Jump to content
Arnold

BP 60 - Eesti klubides alates 24.11.06

Recommended Posts

Uus BP kava tulekul, saab siis näha millega uued tegijad (kava koostajad) sellel korral üllatavad.

Kava tutuvstus BP treeneritele toimub 23.nov...

Seega 24.novembril peaksid edevamad juhendajad juba uut BP 60 kava ka rahvale tegema...

Küsi oma BP instruktorilt uue kava kohta täpsemalt ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuldused on, et triitsepsi "dipsid" ehk pingil surumised on tagasi. Pluss uus asend käärkükkide juures. Ja õlaloo juures rohkem poolikuid :blink:

Ja muusika tavalisest rohkem rockilikum: Bon Jovi ntx, 4 Non Blondesi töötlus ja Warrant vist biitsepsi boonusloos. Kohustuslikud E-Type, Pink ja Shakira ka loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuuldused on, et triitsepsi "dipsid" ehk pingil surumised on tagasi. Pluss uus asend käärkükkide juures. Ja õlaloo juures rohkem poolikuid ;)

Ja muusika tavalisest rohkem rockilikum: Bon Jovi ntx, 4 Non Blondesi töötlus ja Warrant vist biitsepsi boonusloos. Kohustuslikud E-Type, Pink ja Shakira ka loomulikult.

Triitsepsi pingil surumised on jube rasked algajatele, bodypump on siiski ju kõigile. Kui 3 korda nädalas teha kuu aega, siis arvan, et jõuavad enamus lõpuni teha need surumised. Käärkükkide asendis tasakaalu hoidmine on omaette kunsttükk. Mulle muusika ei meeldi, kahe eelmise omad olid sellise mõnusama tümpsuga mis pani jala kaasa tatsuma. Eriti meeldiv on see, et jalgadelugu on lühem, kuid mitte vähemefektiivsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Triitseps on tõesti paras katsumus... Muusika osas sõltub vist väga palju maitsest, aga ma olen nüüd vist u. 4-5 korda uut BP'd teinud ja iga korraga hakkab muusika järjest rohkem meeldima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×