Jump to content
Maicle

Vitamiinid

Recommended Posts

No ma pigem usaldaksin Kalmust kui 'salapärast' indrekut.

Kui sa tunned et kooli toidust ei piisa siis võta külm toit kaasa, näiteks paki jogurtit, terve üks toiudkord ja vaevalt sa rohkem jõuad süüa või võta mida tahad aga midagi valgu rikast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Segaduses seepärast et Marek ütleb et see mõjub, Indrek ütleb et ma asetaks tema oskused menüüsid korraldada ültse kahtluse alla.

Emaga karjun seepärast et tema arvab et see on puhas ja täielik nõmedus kooli külma süüa kaasa võtta ja seal kuskil salaja sööma hakkata.

ei tea kes on see indrek keda sa pimesi usud .... kalmus on elus palju saavutanud ja olen täitsa kindel et ta "jagab asja" see indrek on mingi suvaline vend kes loobib sõnu ... sinu asemel usaldaksin kalmust .... makaronid ja leib jne mis sul välja oli jäetud on kindlasti põhjusega välja jäetud .... koolis soovitan ma küll seda sooja toitu süüa . võid oma külma sinna juurde võtta kui tunned et soojast jääb väheseks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis Vitamiinid parandavad:

Silmanägemist

Vere ringlust liigestes

Hammaste korrashoidu

Ja mis vitamiine oleks veel kasulik süüa ?

Kõige rohkem huvitaksid need vere ringluse vitamiinid.

Ette tänades.

Sinu küsimus tekitas minus huvi teistsugust küsimust leidma. Paremat. Ja seega paremat vastust. Lõppkokkuvõttes siiski sinu otsustada.

Mis puuviljad, aedviljad jms parandavad:

Silmanägemist

Vere ringlust liigestes

Hammaste korrashoidu

Ja mis vitamiine oleks veel kasulik süüa ?

Kõige rohkem huvitaksid need vere ringluse vitamiinid.

Üks vastustest:

http://www.freedomyou.com/recipes/Vegetable%20Guide.htm

otsi sõna blood. seda esineb seal 10 korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakendil oli taga kirjutatud 1 tablett päevas....... :huh: ??

Kliinilised uuringud näitavad glükoosamiini ravivat toimet ühtlasel manustamisel hommikul,päeval ja õhtul a 0,5 grammi korraga ehk 1 tablett 3 korda päevas. Punkt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soojast toidust väheseks ei jää koolsi kuangi (tasuta ja väga suurtes kogustes) aga mu "maine" kannatab tohutult kui ma lähen oma pisike toidukarbike sööklasse:

1. Kokk solvuks täiega ja hakkaks õiendama (niigi närvihaige)

2. Täna üks õts õiendas ühe wannabe kõhnema tüdrukuga kes arvab et kui ma söön 1 korra päevas võtan kaalust alla. Et kokk on toidu valmsi teinud ja mis see olgu et sa sööma ei lähe.

3. Ema karjub kodus vastu sellele mõttele.

4. Menüüs mul kartulit pole niiet arvan et selles ongi asi, samas võin ju taldrikutäie ainult toorsalatit ära süüa ja teed kõrvale.

5. Koolis hakkataks mõnitama...

Aga kuulsin seda et banaan pidi väga halba tegema, kui tahad kaalus talla võtta ? Et 1 banaan=3 kartuliga.

Aga ma usun kui ma söön mõistlikus koguses rohkem salati ainult koolis siis peaks kõik ok olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soojast toidust väheseks ei jää koolsi kuangi (tasuta ja väga suurtes kogustes) aga mu "maine" kannatab tohutult kui ma lähen oma pisike toidukarbike sööklasse:

1. Kokk solvuks täiega ja hakkaks õiendama (niigi närvihaige)

2. Täna üks õts õiendas ühe wannabe kõhnema tüdrukuga kes arvab et kui ma söön 1 korra päevas võtan kaalust alla. Et kokk on toidu valmsi teinud ja mis see olgu et sa sööma ei lähe.

3. Ema karjub kodus vastu sellele mõttele.

4. Menüüs mul kartulit pole niiet arvan et selles ongi asi, samas võin ju taldrikutäie ainult toorsalatit ära süüa ja teed kõrvale.

5. Koolis hakkataks mõnitama...

Aga kuulsin seda et banaan pidi väga halba tegema, kui tahad kaalus talla võtta ? Et 1 banaan=3 kartuliga.

Aga ma usun kui ma söön mõistlikus koguses rohkem salati ainult koolis siis peaks kõik ok olema.

Nojah, siis on sinu elukene ikka väga raske, vaja ju kokale ja sõpradele ja emale meele järele olla ... Eks sa pead ikka ise teadma, mida sa tahad, nõuandeid on siin küll ja küll. Miks pagana pärast peaks sind aga teiste arvamus huvitama? Aru ma ei saa ... Inimene on endale pseudoprobleemi püsti pannud ... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Psudobroblemid :blink: ühesõnaga misiganes.

Miks ma teiste arvamusest hoolin ?

Kuna ma elan nendega elu lõpuni samas rajoonis.......

Ma tean ise et mulle nõuandeid küllaga on antud, aga damm, igatreening programm lihtsalt peab midagi täitmatud ja jaburat sisaldama, muidu see lihtsalt poleks "normaalne"

BTW targutada pole ka vaja :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid väga paljud on abi saanud temast:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=10069

Ja ma usun et ta ikkagi üht teist teab kah selle ala kohta.

Samas plekkisin ma väga suure summa nende kavade eest.

Kuid mida te arvate, külma toidu koolivõtmisest, kui koolis on soe toit olemas ? Mis sisaldab kartult, toorsalatit, vahest mingit liha ja saiakest. Joogiks on siis vahelduvalt kas piim, jogurt, tee, mingi kohvikakao segu (seda sula ei joo).

Kalmuse toitumiskava võid julgelt järgida.

Nt. külm kartulisalat tagab pikka aega ühtlase veresuhkru taseme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuulsin et vene ajal olid igast tabletid ka mis pidid ravima kõiksugu haigusi, nendesse pidi ka uskuma...

ma soovitan sul selle dieedi pooleli jätta ja kahelda autori kompetentsuses üldse mingeid dieete koostada..

your call

Kle kas sa yldse tead kes M. Kalmus on!?!!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kliinilised uuringud näitavad glükoosamiini ravivat toimet ühtlasel manustamisel hommikul,päeval ja õhtul a 0,5 grammi korraga ehk 1 tablett 3 korda päevas. Punkt!

Ja kui ma ei eksi, siis see raviv toime tuli kaljukindlalt välja ainult vanemates inimestes, kellel juba olid liigeseprobleemid (artriit).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kliinilised uuringud näitavad glükoosamiini ravivat toimet ühtlasel manustamisel hommikul,päeval ja õhtul a 0,5 grammi korraga ehk 1 tablett 3 korda päevas. Punkt!

Kui kolm kuud täis saab, mis siis saab? Tuleb paus teha?

Alustasin just glükoosamiini kuuriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kolm kuud täis saab, mis siis saab? Tuleb paus teha?

Alustasin just glükoosamiini kuuriga.

Preparaadi optimaalseks kasutusajaks on kolm kuud, toime säilib ka kuuri lõppedes 2-6 kuud. Vajadusel tuleb kuuri korrata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×