Jump to content
aries

kui vanalt hakkasite massi viskama?

Recommended Posts

kysimus siis samasugune nagu pealkirigi, et kui vanalt te massi viskama hakkasite?

ise olen 16a 180cm ja 65kg

muudan, siis natuke kysimust, et kui palju te kaalusite 16a ja, kui palju kaalute praegu (et siis kysimus inimestele vanuses 18+)

:blink:

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennast huvitab kah see teema väga.

Ise 16a. (ülejärgmine nädal 17) olen 192cm pikk ja kaalun 68kg. Enne kui jõukas ei käinud olin 66, nüüd paari kuuga tulnud 2kg juurde kuid kui vaadata pikkuse ja kaalu suhet on see väga eba normaalne kuid vanuse kohta on kaal normaalne.

Kuid äkki mu kaal ei tõuse kuna olen suht sportlik: 4 korda nädalas trenn (kergejõustik) ja 2 korda nädalas jõusaal.

Vabandust kui OT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid äkki mu kaal ei tõuse kuna olen suht sportlik: 4 korda nädalas trenn (kergejõustik) ja 2 korda nädalas jõusaal.

Äkki ei tõuse su kaal, kuna toitumine pole vastav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin massi "viskama" alles 26 aastaselt, sest alles siis õppisin korralikult treenima ja korrektsemalt toituma. Ja seda paljuski tänu tolleagsele amazon.ee'le!

then: 73kg

now: 91kg

186cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ju paigas, kui tahad massi. Seepärast pead kas toiduhulka suurendama või treeningut vähendama.

Hetkel pole võimalik mul treening kogust vähendada. Jaanuarist algab minu ala võistlused ja selleks ajaks peab veel üles töötama.

Hetkel on mul muidugi jõu trennid ainult (ka kergejõustiku trennis) ja kord nädalas jooksu trenn. Söömise kohapealt seda, et söön suht palju. Kuid kül mass tuleb vanusega!

Muudetud kasutaja maleva poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pole küll 18+, vaid 17, aga 16 aastaselt kaalusin 68kg ja nüüd olen 80kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul toimus vastupidine protsess... mingi 13/14 aastaselt viskas kehakaalus väga madalaks (koolis õpetaja küsis, et kas mul on mingi raskehaigus) ... ja kuni umbes 3/4 aastat tagasi kaalusin 178cm kohta veel 64/65kg . Nüüdseks on pikkust 1cm tulnud aga kehakaal oma 77/78, mida on ikka veel minu arust vähe, aga ma ei kurda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17a: 177cm :64 kg

18a: 178cm :78kg

Kaalu hakkas koheselt juurde tulema, kui jõusaaliga tegelema hakkasin :blink: Rasvaprotsenti sai ka mõõdetud 9,4 :ph34r:

Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitahh vastuste eest, aga kysimus veel siis, et kas mass hakkas peale 6iget toitumist ja j6usaali kasvama, v6i lihtsalt kasvasite suuremaks ja kaal soeses vanemaks saamisega t6usis :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×