Jump to content
kikikeit

magusaisu

Recommended Posts

mis ma siis õhtuti võin süüa kui pole soovitav süüa ..riisi, makaroni ...sai ..jne.

loe ka nt eelmist lehekülge, seal saad ühe soovituse... lisaks võid juu nt ka tomatimahla v keefiri, v siis hiljuti olen avastand, et päris ok on süüa pool pakki naturaalset kohupiima ja õuna sinna juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis ma siis õhtuti võin süüa kui pole soovitav süüa ..riisi, makaroni ...sai ..jne.

Mina söön õhtul u 1,5 tundi peale korralikku jõutrenni riis/tatar/kartul vms+ kanafilee...seda selleks, et taastada lihaseid. Päris õhtul läheb sisse vaid rasvane kohupiim ja ei midagi muud (ka mitte igal õhtul).

Kui tahad tõesti 100% asja ette minevat toitumiskava, siis tõesti soovitan see lasta endale koostada asjatundjal (vt webtreeneri alt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis ohud nendel kroomitabletidel on :blink:

mul on lihtsalt vaja häid soovitusi ja mmuud nagu midagi ja head nõuannet , et siis oskan toitumisega ümber käia !!!!

ses mõttes pole nad ohtlikud, et ega nad mürgised/toksilised pole...asi on selles, et toitumise algoritm peaks alguse saama sellest, et koostad/lased koostada õige/mitmekesise toitumiskava...ja alles siis, kui oled kindel, et sellest puudu jääb, hakkad toidulisasid, kuhu kuuluvad ka kroomitablakad nt, tarvitama. Kuid kui on toitumine õige, ei olegi neid vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töötegemine sh kava koostamine ei ole siiski tasuta lõbu, seepärast ei ole mõtet ka foorumis oodata, et keegi personaalse toitumiskava siin kellegile valmis teeks :blink: Mingi summa eest on aga paljud asjatundjad nõus kava tegema. Täpselt sellise, nagu vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ex kõik tahavad oma teadmiste eest saada raha !!!!!!!!!!!!!

püüüan hakkama selle nõuandega , mis siit sain .............

minu röö on nii või na kontoris istumine !!!!!!!!!!!

ja selle soovitus on vist ikka vähem süüa !!!!!!! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ex kõik tahavad oma teadmiste eest saada raha !!!!!!!!!!!!!

püüüan hakkama selle nõuandega , mis siit sain .............

minu röö on nii või na kontoris istumine !!!!!!!!!!!

ja selle soovitus on vist ikka vähem süüa !!!!!!! :blink:

Ära koonerda midagi, kui sulle toitumis kava koosatakse, siis v6etakse arvesse k6ik su tegemised ja yldse kogu eluviis/tempo!(mina vähemalt teen seda)

Kas sul keeruliseks ei lähe nii, et mingi 10-20 inimest soovitavad seda mis neile sobib ja siis sa yritad järgi teha!?!?

Telli parem kava ja oledki 6igel rajal! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei koonerda nii väga ka ....

kui ma koonrrdaks ...ei käix ma jõusaalis vaid värskes õhus hüppaks ja lõuga tõstaks puu okstel !!!!nõmme metsad ju sellex sobiv koht.

ja kui ma nii kooner oleks ma ei kasutaks toidulisandit:P

ex kui ma tunnen , et ma ise ei sa sellega ikka hakkama , võtan sinu nõu kuulda ;P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh :blink: Kava kavaks, aga mina soovitaks hakata nende näpunäidete põhjal enda toitumist korrigeerima ja tulemused on peagi näha, seejärel võid lasta endale täpsema toitumiskava lasta koostada kui sul veel selleks soovi on :huh:

Kroomi liigtrabimise kohapealt vaidleks ikka vastu, nimelt liigtarbimine mõjub toksiliselt ja ja püsiv liigsus kahjustab ka kopse, maksa ja ka neerusid, nii et tehke siis ise oma järeldused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kikikeit loe http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9943 ja http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime põhjalikult läbi, seal on palju soovitusi Fredi poolt, järgi neid ja magusaisu peaks vähenema, vorm paranema jne.

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi ei saa sinu eest otsustada mida sööd, kui palju ja millal. Toitumiskava on personaalne ja aint sina oskaksid selle välja mõelda, see pole ju nii raske. Mõni võib sulle teha selle, aga vb sulle ei meeldi ja ei sobi, selle peale pead ka mõtlema. Mul oli sama, ma ei ütle et mul praegu toitumine on perfektne, toitumine ei saa kunagi perfektne olla, aga ikkagi. Aga enda eest ei lase ma kellegil otsustada mida söön... Harjutamine tee meistriks, ka toitumise koha pealt!

Jätku leiba!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Xero :blink: olen sinuga täitsa nõus sellepärast ma siia foorumisse kirjutasin , et saada nõu toitumise kohta ja rahva arvamust. Loomulikult igale inimesel on omad maitsed ja vajadused ja organism nõudmised. Kui aus veel olla mulle ei maitse riis ega makaronid aga tatrat ma veel saan süüa. Neid soovitusi ma püüan proovida ja leida neit endale sobilikum !!!!!!üx põhjuseid on see mix ma ei ole endale tellinud seda toitumiskava !!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtlesin , et natuke vist ikka kasutan neid kroomitablette , kuna ma pean magustast tugevam olema ......natc aega võtan neid siis kui olen magustast eemal olnud kuuaega sjiis vaevalt mul tuleb selle magusa järgi nii suur igatsus , sest tahan ikka oma kaalu juurde jääda ja lihvida natuke oma tulemusi ja neid mis olen magusal laknud ära rikkuda!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi ei saa sinu eest otsustada mida sööd, kui palju ja millal. Toitumiskava on personaalne ja aint sina oskaksid selle välja mõelda, see pole ju nii raske. Mõni võib sulle teha selle, aga vb sulle ei meeldi ja ei sobi, selle peale pead ka mõtlema. Mul oli sama, ma ei ütle et mul praegu toitumine on perfektne, toitumine ei saa kunagi perfektne olla, aga ikkagi. Aga enda eest ei lase ma kellegil otsustada mida söön... Harjutamine tee meistriks, ka toitumise koha pealt!

Jätku leiba!

Kui kõik oleksid nii targad, et lisaks trennile sobiva toitumiskava välja mõtleksid--milleks meile siis üldse treenerid, ah?

Ei saand ikka aru, kas riisis oli küsimus, et sa profi poolt koostatud toitumiskavasid ei hinda? No tere talv, keegi ei sunni sulle ju mingeid kindlaid toiduaineid peale. Kava on antud varieerimisvõimalustega ju. Siin foorumsi ei tea sa kunagi, kes sulle nõu annab ja mis kogemustega "spetsialist" ta on. Aga sinu vaba valik, keda kuulad. Eks tulemused ole siis ka vastavalt sellele näha :blink:

Kui raha on laialt käes, võib ju kroomi süüa...iseenesest kas neist kasu on, kui muu toit paigas pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis veel küsimus...

kas teed võib juua koos suhkruasendajaga või pole eriti soovitav ...

Pole eriti soovitav.

Mina tegin nii, et alguses panin 2 tl täit suhkrut, siis paari nädala pärast 1 tl, siis 1/2 tl ja organism harjub niimoodi päris hästi ilma suhkruta teed omastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama häda-- Kui päevas vähemalt ühe tahvli shokolaadi ei saa naha alla keerata, siis ..... ühesõnaga sellist päeva polegi... Ja mida rohkem trenni teha, seda suuremaks läheb magusaisu... ;) kunagi proovisin kroomitablette, aga jätsin pooleli... pole nende kasulikkuses eriti kindel..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jahtarbin suht palju valku ja rasva saan ainult kas lihast või valgu tootest ja magusast ;)

aga kui õhtul toimub trenn ja peale seda süüa näiteks üx kohuke või mis te arvate ....teha sheik ja süüa üx supiluskikas viinamarjasuhkurt :P

tahan oma tulemusi hoida mitte selle vastiku suhkrul hävitada

Pinguta! S88 tihedamini. N2lga ei tohi olla. Isegi mitte YKS KOHUKE! Sellisest suletud ringist mahasaamine v6tab aega m6ne p2eva ning edasi l2heb PALJU KERGEMAKS! Ma luban sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mida? Õhtul peale trenni just ongi see aeg kui võib endale selle ühe kohukese lubada ju! Ükskõik kui hilja see õhtune trenn on siis peale seda tuleks ikka normaalselt süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×