Jump to content
zon

Vanus!

Recommended Posts

Kas keegi on kuulnud niisugust lugu et pärast 25 eluaastat on lihase kasvatamine häiritud. Tähendab see seda et need kes hiljem alustavad on raskem lihast kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25 on vist liigfa madal piir.Pigem võiks selle piiri panna 35 või umbes nii.Tean mitmeid 45-50 aastatseid mehi,kel lihas kasvab veel suht normaalselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on kuulnud niisugust lugu et pärast 25 eluaastat on lihase kasvatamine häiritud. Tähendab see seda et need kes hiljem alustavad on raskem lihast kasvatada.

See on individuaalne( sõltub pigem geenidest) ,aga mina alustasingi kusagil selles vanuses ja usun ka , et oleks teismelisena alustanud

oleks ehk parem olnud, samas eesmärk on olnud jõud , mitte mass. Kui vaadata tippkulturiste , siis parimad tulemused on vanuses 30+ aastat. Minu parim vorm oli kusagil 30- selt.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks alustasin küll peale 25 eluaastat ja peab ütlema, et kui õieti trenni teha, siis kasvab küll :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iseenesest vahet pole

kunagi pole liiga hilja

eks ta mingil määral väheneb, aga ega sellepärast trenni tegemata jätta tasu või enne seda ennast sodiks treenida :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale 25! :blink:

Lapsukesed, ei ole see vanadus nii hirmus yhti. Teed trenni, on ka arengut.

Mulle tundub, et k6ik l2heb aina paremaks :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×