Jump to content
ristlõige

Saun peale trenni.

Recommended Posts

natuke leili visata ei tee midagi, aga pärast trenni minna ja vaadata kes kauem vastu peab, seda kindlasti mitte. Kuskil oli siin artikkel või postitus selle kohta, meelde jäänud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tunnetad:)

Isiklikult piiran seda saunas k2iku,kuna tugev treening annab ka juba sydamele tugevat koormust.

Aga m6nikord lihtsalt peab end l6dvaks laskma :D

dahhhh...m66da panin eelmise teema.

Hea lihase-l6dvestaja :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise ka ikka peale trenni kõva saun. võtab nagu lihased pehmeks.umbes nagu keedetud liha :huh: aga jah ilma hea saunata on trenn poolik. vähemalt mul on nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin ka alati peale trenni saunas, kuid kui mul järgmine päev ka trenn kavas on, siis võtan leili mõistuse piires, sest ma ei taha, et järgmine päev lihased pehmed oleksid. Aga nädala viimases trennis teen alati korraliku sauna :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saun peale trenni pidavat südamele liiga suur koormus olema aga samas, ise käin ka. Kui peale trenni infrapunasauna plaanin minna, siis teen lihtsalt kergema päeva trennis, peale tugevat trenni polegi jaksu saunas higistada :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihased peaks piisavalt pehmeks tegema ka dush.Minul isiklikult on pulss tavaolekus kuskil nii 80-83,saunas lööb üldse lakke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel peale trenni ikka üks saun ja õlu asja kõrvale. Peale sauna siis vahepeal külma dušši alla, väga mõnus, lõõgastab nii ära et ülihea olla. Ja peale seda koju magama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×