Jump to content
kikikeit

õhtusöök

Recommended Posts

kui viitsid pane kirja ja kui viitsid kirjuta mis enne seda sõid ja annad äkki soovitusi ka :)

pole vist m6tet, kuna meie eesmargid on erinevad ja mis suhtes sa soovitusi tahad/vajad?

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pärast trenni, olenemata kellaajast, millal trenn läbi saab, söön selliseid asju - valguallikana kanaliha, kala, munavalged, kodujuust; süsivesikud tulevad riisist (meeldib pruun riis), banaan, makaronid, kartul; rasvad saan neist enamustest natukene. Kui salati kõrvale teen, panen kindlasti õlisid ka sinna sekka. Salat koosneb ka väga erinevatest asjadest: porgand, kaalikas, kapsas, peet, kurk, tomat jne. Kokkuvõttes - menüü võimalikult mitmekesine ja sõltuvalt sellest, mida hetkel leidub, ja "mängin" kogustega.

Kindlasti jäid ka miskid asjad välja aga üldjoontes on see nii. Kogused on muidugi erinevad. Kui hiline trenn, siis väiksem, varem - suurem kogus.

Kuna minu eesmärk pole kulturistiks hakata, siis ma luban endale rohkem ka kõrvalekaldumisi toidumenüüst, kuid trennipäeval hoian end ikka kursil. Praegu ka mul massitsükkel, niiet söön palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõnikord hessburgerist miskit võtan, siis teinekord jälle pizzat söön. Üldjuhul söön alati seda mida tahan ja mis maitseb. Mis mõte on treenida, kui ei saa süüa asju mis maitsevad???

Aga miinuseks minu toitumise juures on see, et kõhupekist ei saa kuidagi lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selline rämps ei tekita nüüd küll head tunnet :) mage

ja meie eesti mehed on väga pirtsakad meie naiste suhtes aga ise nad kasvatavad oma kõhtu ikka mõnuga :)

PT LONDON SAATSIN SULLE ÄRA NEED ANDMED !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline rämps ei tekita nüüd küll head tunnet :P mage

ja meie eesti mehed on väga pirtsakad meie naiste suhtes aga ise nad kasvatavad oma kõhtu ikka mõnuga :D

PT LONDON SAATSIN SULLE ÄRA NEED ANDMED !!

Kelle jaoks rämps, kelle jaoks mitte. Muidugi ei tasu arvata, et ma hessi iga päev söön, kuus ca 2-3 korda, olenevalt isust. see pigem sellise näitena oli toodud, et söön tavaliselt seda, mille isu on ning kus juhtub.

ja pole sellel pisikesel pekil seal kõhu peal ka häda midagi.:) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni nt sellised toiduained - jogurt, pelmeenid, kana, juust, teinekord makaronid mingis heas kastmes nagu maksakaste või böfstrooganov; muna ja muidugi piim käib iga toidu kõrvale. Vahest läheb peale trenni ka kohupiim, aga selle keeran tavaliselt sisse enne magama minekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise töötan öösel, seega minu õhtusöök on sageli ajal mil mõned juba magama heidavad. Sellepärast ei hakka kellaaegu märkima. Ning kuna ärkamisaeg varieerub siis kasutan pea alati 3 tunni reeglit. Et peale igat kolme tundi on aeg süüa.

Peale trenni on esimene asi kohe valgusheik No.1. Siis sinna juurde kõva kogus rukkileiba ning mahla. Et täienda süsikute varusid.

Järgmise tunni jooksul, äärmiselt kahe - tuleb söögiks kas paarsada grammi kanafileed või loomaliha ning kõrvale törts kartuleid või makarone. Veid hapukapsast juurde ning korras. Enamasti võtan ühe kohukese veel magustoiduks, kuna olen neist suht sõltuvuses, pealegi ei tee laks rasva halba. Alla loputan kõik klaasi piimaga ja jään uut toidukorda ootama.

Ei saaks öelda, et tegemist oleks kulturisti kavaga, sest selliseks asjaks eriti viitsimist ei ole. Kuid trenni teen mehiselt ning kerge polster kehal ei häiri. Liiatigi, et lihased selle alt aina enam välja hakkavad paistma.

Päevas söön erinevalt. Kuid 5 toidukorda on absoluutne miinimum. Vahest tuleb 7-s kord ka ära. Hetkel muidugi massiperiood ka. Eks vaatab kuidas dieedil toitumine olema hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline rämps ei tekita nüüd küll head tunnet :) mage

ja meie eesti mehed on väga pirtsakad meie naiste suhtes aga ise nad kasvatavad oma kõhtu ikka mõnuga :)

PT LONDON SAATSIN SULLE ÄRA NEED ANDMED !!

Kuhu sa mulle need saatsid, mul pole uusi s6numeid!!!

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina näiteks, kui on jõusaali päev, kohe peale trenni söön paki väherasvast kohupiima, lisades sinna lahjat jogurtit või midagi. ning seejärel pean tund kuni kaks vahet, ja söön midagi korralikumat, kas siis kana kartuliga ja värske salatiga , või siis ühepajatoitu või taolist muud sooja sööki. Ja ongi hea olla. :blink:

edit: jõusaali trenn tavaliselt lõpeb õhtul kell 18.30

Muudetud kasutaja bob25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina näiteks, kui on jõusaali päev, kohe peale trenni söön paki väherasvast kohupiima, lisades sinna lahjat jogurtit või midagi. ning seejärel pean tund kuni kaks vahet, ja söön midagi korralikumat, kas siis kana kartuliga ja värske salatiga , või siis ühepajatoitu või taolist muud sooja sööki. Ja ongi hea olla. :blink:

edit: jõusaali trenn tavaliselt lõpeb õhtul kell 18.30

KAS SUL KOHUPIIM SEES KEERAMA EI HAKKA VE :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei, miks peaks kohupiim sees keerama hakkama? mulle maitseb, ja kui näiteks kõvasti trenni teinud, tunned et lausa käed peaaegu värisevad, siis kohupiim on abiks :blink: ja pärast hea olla.

kas kellelgi hakkab kohupiim siis sees keerama, no kui ülemäära palju seda sisse ajada, siis ehk muidugi hakkaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei, miks peaks kohupiim sees keerama hakkama? mulle maitseb, ja kui näiteks kõvasti trenni teinud, tunned et lausa käed peaaegu värisevad, siis kohupiim on abiks :blink: ja pärast hea olla.

kas kellelgi hakkab kohupiim siis sees keerama, no kui ülemäära palju seda sisse ajada, siis ehk muidugi hakkaks...

mitu söögikorda sa teed ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päevas kokku tuleb mul kokku umbes 5 söögikorda, ehk siis hommikusöök kell 8 rukkipala tuunikalaga, kerge sink, ja tee, lõuna kell 12 (soe söök, miski kala või kanafilee vmt kartuliga, salat), enne trenni midagi kergelt kell 5 umbes (väike jogurt nt).

Peale trenni ca 18.30 kohupiim jõusaali päeval, ja ca kell 20-21 õhtune söögikord (ka miski kana, või kala, või siis puuvilja, nt. pirni).

Kui on korvpalli trennipäev (korvpall kell 20.00), siis kell 5 suurem söök veel, ja peale korvpalli kell 22 umbes kohupiim. eesmärk langetada kaalu, ja asi toimib väga hästi, vähemalt minu jaoks.

Korvpall 3 päeva nädalas, jõusaal oleneb nädalast kas kaks või kolm päeva.

Päeval ka mõned tassid kohvi, vett joon vahelduva eduga, oleneb kuidas tunne on. :blink:

edit: ma ei väida et see ainuõige on, kuid mul toimib, mõni asjatundja võiks ka kommenteerida...

Muudetud kasutaja bob25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×