Jump to content
Maicle

Vitamiinid

Recommended Posts

Mis Vitamiinid parandavad:

Silmanägemist

Vere ringlust liigestes

Hammaste korrashoidu

Ja mis vitamiine oleks veel kasulik süüa ?

Kõige rohkem huvitaksid need vere ringluse vitamiinid.

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis Vitamiinid parandavad:

Silmanägemist

Vere ringlust liigestes

Hammaste korrashoidu

Ja mis vitamiine oleks veel kasulik süüa ?

Kõige rohkem huvitaksid need vere ringluse vitamiinid.

Ette tänades.

Kas on mingi probleem, et niimoodi küsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silmanägemine ja hambad on korras(hambad on lihtsalt tundlikud igasugu jura vastu).

Aga Põlveliigestes on probleeme vereringlusega, Arstid vähemalt väitsid, põlvedega mingilmääral probe ühesõnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Silmanägemine ja hambad on korras(hambad on lihtsalt tundlikud igasugu jura vastu).

Aga Põlveliigestes on probleeme vereringlusega, Arstid vähemalt väitsid, põlvedega mingilmääral probe ühesõnaga.

Sel juhul aitavad glükoosamiini sisaldavad preparaadid, nt. Arthrostop Plus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Glükoosamiini peab võtma 3-kuulise kuurina 1 tablett 3 korda päevas!

Pakendil oli taga kirjutatud 1 tablett päevas....... :huh: ??

Muudetud kasutaja Maicle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui hambad tundlikud pese kuldse sensodynega hambaid, seal vitamiinid ja värgid sees, mis hammastele vajalikud

kui põlved valutavad sõida jalgrattaga ja söö rohkem mineraalainerikkaid toite n. juustu, kohupiima, makarone, putru, täisteraleiba

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui hambad tundlikud pese kuldse sensodynega hambaid, seal vitamiinid ja värgid sees, mis hammastele vajalikud

kui põlved valutavad sõida jalgrattaga ja söö rohkem mineraalainerikkaid toite n. juustu, kohupiima, makarone, putru, täisteraleiba

Söön ma teatud menüü järgi, kust puudub juust, makaron & leib. Kuid 100 g maitsetut kohupiima ning 50 g tatra putru söön küll päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

einoh, ta tegi 4 erinevat sööki, kana ja loomaliha on seal sees küll, kala aga ei ole, See on dieet koos treening kavaga, ise ma usun sellesse aga teistel on sellega kahtlusi(päris paljudel) Noo juust annab ju valku, Muna ma söön päris palju, niiet see annab piisavalt valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
einoh, ta tegi 4 erinevat sööki, kana ja loomaliha on seal sees küll, kala aga ei ole, See on dieet koos treening kavaga, ise ma usun sellesse aga teistel on sellega kahtlusi(päris paljudel) Noo juust annab ju valku, Muna ma söön päris palju, niiet see annab piisavalt valku.

kuulsin et vene ajal olid igast tabletid ka mis pidid ravima kõiksugu haigusi, nendesse pidi ka uskuma...

ma soovitan sul selle dieedi pooleli jätta ja kahelda autori kompetentsuses üldse mingeid dieete koostada..

your call

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas loomulikult kõiksugu toredaid vitamiinikomplekse, -ühendeid jne. Väga paljud asjad on ka väljaarvutatavad. Võtame nüüd keskmise inimese kes mõne jõualaga tegeleb ja väga peensustesse langeda ei kavatse ning ka finantsvõimalused on piiratud. Kas on mingi "hea ja odav" üks vitamiinikompleks, mis üksinda enam-vähem asja ära ajab?

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuulsin et vene ajal olid igast tabletid ka mis pidid ravima kõiksugu haigusi, nendesse pidi ka uskuma...

ma soovitan sul selle dieedi pooleli jätta ja kahelda autori kompetentsuses üldse mingeid dieete koostada..

your call

Kuid väga paljud on abi saanud temast:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=10069

Ja ma usun et ta ikkagi üht teist teab kah selle ala kohta.

Samas plekkisin ma väga suure summa nende kavade eest.

Kuid mida te arvate, külma toidu koolivõtmisest, kui koolis on soe toit olemas ? Mis sisaldab kartult, toorsalatit, vahest mingit liha ja saiakest. Joogiks on siis vahelduvalt kas piim, jogurt, tee, mingi kohvikakao segu (seda sula ei joo).

Muudetud kasutaja Maicle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Segaduses seepärast et Marek ütleb et see mõjub, Indrek ütleb et ma asetaks tema oskused menüüsid korraldada ültse kahtluse alla.

Emaga karjun seepärast et tema arvab et see on puhas ja täielik nõmedus kooli külma süüa kaasa võtta ja seal kuskil salaja sööma hakkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×