Jump to content
tpoiss

Algajale kava

Recommended Posts

Vata,alusta ajugümnastikast:õpid lugema;loed läbi asjatundjate poolt üles pandud kavad - nagu eelpool soovitati.Kui sellest ei piisa,pöördud mõne asjatundja poole isiklikult ja tellid endale personaalse treeningu ja toitumiskava.Selleks peab muidugi oskama kirjutada ..., ;)

Ja kui siis veel ikka midagi on arusaamatut,vat siis küsid foorumis.

Jõudu, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi kes toitumiskava koostaks, võiks erasõnumiga ühendust võtta... tänud

Arvan, et asi käib ikka teistpidi - kui sina tahad kava, siis SINA võtad ühendust! Ja aitäh eest ei tee seda keegi, kes vähegi asja jagab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin foorumis on paarsada kasutajat, ning Sinu arvates hakkan ma kõigi käest küsima?? Ning millest sa seda järeldad et see kõik peaks aitähi eest käima?? lihtsalt ootasin väikest vastukaja et edasi privaatselt vestelda, aga jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siin foorumis on paarsada kasutajat, ning Sinu arvates hakkan ma kõigi käest küsima?? Ning millest sa seda järeldad et see kõik peaks aitähi eest käima?? lihtsalt ootasin väikest vastukaja et edasi privaatselt vestelda, aga jah...

Siin foorumis on mitu tuhat kasutajat! Ja sajad enne sind on uurinud toitumise kohta ja saanud ka vastuseid. Uuri toitumisalaseid teemasid! Avalikult on Kiivikas teatanud, et teeb kavu (nii treening- kui toitumiskavu) ning ka hinnad on olemas. Enne, kui hakkad küsimusi esitama, siis tee nagu daemonium soovitas, säästad enda ja teiste närve! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siin foorumis on paarsada kasutajat, ning Sinu arvates hakkan ma kõigi käest küsima?? Ning millest sa seda järeldad et see kõik peaks aitähi eest käima?? lihtsalt ootasin väikest vastukaja et edasi privaatselt vestelda, aga jah...

esiküljel Treener ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav et ma olen kuulnud sellist asja et kui jalalihaseid (alakeha) ei treeni siis ülakeha ei arene, kas see vastab tõele...

Võimalik et kõhuosa ja selg ehk areneb paremini... sest näiteks kükkide puhul minu arvates pingutad ka selga ja natuke kõhtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav et ma olen kuulnud sellist asja et kui jalalihaseid (alakeha) ei treeni siis ülakeha ei arene, kas see vastab tõele...

Jah, siis kui sa ülekeha jällegi ei treeni, aga kui mõlemaid treenid siis see "fakt" ei vasta muidugi Mitte tõele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

julgen vastu vaielda

mingi uurimuse järgi on kehale sisse programmeeritud pigem proportsionaalne arenemine, ehk siis mingi hetk enam ei arene kui kogu keha ei treeni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×