Jump to content
Maicle

Kust osta Jõupinki e. rinnalt surumise pinki ?

Recommended Posts

Et siis kus poest eestist, soovitatavalt pärnust, tallinnast, põltsamaa ümbrusest või siis viljandist.

Võimalus oleks ka tellida kuid seda ei taha.

Et lähen poodi kohale ja vaatan poes olevast valikust mille koju viin ?

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärnus rimis oli ka müügil, aga siis kui ostma läksin oli ära kadunud juba, reedel lähen Tallinna ja kardan et sealt ka selleks ajaks ära kadunud juba......

Oskab keegi öelda mis selle hinnaks on ja milline see välja näeb ?

Ning Peab ju olema meie pealinnas jõutarvete poodi ? See on nagu väga absurd kui ei oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks pidanud mainima et hinnapiir jääb kuni 1500.- juurde, ja mingeid tühiseid parankasid pole ka vaja, samuti pole ka kangi vaja.

Pealegi....Kaubamaja ? Kaubamaja 4 korrus, mida ma sellest arvama peaksin ?

@gmaster mõtled tallinna keskturu vastas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks pidanud mainima et hinnapiir jääb kuni 1500.- juurde, ja mingeid tühiseid parankasid pole ka vaja, samuti pole ka kangi vaja.

Pealegi....Kaubamaja ? Kaubamaja 4 korrus, mida ma sellest arvama peaksin ?

@gmaster mõtled tallinna keskturu vastas ?

Ise ostsin enda pingi Tallinnast, lasnamäelt. Kanalis Mustakivi poole sõites peaks olema seal Lasnamäe Centrum, seal küljes vist Rimi ka.

Kui ostsin see suvi siis oli kaks varianti. Üks veidi korralikum, koos liblikaga ja jalgade treeningu osaga mis maksis kuskil 2000 ja siis üks lihtsam variant millel oli külge poogitud ainult jalgade treeningus mõeldud jubin. See maksis 1000.- umbes.

Arvan, et see koht ise ei olegi nii oluline, igas Rimis peaks ikkagi suht identne valik olema. Kui ei viitsi läbi sõita nii palju kohti siis helista parem ette ja küsi kas on neil hetkel sellist asja või ei.

Ise kruvisin oma pingilt jalgade jaoks oleva osa maha, sest toas jäi ruumi väheks, niiet võid vabalt seda ainult surumispingina kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Powergym küll minu arvamuses kohta ei leia, kõige lihtsam pink mis seal oli (rinnalt surumine) kus on ainult pink maksab juba 5000-6000.- Ja seal on ültse sellised imelikud pingid millega mul pole mitte kui midagi peale hakkata......

Aga ikkagi, mis Maja või asutus on kaubamaja ? Või tallinnas ongi selline asutus nagu "kaubamaja" Sest muidu on enamus poed kaubamajad.......

Muudetud kasutaja Maicle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Powergym küll minu arvamuses kohta ei leia, kõige lihtsam pink mis seal oli (rinnalt surumine) kus on ainult pink maksab juba 5000-6000.- Ja seal on ültse sellised imelikud pingid millega mul pole mitte kui midagi peale hakkata......

Aga ikkagi, mis Maja või asutus on kaubamaja ? Või tallinnas ongi selline asutus nagu "kaubamaja" Sest muidu on enamus poed kaubamajad.......

Kesklinn, Viru keskuse osa on Kaubamaja. Tegelt on viru keskus rohkem kaubamaja küljes aga noh...

Lihtsalt, kui ei viitsi pikalt jamada ütle taksojuhile, et kaubamaja juurde ja korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee ise , või lase teha , see ei ole ju midagi keerulist , ise olen neid paar tükki teinud ja peab ütlema enda tehtud pingid on paremad kui enamus saalis olevatest, mis tihtipeale on liiga laiad või liiga madalad või liiga kõrged. Liiga lai pink on õlaliigestele halb ja madalal pingil ei leia mina küll õiget asendit. Lamades surumise pingi pikkus min.1,22 m, laius 29-32 cm , kõrgus 42-45.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks on noil odavail pinkidel üks vä-ä-ga halb omadus - kipuvad lagunema.Eriti "liblikal" - ja kui vaadata,siis max raskus ongi 20-30kg ...

sama lugu ka jalgade tõstmiseks mõeldud värgiga.

Nii et 1500 EEK eest on oht osta enda sandistamise vahend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks pidanud mainima et hinnapiir jääb kuni 1500.- juurde, ja mingeid tühiseid parankasid pole ka vaja, samuti pole ka kangi vaja.

Pealegi....Kaubamaja ? Kaubamaja 4 korrus, mida ma sellest arvama peaksin ?

@gmaster mõtled tallinna keskturu vastas ?

see kaubamaja 4 korrus oli rohkem selline äärmuslik näide, et kust ka pinki osta saab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks on noil odavail pinkidel üks vä-ä-ga halb omadus - kipuvad lagunema.Eriti "liblikal" - ja kui vaadata,siis max raskus ongi 20-30kg ...

sama lugu ka jalgade tõstmiseks mõeldud värgiga.

Nii et 1500 EEK eest on oht osta enda sandistamise vahend.

Ega ma teab mis tõstja ka pole, rohkem trenni käigus mõned harjutused vaja selle peal teha.

Suurt kangi kannatavad odavad pingid ~100 kg, sellest piisab vabalt, mingks tõstjaks ega kulturistiks pole plaan hakkata, omad eesmärgid olemas.

Seda "liblikat" ei tea kas ültse kasutama hakkangi. Ja pinki kasutan ma siiski üksi, seega ma arvan et lagunemisega probleeme ei tohiks tekkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×