Jump to content
Shamil

Aidake!

Recommended Posts

Tervist! Mul üks küsimus ma tahan endale osta proteiini. Ise tegelen juba 9 aastat judoga. Trennid on 3 nädalas 2 tundi kestavad(maadlustrennid) ja nädalavahetustel käin jõusaalis. Ma tahaksin küsida, et kas on mõttet või kas vüib maadlustrenni ajal proteiini sisse lasta või ainult siis kui jõusaalis teen trenni ja kui võib et kas sellest ka tolku on pärast!

Aitäh! :blink:

Muudetud kasutaja Shamil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võib ikka, ega keegi ei keela

ma võtaks isegi vbl taastusjoogi pigem...seal mineraale ja muud head ka sees :blink:

ega sul lihased sellest metsikult punnitama ei hakka, aga eks ta taastumisele kaasa aitab

jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartust DO'st oled?

Kui maadlustrenni ajal hakkad tavalist sheiki võtma, siis tõenäoliselt hakkab see sul üles tulema :blink:

Peale trenni võib küll - aitab taastumisele kaasa... aga siis vahekorras 1:2 süsikatega näiteks.

Korralik söömine on ka oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere olen 11 aastane poiss ja surun rinnalt 35kg oskab keegi öelda kui kiiresti hakkan suruma 235kg ja kas valgud on väga mürgised steroidid sest emme ütles et kes valke sööb see jääb sõltuvusse ja sureb ära ja sõber dimitri ütles et kopli turult saab soodukaga kasvuhormooni et kas tasub nagu osta vä ja issi ütles veel et musklite kasvatamine tapab ajurakke ja lõpuks muutuvad lihased üldse rasvaks

ma kaalun praegu 95kg ja plaanin hakata dieeti pidama ja sellepärast ostsin juba telekast patterflaiäbsi ja tahtsin veel küsida et kas ma nüüd süüa kah tohin midagi sest minu sõbranna olga soovitas et vett peaks kindlasti jooma sest seal on üsna vähe rasva ja et üle 500 kalori ei tohiks päevas süüa sest siis lähebki paksuks

aitäh kui keegi viitsib vastata :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere olen 11 aastane poiss ja surun rinnalt 35kg oskab keegi öelda kui kiiresti hakkan suruma 235kg ja kas valgud on väga mürgised steroidid sest emme ütles et kes valke sööb see jääb sõltuvusse ja sureb ära ja sõber dimitri ütles et kopli turult saab soodukaga kasvuhormooni et kas tasub nagu osta vä ja issi ütles veel et musklite kasvatamine tapab ajurakke ja lõpuks muutuvad lihased üldse rasvaks

ma kaalun praegu 95kg ja plaanin hakata dieeti pidama ja sellepärast ostsin juba telekast patterflaiäbsi ja tahtsin veel küsida et kas ma nüüd süüa kah tohin midagi sest minu sõbranna olga soovitas et vett peaks kindlasti jooma sest seal on üsna vähe rasva ja et üle 500 kalori ei tohiks päevas süüa sest siis lähebki paksuks

aitäh kui keegi viitsib vastata :blink:

Sa oled ikka eriline naljamees oma arust ju :ph34r: Kõik naeravad! :lol: Enam lollimat juttu ei oskand välja mõelda??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere olen 11 aastane poiss ja surun rinnalt 35kg oskab keegi öelda kui kiiresti hakkan suruma 235kg ja kas valgud on väga mürgised steroidid sest emme ütles et kes valke sööb see jääb sõltuvusse ja sureb ära ja sõber dimitri ütles et kopli turult saab soodukaga kasvuhormooni et kas tasub nagu osta vä ja issi ütles veel et musklite kasvatamine tapab ajurakke ja lõpuks muutuvad lihased üldse rasvaks

ma kaalun praegu 95kg ja plaanin hakata dieeti pidama ja sellepärast ostsin juba telekast patterflaiäbsi ja tahtsin veel küsida et kas ma nüüd süüa kah tohin midagi sest minu sõbranna olga soovitas et vett peaks kindlasti jooma sest seal on üsna vähe rasva ja et üle 500 kalori ei tohiks päevas süüa sest siis lähebki paksuks

aitäh kui keegi viitsib vastata :blink:

Kui see oli iroonia teema algatajale siis väga halb iroonia. Kui sul targemat tõesti ei ole öelda, siis paluks mitte reostada selliste postitega.

Teema algatajale siis nii palju et teised on vastused juba ära öelnud. See oleks hea mõte sest judo on spordiala nagu pea iga teine ala. Energiat kulutab kõvasti see arvatavasti ja rohkem pane rõhku süsikatele peale trenni aga ka sheigis ei tee halba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled ikka eriline naljamees oma arust ju :blink: Kõik naeravad! :ph34r: Enam lollimat juttu ei oskand välja mõelda??

Usu või mitte, aga see on minu esimene tõsine postitus üldse siin foorumis. Loodan, et saad asja ivale pihta. See on tegelikult üsna nukker.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usu või mitte, aga see on minu esimene tõsine postitus üldse siin foorumis. Loodan, et saad asja ivale pihta. See on tegelikult üsna nukker.

Selge siis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usu või mitte, aga see on minu esimene tõsine postitus üldse siin foorumis. Loodan, et saad asja ivale pihta. See on tegelikult üsna nukker.

Sa unustasid väga olulise lause - ma ei hakka uut teemat tegema, küsin siinsamas. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võib ikka, ega keegi ei keela

ma võtaks isegi vbl taastusjoogi pigem...seal mineraale ja muud head ka sees :ph34r:

ega sul lihased sellest metsikult punnitama ei hakka, aga eks ta taastumisele kaasa aitab

jõudu

Aitäh! Aga ma mõtlesin et kas see ka aitab lihasmassi kasvamisel!

Tartust DO'st oled?

Kui maadlustrenni ajal hakkad tavalist sheiki võtma, siis tõenäoliselt hakkab see sul üles tulema :blink:

Peale trenni võib küll - aitab taastumisele kaasa... aga siis vahekorras 1:2 süsikatega näiteks.

Korralik söömine on ka oluline.

Jah käin Tartu DO! Kas te olete ka kuidagi Tartu Do-ga seotud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK, igatahes on rambo vennapoja ütlemised Fitness.ee portaalis oma lõpu leidnud. Edu kõigile treenijatele! Minu viimane soovitus on ühesõnaline: TEADMISED!

Ega sa seda ometigi tõsiselt ei mõtle?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Shamil - ma käisin eelmisel talvel kuni kevade lõpuni maadlemas seal. Olen vist isegi sinuga paar korda madistanud - ma olen see "newaza spetsialist" nagu Põhjala ütles... tead küll... käisin vahel valge, vahel musta kimonoga ja sinise vööga, aga judost ei jaganud mõhkugi :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×