Jump to content
Biitseps

Iron Mike

Recommended Posts

Neis lauseid ei tasuks päris tõena võtta, sest poks on üks suur meelelahutus ja suur äri, kus suur osa tätsus on ka matši eel toimuval. On teada fakt, et poksijaid suunatakse enne matši ähvardusi tegema , vastast alandama jne. Muidugi ajakirjandus võimendab kah neid veel.

Ma saan aru, et ta püüdis vastast hirmutada ja alandada jne...aga igal asjal on ka piirid. Nii isiklikuks minna nagu tema alati läheb pole ka normaalne...eriti veel sellist paska suust välja ajades.

Aaaa... seda ka, et Tyson'i ja Lewis'e pressikonverentsi kähmluses roomas Tyson Lewise juurde ja hammustas teda jalast :huh: Mingid uued nipid, mida vanglates kasutatakse :D ?

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas see mitte sakslane Franz Botha vms pold :huh:

Botha on küll LAVist pärit...see muidugi rahvust ei näita, aga siiski.

to MuskulaarKobras

Tysoni aeg oli siis lihtsalt läbi. Kui võrrelda Tysonit ja Lewist mõlemat oma tipphetkedel, siis on Lewis üsna kahvatu. Seda mõtlesin. Vanus ei tähenda siin midagi. Iga inimene leiab oma tipu erinevas vanuses.

Mind ei huvita Tysoni eraelu absoluutselt. Nagu ka muu kollane vaht, mis erinevate oma ala tippude ümber alati on. On need siis muusikud, füüsikud või poksijad. Mind huvitab vaid see, mis nad tippu on tõstnud. Las Tyson oli/on ajukääbik. Mind huvitab, et kuidas ta ennast selliseks tankiks treenis. See on huvitav. Tema lapik aju mind ei huvita, kuna lapiku ajuga inimesi on palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina olen Mohhamed Aliga kohtunud silmast silma. :huh:

... järgneb.

Aga arusaadavatel põhjustel ma ei mäleta sellest üksikasju.

... järgneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga arusaadavatel põhjustel ma ei mäleta sellest üksikasju.

... järgneb.

Täna siis kogu tõde minu kohtumisest poksilegend Mohammed Aliga.

1978.a. külastas Mohammed Ali Moskvat. Ta käis ka Kehakultuuri instituudis, kus viis läbi ühe näidis- treeningu ja vastas instituudi saalis tundengite küsimustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna siis kogu tõde minu kohtumisest poksilegend Mohammed Aliga.

1978.a. külastas Mohammed Ali Moskvat. Ta käis ka Kehakultuuri instituudis, kus viis läbi ühe näidis- treeningu ja vastas instituudi saalis tundengite küsimustele.

Kuidas tema käelöökide kiirus tundus reaalis? Kas oli vahepeal tunne, et kõiki lööke ei näe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui te arvate ,et Tyson on idoot,siis käige korra vanglas ja teie arvamus muutub :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Respekt!! Minule see tüüp meeldib, väga isegi.

Plakat peaks kuksil olema ja messengeris on dp ka tema.

'

I wanna fight, cuz I am a best fighter in da world.

^^

Tema tunnuslause. :lol:

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×