Jump to content
kikikeit

magusaisu

Recommended Posts

:huh: kuidas saada lahti vastikust magusaisust.....

mittte kohe mulle see ei meeldi .......

vahel tekkib mul selline isu , et söön kohe kõhu nii magusast täis , et süda läheb pahaks ja siis olen enda peale pahane, kuna teen trenni ja kogu vaev on läinud luhta .....

oskab keegi aidata!!!!

olen N :D

ja see viib kogu minu toitumise nii sassi ...

ootan soovitusi....ja ideid toitumiskavale.

idee on kaalust alla võtta !!!

tänud ette !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahti vast ei saagi sellest ,aga proovi süüa magusat hommikul,lõunal või ennem trenni,samas ei tee väike shokolaad peale trenni ka väga palju kahju minu arust:D

Muudetud kasutaja isapoeg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata retseptinurgast midagi kasulikku magusat, kus pole niipalju süsikaid, a la proteiiniküpsised vist vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jahtarbin suht palju valku ja rasva saan ainult kas lihast või valgu tootest ja magusast :huh:

aga kui õhtul toimub trenn ja peale seda süüa näiteks üx kohuke või mis te arvate ....teha sheik ja süüa üx supiluskikas viinamarjasuhkurt :D

tahan oma tulemusi hoida mitte selle vastiku suhkrul hävitada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära karda selliseid küllastamata rasvu, lisa erinevaid õlisid nt. salatisse! Rasvad aitavad kaasa paljude oluliste vitamiinide imendumisele nt. A, D, E, K! Peale õhtust trenni võid teha valgusheigi! Ürita oma magusaisu hommikul ära rahuldada, mida õhtu poole, seda suurem võimalus on et see läheb sul rasvaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära karda selliseid küllastamata rasvu, lisa erinevaid õlisid nt. salatisse! Rasvad aitavad kaasa paljude oluliste vitamiinide imendumisele nt. A, D, E, K! Peale õhtust trenni võid teha valgusheigi! Ürita oma magusaisu hommikul ära rahuldada, mida õhtu poole, seda suurem võimalus on et see läheb sul rasvaks!

aga mis ma võix õhtuti süüa ......sest vahel mul on selline vasti süsivesikute vajadus päris suur aga nee d mulle ei meeldi tegelt !!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jahtarbin suht palju valku ja rasva saan ainult kas lihast või valgu tootest ja magusast :blink:

aga kui õhtul toimub trenn ja peale seda süüa näiteks üx kohuke või mis te arvate ....teha sheik ja süüa üx supiluskikas viinamarjasuhkurt :huh:

tahan oma tulemusi hoida mitte selle vastiku suhkrul hävitada

Peale korralikku jõutrenni PEABKI süsikaid sööma, kas teed siis sheigi mahlaga (viinamarja-, ananassimahl), võtad sinna sisse viinamarjasuhkrut vms. See on siis vahetult peale trenni. Trennijärgne toidukord peaks ka sisaldama süsikaid (riis, pasta, kartul, attar vms), et aidata lihasel taastuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teen trenni õhtul ja siis jõuan suht hilja koju ja ei taha end väga enne magama minekut kõhtu punni süüa kuna järgmine päev on mul kohe ennesetunne hommikul paha .

tahan kaalust alla võtta mitte end täis süüa ja rasvadest lahti saada !!!

minu päeva plaan ...............

5.50 ärka

6.20 hommikieine (kohupiim, jogurt, teraviljahelbed, puuviljad, muna, leib +veel sheik)

8.00 tööl

selle vahemikus joon kohvi, vett

12,00 lõuna ( salat, kohupiim, puuvili, supp või müsli koos rasvata jogurtiga)

selles vahemikus joon ma tass rohelist teed, näksin puuvilja või teen väikse pudru.

16.30 tööpäeva lõpp

17.00 trenn

18.30 trenni lõpp

20.00 õhtusöök( kohupiim, jogurt segatud proteiiniga, vahel tükike sinki või juustu, mõnikord kui tunnen , et kõht jääb päris tühjaks puuvili või klaas piima, petti+sheik veel )

22.00 magam

kui viitsite tehke parandusi...

olen N :blink:

püüan teha trenni 4 korda

mõtlesin , et teeks vaheldust 3 korda nädalas jõusaalis ja kord nädalas ujumas !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuskilt olen kuulnud, et üheks magusaisu tekitajaks on ka magneesiumi defitsiit organismis. Ei oskagi öelda, mis minu puhul aitas (sõin enne tugevate treeningute alustamist samuti pea iga päev magusat:shokolaadid, küpsised jms), kas lisamineraalkapslite tarvitamine v teadlik õige toitumine (arvan et mõlemad). Mõnikord on õhtuti tõesti tunne, et nüüd kui oleks, keeraks ühe tahvli shoksi sisse, aga siis meenub, et külmikus on porgandeid ja asju, ja järan neid, siis ei tule enam meeldegi midagi magusat igatseda. Vot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen trenni õhtul ja siis jõuan suht hilja koju ja ei taha end väga enne magama minekut kõhtu punni süüa kuna järgmine päev on mul kohe ennesetunne hommikul paha .

tahan kaalust alla võtta mitte end täis süüa ja rasvadest lahti saada !!!

minu päeva plaan ...............

5.50 ärka

6.20 hommikieine (kohupiim, jogurt, teraviljahelbed, puuviljad, muna, leib +veel sheik)

8.00 tööl

selle vahemikus joon kohvi, vett

12,00 lõuna ( salat, kohupiim, puuvili, supp või müsli koos rasvata jogurtiga)

selles vahemikus joon ma tass rohelist teed, näksin puuvilja või teen väikse pudru.

16.30 tööpäeva lõpp

17.00 trenn

18.30 trenni lõpp

20.00 õhtusöök( kohupiim, jogurt segatud proteiiniga, vahel tükike sinki või juustu, mõnikord kui tunnen , et kõht jääb päris tühjaks puuvili või klaas piima, petti+sheik veel )

22.00 magam

kui viitsite tehke parandusi...

olen N :blink:

püüan teha trenni 4 korda

mõtlesin , et teeks vaheldust 3 korda nädalas jõusaalis ja kord nädalas ujumas !!!

6.20 hommikusöök on sul korralik, see on hea

järgmine söök 12.00 - söögikordade vahed on liiga pikad, soovitan kindlasti süüa iga 2-3 tunni tagant, sest see hoiab veresuhkru tasakaalus ja ei teki ülesöömise ohtu

Miks sa sööd rasvata jogurtit, unusta ära! Kui soovid käia jõusaalis3xnädalas, siis söö kodujuustu 4%list, joo normaalset piima(0% ei anna sulle mitte midagi) jne

Söö kindlasti lisaks kohupiimale päevajooksul vähemalt üks x liha või kala - muidu see kohupiim lõpuks ruineerib täiega ära. Soe toit nt kal ja juurviljad peaks olema kohustuslik päeva jooksul. Samuti kasulikud rasvad nt oliivi ja muud taimsed õlid.

Kas saan õieti aru et sööd kell 12.00 ja siis alles 20.00? No aga siis pole midagi imestada, et õhtul valdavad sind igasugused isud ja eelkõige just süsivesikud. Ja sellepärast sa ka kaalust alla ei võta ja ei hakkagi võtma, treeni ennast või surnuks.

Trenni ja sellele järgneva söögi vahele jääb samuti pikk aeg, kasuta süsikaid kohe peale trenni!

Minu arvamus on see, et naised elavad ilges hirmus, et - ei ma ei söö liha ja oi ma ei tohi süüa sokolaadi, sest siis ma lähen paksuks ja palju muud jura, et õhtul ei tohi süüa jne.

Jõudu ja tahet sulle treeningutes ja ära unusta , et tulemusi sa enne ei näe kui toitumine korras!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida ma siis võix süüa siis selle vahemikus......sest ma ei taha trenni k minna kõht ppol täis.

mida soovitaksid õhtuti süüa ???ja kuidas ma võix oma päeva plaani siis teha ???

kõik soovitused on tere tulnud ..sest ei taha selle magusal tulemusi rikkuda........tahan tulemusi hoda mitte neid kiusatyssel lasta luhta lasta minnna!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui olen dieedil v6i mind hakkab magusa isu piinama, siis asendan shokolaadi, kypsise w6i muu taolise , low carb proteinbar-iga(siin on vaga maitsvad, vaat et veel parem kui shokolaad, sv. on yhes umb 5-14g ja need pole liht sv) w6i natuke mett ja puuvilja(va. banaan ja viinamarjad)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida ma siis võix süüa siis selle vahemikus......sest ma ei taha trenni k minna kõht ppol täis.

mida soovitaksid õhtuti süüa ???ja kuidas ma võix oma päeva plaani siis teha ???

kõik soovitused on tere tulnud ..sest ei taha selle magusal tulemusi rikkuda........tahan tulemusi hoda mitte neid kiusatyssel lasta luhta lasta minnna!!!

Tahtsin lisada, et teadmiseni jõudmine - kui tähtis on siiski toitumine treeningute kõrval - selleni on olnud ka minul pikk tee...

Väga palju abi on olnud siin portaalis ringi kolamine, spetside ja teadjamate soovitusi ja kogemusi lugedes - nii et soovitan sullegi sama - proovi ja katseta enda peal, see mis ühele sobib ei pruugi teisele sobida, kuid põhitõed on siiki sarnased!

Veel lisaks muu kirjandus seoses teemaga, tasub kindlasti ennast harida.

Vaata, kui öeldakse, et soovitav on süüa 5x päevas, ei tähenda see seda, et ma kühveldan nendel kordadel oma mao ääreni täis. Nii, et kui sa sööd enne trenni väikese eine, siis jõusaalis tuleb see sulle ainult kasuks, sul on jõudu ja mootivatsiooni, sa ei mõtle söögile - sa keskendud treeningule!

See mida keegi sööb, oleneb juba inimese eelistustest - kui sulle sobib kohupiim siis palun, söö seda enne trenni ja juurde nats süsivesikuid nt marjad. Mina nt ei armast kohupiima ja söön nt tükikese kanaliha ja juurvilja.

Vabalt võib üks toidukord koosneda 1 banaanist ja juustust - tuleb kasutada oma fantaasiat ja arvestada ajaga, kas on kohe ja praegu vaja midagi süüa, sest kohe varsti on vaja ju minna trenni või mul on aega kokata ja valmistada enesele midagi tõeliselt maitsvat (st mitte kooki ja kringlit vaid midagi sportlikku).

See teooria, et trenni tuleb minna tühja kõhuga, no ma ei tea - soovitan peast välja visata! Ja enne trenni söömine ei tähenda et sä veered jõusaali!

Jah, enne jooksumaratoni ei soovitaks 3h süüa, kuid vaevalt sa seda mõtlesid!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

püüan neid kõik nõuandied proovile panna...

aga üx asi veel minu trenn jääb vahel liiga hilise peale??? s. t ka õhtusöök jääb hilisele....

mida võix õhtuti süüa , et hommikul oleks ennesetunne hea ...

olen tähelepannud, et toit mõjutab minu tuju väga palju ja maei taha ka oma tujudega teisi piinata :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkem rasva, ma panin tähele et kui hakkasin Fredi soovituste järgi rohkem rasvu sööma, kadus magusaisu suht ära.

Kusjuures jutt täista õige! Minule mõjus samamoodi. Rasva osakaalu tõstmine ja süsikate oluline vähendamine dieedis---kõht on koguaeg täis ja magusat ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
püüan neid kõik nõuandied proovile panna...

aga üx asi veel minu trenn jääb vahel liiga hilise peale??? s. t ka õhtusöök jääb hilisele....

mida võix õhtuti süüa , et hommikul oleks ennesetunne hea ...

olen tähelepannud, et toit mõjutab minu tuju väga palju ja maei taha ka oma tujudega teisi piinata :(

Kui trenn jääb hilja peale, siis parim minu puhul on proteka sheik kus ka süsivesikud ja aminohapped esindatud nt WDGP.

Aga ma kordan, et mitte midagi ei juhtu, kui sa õhtul kell nt 22.00 sööd oma trenniga ära teenitud toidukorra - loomulikult mitte nii, et ägised pärast seda, vaid jällegi mõistlikult. Lihtne keedetud muna on nt üks väga tänuväärne söök õhtul, valgud ja kasulikud rasvad on olemas ja juurde veel nt tomat kurk jms värsket.

Kindlasti ei soovitaks õhtul süüa enam saia, leiba, riisi jms.

kust ma ssan seda Fredi soovitust...

aga ega ma siis kaalus juurde ei võta :huh:

No aga ma ju ütlesin, et loe ja tutvu siinsete spetsialistide ja teadjate nõuannetega, soovitustega :blink: - pane otsingusse ja leiad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust ma ssan seda Fredi soovitust...

aga ega ma siis kaalus juurde ei võta :blink:

Minule tegi rasva-valgu toitumiskava Joker (Fredi soovituste järgi). Juurde võib kaalu veidi algul tulla (ei pruugi), kuna keha alles harjub teistmoodi toitumisega (ma ise ei söönud rasvu ka enne praktiliselt üldse). Kuu-poolteisega peaks asi juba korras olema ja keha uue kavaga harjunud. Siiski ei ole kaalutõus märgatav, kõht on koguaeg täis, energiat on, enesetunne on super ja trennist on hoopis rohkem kasu. Mulle täiesti sobib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magusaisust SAAB alati lahti. Tuleb vaid võimalikult korralikult süüa. Nagu öeldud - rasvad, valgud ja nende osakaal kehas. Hakka paremini toituma, hakkad magusat ka võimalikult vähe tahtma. Kui mina hakkasin paremini toituma, kadus ka magusaisu ära. Šoksitahvlid ja igausgused kommid seisavad kapis ma ei tea misajast :huh: Aga torti ikka vahel söön, kui tuleb juhus :blink: No ja kindlasti võtavad magusaisu ära ka jogurtitooted, sest needki suht magusad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain aru, et eesmärk on rasvapõletamine. Seega minu arvates oleks suurepärane lahendus tarbida l-karantiini, mida leidub Arctic Slim Lines ning Fat Burneris. L-karantiin hoiab ära ka magusa isu. Arvan, et enne treeningut ning treeninug ajal on teda väga hae tarbida. Tee proovi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sõin just lõunat...

lahjat kohupiima rosinatega ja banaani

ei tekkinud magusaisu ..

aga ex paistab mis õhtul saab ...

hakkasin eilsest tarbima kroomi tablette !!!!

peab vist tõsiselt vaatama üle oma toitumiskava !!!

oleks vaja saada lahti 3kg....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sõin just lõunat...

lahjat kohupiima rosinatega ja banaani

ei tekkinud magusaisu ..

aga ex paistab mis õhtul saab ...

hakkasin eilsest tarbima kroomi tablette !!!!

peab vist tõsiselt vaatama üle oma toitumiskava !!!

oleks vaja saada lahti 3kg....

Milleks sulle LAHJA kohupiim? Miks ei kõlba näiteks 3%? Ise söön 5%st koos kreeka pähklitega ja keha rasva% langeb sealjuures :blink:

Kohupiim, banaan ja rosinad lõunasöögiks? Pigem söö juurvilju ja kodujuustu+ tükk teraleiba, saad palju pikemaks ajaks täiskõhutunde.

Mis puutub jogurtitesse jms, siis neid ma ei söö üldse- mõttetult palju süsikaid ja suhkruid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×