Jump to content
nadel

Küsimus!

Recommended Posts

Sooviks väga teada kas hommikuti söögi asemel võib juua shake, nimelt ei taha kohe kuidagi söök alla minna ja nüüd siis ostsin proteiini millest teen endale enne kodust lahkumist shake ? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem on ikka süüa tavatoitu hommikul, sest proteiinist saad enamasti ainult valke. Ja hommikutel peaks toit olema toitaineterikas, kuna keha pole kaua aega toitaineid saanud. Proteiin imandub ka kiiremini, seega keha kannatab enne järgmist söögikorda toitainete puuduse all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt on selle põhjuseks see, et sööd liiga hilja ja palju! Hommikusöök peab kindlasti sisaldama süsivesikuid, ehk siis tumedaid liitsüsivesikuid! Samuti valgud ja rasvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaliselt on selle põhjuseks see, et sööd liiga hilja ja palju! Hommikusöök peab kindlasti sisaldama süsivesikuid, ehk siis tumedaid liitsüsivesikuid! Samuti valgud ja rasvad!

Palun seleta mis on need tumedad liitsüsivesikud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun seleta mis on need tumedad liitsüsivesikud?

On olemas 2-te tüüpi süsivesikuid-liitsüsivesikud ja lihtsüsivesikud. Liitsüsivesikud(leib jms.) on kasulikumad ja peaksid olema süsivesikute osas ülekaalus lihtsüsivesikute(kommid jms.) üle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pt london. Ehk seletaksid siis mida ma valesti ütlesin?

ei pea just PT London olema et teada et proteiin ja valk on suht samad asjad ;) ... ja kui sa kirjutad et proteiini süües enamus ainult valku saad siis sisuliselt on see õige lause .... kuid kui päris täpne olla siis proteiinist saad täpselt nii palju valku kui seda proteiini sööd ;) .... et siis sööd 40 g proteiini ja saad 40 g valku ... ja kõige parem selle juures on see et see töötab ka teistpidi ... et sööd 40 g valku ja saad 40 g proteiini .. lahe exx :blink: ...

see on sama kasulik lause kui hommikul ärgates oli kell sama palju kui hommikul üles tõustes ...

või siis kui ma autot juhtisin siis oli kiirus sama suur kui siis kui ma autoga sõitsin :D .. et märkad sarnasust :P ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ˇta tahtis tegelikult arvatavasti öelda seda et proteiinipulbrit süües ei saa sa süsikaid ega rasvu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ˇta tahtis tegelikult arvatavasti öelda seda et proteiinipulbrit süües ei saa sa süsikaid ega rasvu:)

Siis nii ta olekski pidanud oma lause s6nastama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega mul ka algus isu suurt ei olnud. Algus sõin paar võileiba, nüüd söön müstlit iga hommik. Kuna organism tunneb võileibadest puudust, söön ma need ka enamasti lisaks müslile. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×