pole küll kõige uuemad andmed aga neil siis umbes midagi sellist.Veel

Deem ta seda pealehte viskab ette koguaeg aga noh pange otsingusse "Tunne eesti" ... ja siis peaks kätte saama need. ;)

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu kuulda on olnud, siis kuni u. 40 cm-ni kasvab suhteliselt kiiresti, sellest edasi aga palju vaevalisemalt. Seega teemaalgataja peab varuma kannatust ja ikka kõvasti (ja õigesti) edasi treenima ning ka õigesti toituma, küll ta kurask siis edasi kasvab ka. B)

Kui ümbermõõtu mõõta kõige laiemast kohast (arvestades ka triitsepsit), siis mul omal peaks olema kusagil 36-37 vahel, kuigi see pole just eesmärk omaette, 40 loodaks ikka välja venitada järgmise aasta jooksul. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ainult biitsepsi treenimisega veel suurt ümbermõõtu ei saa..treenige triitsepsit ka

korralik triitseps annab käele ikka palju juurde ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ümbermõõtu mõõta kõige laiemast kohast (arvestades ka triitsepsit), siis mul omal peaks olema kusagil 36-37 vahel, kuigi see pole just eesmärk omaette, 40 loodaks ikka välja venitada järgmise aasta jooksul. ;)

no 3 cm aasta jooksul juurde saada lihase arvelt oleks ikka väga super tulemus... B)

Välju pigem illusioonidest... hea ja võimalik areng oleks pigem 1-1,5 cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×