Jump to content
ras

aerobic, anaerobic, gym

Recommended Posts

Tere,

Küsimus oleks järgmine: enne jõusaali treeningut teen HIIT-i ja vabadel päevadel ka. Nii.. tehes HIIT-i, kas see mõjub mu südamele hästi?.. (lisades sellele treeningule veel jõusaali). Jõusaalis iseeneest töötan läbi peamised lihasgrupid 3X15-20.

Ei tahaks südamega jamada, et kas keegi saaks aidata, et mida täpsemalt ma valesti/õigesti teen. Iseeneest tunnen suurepäraselt, võhma on, jõusaalis on suurepärane tunne. (olen 19) Lihtsalt tahaksin teada, et ega ma selle tegevusega oma südamega jamama ei hakka.

Any suggestions?*

Aitäh vastuse eest.

Rasmus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa teed ENNE jõusaali HIITi, siis sa teed seda kehvasti, kui jõuad sellise jõutrenni veel kohe otsa teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah kui võtta ainult kasulikkus südamele, siis kasu on sellest kindlasti südamele, põhjustab südame hüpertroofiat heas mõttes.Aga lisaks südame hüpertroofiale peavad ka südame üldine jõudlus ja klapid järgi jõudma, seega oleks vaja ka aeroobset teha.Ainult anaeroobsega paksenevad südame seinad ja kasvab jõud millega süda verd välja pumpab, aeroobset tehes aga südame kambrite suurus ja kogus mis pumbatakse ühe löögiga.Ainult aeroobset võib teha, aga ainult anaeroobset pole soovitatav - süda võib muutuda liiga kangeks, kui seinad on väga paksud ja suureneb vererõhk ning südamelihase lõtvumisel tekivad probleemid.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa teed ENNE jõusaali HIITi, siis sa teed seda kehvasti, kui jõuad sellise jõutrenni veel kohe otsa teha.

egas ma ennast siis plätuks ei aja. Õrnalt soojaks. Mõnikord kasvõi niisama MMA workouti, mis on super.

Nojah kui võtta ainult kasulikkus südamele, siis kasu on sellest kindlasti südamele, põhjustab südame hüpertroofiat heas mõttes.Aga lisaks südame hüpertroofiale peavad ka südame üldine jõudlus ja klapid järgi jõudma, seega oleks vaja ka aeroobset teha.Ainult anaeroobsega paksenevad südame seinad ja kasvab jõud millega süda verd välja pumpab, aeroobset tehes aga südame kambrite suurus ja kogus mis pumbatakse ühe löögiga.Ainult aeroobset võib teha, aga ainult anaeroobset pole soovitatav - süda võib muutuda liiga kangeks, kui seinad on väga paksud ja suureneb vererõhk ning südamelihase lõtvumisel tekivad probleemid.

aitäh. =).. pistan kõrvade vahele.

Muudetud kasutaja ras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

poisid, poisid.. kohe kõri kallale siis.

Ma väjendasin end segaselt. Ma rääkisin kõigest soojendusest =).

Hetkel teen seda TAKU HIIT-i. Aga igatahes, see oli kõigest küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×