Jump to content
Lighting

rinnaga raksust juurde

Recommended Posts

:blink: kuidas ja mis süsteemi järgi ma tohin lisada rinnale raskust juurde`? :lol::lol: Olen 6 kuud käinud saalis ja raskus jääb mul ikka 45-50 kg kanti.Raskemaga ei suuda lõpetada seeriaid. :P:ph34r: ise kaalun 67kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) kuidas ja mis süsteemi järgi ma tohin lisada rinnale raskust juurde`? ;):P Olen 6 kuud käinud saalis ja raskus jääb mul ikka 45-50 kg kanti.Raskemaga ei suuda lõpetada seeriaid. :oB) ise kaalun 67kg

oi, oi...sa vist ei kujuta ettegi, kui paljudest nüanssidest see võib sõltuda, alustades nt korduste sooritamise kvaliteedist ja lõpetades toitumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka ja jälle soovitan Staatilist :) Teeb kiirelt, Staatiline trenn on see kui leiad mingi raskuse mida suudad hoida oma 5-10 sek. Veel üks asi mida kiputakse staatilisega valesti tegema on see, et käed pannakse lukku, e. hoitakse "konijõul" mitte lihasjõul. Ja kindlasti lisa IGA trenn raskust, kui seda ei suuda siis järelikult pole taastunud ja ei peaks üldse tegema.

Proovi! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka ja jälle soovitan Staatilist :) Teeb kiirelt, Staatiline trenn on see kui leiad mingi raskuse mida suudad hoida oma 5-10 sek. Veel üks asi mida kiputakse staatilisega valesti tegema on see, et käed pannakse lukku, e. hoitakse "konijõul" mitte lihasjõul. Ja kindlasti lisa IGA trenn raskust, kui seda ei suuda siis järelikult pole taastunud ja ei peaks üldse tegema.

Proovi! :unsure:

mida see arendab ? .... jõudu massi reljeefi ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×