Jump to content
muhk

Tatoveering

Recommended Posts

Kuna plaanin teha endale tatoveeringut, siis tekkis üks küsimus.

Olen umbes aasta aega jõusaalis käinud ning pikas perspektiivis on plaan veel vähemalt 10 kg lihast juurde võtta (hetkel vanus 18, pikkus 182, kaal 75).

Kuid kui ma teeksin praegu endale nt seljale tatoka, siis kas kaalus juurde võtmine rikub selle väga ära? Venitab vms...

Kas kellegil on äkki sarnaseid kogemusi?

..tänud ette

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna plaanin teha endale tatoveeringut, siis tekkis üks küsimus.

Olen umbes aasta aega jõusaalis käinud ning pikas perspektiivis on plaan veel vähemalt 10 kg lihast juurde võtta (hetkel vanus 18, pikkus 182, kaal 75).

Kuid kui ma teeksin praegu endale nt seljale tatoka, siis kas kaalus juurde võtmine rikub selle väga ära? Venitab vms...

Kas kellegil on äkki sarnaseid kogemusi?

..tänud ette

Heh..endal on mitu tükki lausa neid ja pole siiani välja venind ükski kuigi areng on täitsa hea..eks ta pikapeale ikka mõjutab..kui tahad selja peale teha siis ma ei usu et seal midagi juhtub sellega..saan aru kui biica peale vm siis küll ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ta veidi mõjutab küll

ütleme nii et kui sa tahad mingi tavalise tribali v mustri teha, siis pole hullu kui moondesse läheb lihase arvelt, kui aga midagi värvilist ja kunstilist teha tahad, siis küll (aga ma ei usu et praegu jutt sellisest on)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks ta veidi mõjutab küll

ütleme nii et kui sa tahad mingi tavalise tribali v mustri teha, siis pole hullu kui moondesse läheb lihase arvelt, kui aga midagi värvilist ja kunstilist teha tahad, siis küll (aga ma ei usu et praegu jutt sellisest on)

esialgu on plaanis midagi lihtsamat jah, piirduks must-valgega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal on tatood juba 4 aasta tagused ,siis kui kaal veel oli 74kg.nyyd olen voistlus valisel ajal 95 kg ja tattood on ikka yhesugused ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega nad tõesti ei veni kuhugi. Sa pead tõesti vb väga paksuks end sööma, et venib ära. Ise sain tattoo, kui olin 17 ja õlavarre peal. Nüüdseks on areng ikka väga suur ja tattoo ikka samasugune. Vähemalt silmale ei paista teistsugune kui ta oli varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Välja venimises eriti probleemi pole, küll aga võib su pilt aastate jooksul veidi tuhmusda... siis saab alati üle lasta uuesti teha.

ei ole küll märganud, et välja veniks. Nagu Markot, käin samuti mingi aja tagant üle tegemas, kuna solaarium ja tavaline päike siiski muudavad tuhmimaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endal on tatood juba 4 aasta tagused ,siis kui kaal veel oli 74kg.nyyd olen voistlus valisel ajal 95 kg ja tattood on ikka yhesugused ;)

Noh väga hea..

nüüd on asi siis kindel ma arvan...;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal oli sama kartus.tahan küll teha aga ei julgend kuna kartsin et venib välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul on igatahes infot, et alates sellest hetkest, kui oled 90kg juurde võtnud, hakkab tattoo moonduma... ja teisena veel seda, et mõtle, enne kui teed, kuna mulle näiteks anti garantii, et 2 nädalat peale minu surma on tattoo alles ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu ma just tahaks õlg-biits,rind ja sis veel säärele aga need ongi ju need sitad kohad.aga nu ju ta sis ei veni loodab parimat.

ja kindlasti ei tasuks seda otsust teha uisapäisa.Mina olen seda juba 3aastat vaaginad ja parimad pidid välja ka juba otsind:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu ma just tahaks õlg-biits,rind ja sis veel säärele aga need ongi ju need sitad kohad.aga nu ju ta sis ei veni loodab parimat.

ja kindlasti ei tasuks seda otsust teha uisapäisa.Mina olen seda juba 3aastat vaaginad ja parimad pidid välja ka juba otsind:)

isegi olen juba paar aastat pilte otsinud ning valinud. Nüüd kui vanus käest tahaks asja lõpuks ära teha...

ise tahan trapetsi ülaossa teha..see koht ei tohiks väga venida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isegi olen juba paar aastat pilte otsinud ning valinud. Nüüd kui vanus käest tahaks asja lõpuks ära teha...

ise tahan trapetsi ülaossa teha..see koht ei tohiks väga venida

ps. see koht pidavat kõige valusam olema, kuid kunst nõuab ohvreid.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ps. see koht pidavat kõige valusam olema, kuid kunst nõuab ohvreid.

EDU!

On palju palju valusamaid kohti :blink: Aga eks see on ka jah üx valusamaid, eriti kondi kohtade pealt ;) ai kui mõnus, tuleb enda oma meelde kui oli tegemisel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ps. see koht pidavat kõige valusam olema, kuid kunst nõuab ohvreid.

EDU!

trapets pole kõige valusam, usun et intiimpiirkonnad on valusamad, aga ta on seal päris tipus:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ps. see koht pidavat kõige valusam olema, kuid kunst nõuab ohvreid.

EDU!

olen kuulnud jah, et selgroo juures pidi kõige valusam olema, aga pole midagi, mõtlen õnnelikke mõtteid ja kannatan ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen kuulnud jah, et selgroo juures pidi kõige valusam olema, aga pole midagi, mõtlen õnnelikke mõtteid ja kannatan ära ;)

neid õnnelike mõtteid jätkub niikauax kuni üle närvi jälle nõel tiksub ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu Jackie tabavalt ütles on valu väga personaalne tattoo tegemise puhul. Üldiselt on kondinukkide juures väga ebameeldiv tunne ja kui valust rääkida siis eriti mõnus polnud ka käe siseküljes, otse kaenlaaugu all ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm, eks see valu ikka üks personaalne asi ole. Kui Taturini juurde oma sooviga läksin, siis tüüp ütles, et valisin ühe valusamaid kohti välja - kukla. Lasin "päikese" ümber selle n.ö. ümmarguse kondi teha. Aga kui tegemiseks läks, tundsin ainult kõdi. Võib-olla on asi minu valuläves, sest ka keelerõnga tegemisel ei tundnud ma valu ;) Nii et siiski oleneb kõik inimesest.

Õnneks on minul see valulävi kah suhteliselt kõrge, nii et ma arvan et see mulle just põrgupiina ei tee...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×