Jump to content
aries

3 kysimust

Recommended Posts

Tere

Esimene kysimus oleks selline, et mitu korda nadalas oleks normaalne j6usaalis kaia, et tulemused oleks kiired ja efektiivsed ja et ennast yle ei koormaks(eesmark ikka massi kasvatada). (ise kain 3-4 korda)

Teine kysimus, et mul on silma alused sinised(ma arvan et teate mida ma m6tlen, nagu tundub, et tume veri oleks seal), et millest see tuleb (ei ole peksa saanud :blink:)!

ja kolmas, trenni kaigus tekib mul alati hapniku puudus, hakkan 6hku ahmima, aga nagu mingi surve suruks vastu rinda, millest see s6ltub.

ette tanades ja vabandades tapitahtede puudumise parast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Esimene kysimus oleks selline, et mitu korda nadalas oleks normaalne j6usaalis kaia, et tulemused oleks kiired ja efektiivsed ja et ennast yle ei koormaks(eesmark ikka massi kasvatada). (ise kain 3-4 korda)

Teine kysimus, et mul on silma alused sinised(ma arvan et teate mida ma m6tlen, nagu tundub, et tume veri oleks seal), et millest see tuleb (ei ole peksa saanud :blink:)!

ja kolmas, trenni kaigus tekib mul alati hapniku puudus, hakkan 6hku ahmima, aga nagu mingi surve suruks vastu rinda, millest see s6ltub.

ette tanades ja vabandades tapitahtede puudumise parast

Esimene vastus oleks selline, et 3-4 korda on optimaalne kui oled algaja.

Teine vastuse üks variant oleks selline, et see sõltub sellest, kui lähedal on naha pinnale kapillaarid.

Kolmanda vastuse üks variant on, et tegemist võib olla koormusastmaga ( 10-15 % tippatleete kimbutab see), teine variant on, et tegemist võib olla lihaspingega ja oskamatusega lihaseid lõdvestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene vastus oleks selline, et 3-4 korda on optimaalne kui oled algaja.

Teine vastuse üks variant oleks selline, et see sõltub sellest, kui lähedal on naha pinnale kapillaarid.

Kolmanda vastuse üks variant on, et tegemist võib olla koormusastmaga ( 10-15 % tippatleete kimbutab see), teine variant on, et tegemist võib olla lihaspingega ja oskamatusega lihaseid lõdvestada.

olen natuke yle aasta aja muidu j6usaalis kainud, et paris algaja pole, aga silmade koha pealt veel, et kas neid kapilaare kuidagi taha poole lykata ei saa, mul paar aastat tagasi polnud silma alused sinised, v6i kas see sinised silmaalused ei v6i olla hapniku puudusest, et seal on vb hapnikuvaene veri?

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tumedad silmaalused võivad olla ka väsimuse ja unetuse märgiks, samuti seostatakse seda värske õhu puuduse ning õhusaastega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tumedad silmaalused võivad olla ka väsimuse ja unetuse märgiks, samuti seostatakse seda värske õhu puuduse ning õhusaastega.

selge ja suur aitahh teile, hakkan viibima siis rohkem varske 6hu kaes :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×