Jump to content
sigrim

tere

Recommended Posts

ma olen 20 aastane tüdruk. Suvel ma lähen mehele. Ma tahaksin ilus välja näha sellel tähtsal päeval.Kavatsen minna nüüd uuest aastast jõusaali. Ja tahaksin ka oma toitumist muuta. Hetkel olen 165. pikk ja kaalun 59 kg.Tahaksin saada kuskil 6 kilo alla ja keha natuke trimmi, eriti triitsepseid ja ka kõhtu.

Palun andke soovitusi milliseid harjutusi ma peaksin tegema, kui tihti trennis käima, kui kaua trenni tegema üldse korraga ja natuke ka äkki annate infot et mida siis ikkagi süüa ja millal.Suur aitähh teile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

algaja ABC ja kasuta siin otsingut.ei saa ju nii ,et kõik tehakse ette ära ,näe ise ka vaeva selle kohapealt.:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok aitähh. ma ei leidnud seda algajate abc d üles kuskilt ja ma ei oska eriti siin midagi teha aga ma õpin nüüd vaikselt.

telli endale toitumiskava ja trenniksva ja asi kerge !!

natuke kulutusi läheb aga tasub ära :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen 20 aastane tüdruk. Suvel ma lähen mehele. Ma tahaksin ilus välja näha sellel tähtsal päeval.Kavatsen minna nüüd uuest aastast jõusaali. Ja tahaksin ka oma toitumist muuta. Hetkel olen 165. pikk ja kaalun 59 kg.Tahaksin saada kuskil 6 kilo alla ja keha natuke trimmi, eriti triitsepseid ja ka kõhtu.

Palun andke soovitusi milliseid harjutusi ma peaksin tegema, kui tihti trennis käima, kui kaua trenni tegema üldse korraga ja natuke ka äkki annate infot et mida siis ikkagi süüa ja millal.Suur aitähh teile.

Tere!

Kehakalu alandamine on ennekõike tahte küsimus. Mina ise pean arvatavasti samuti uut dieeti alustama juba 2007 jaanuari lõpus. Kui saad, siis kirjuta, kuidas ja mis aegadel sa praegu toitud ning kas tead midagi body-pump treeningutest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×