Jump to content
Char27

Küsimused

Recommended Posts

olen 16 aastane .. kaalun kuskil üle 60kg..suht kilu :unsure:

ma tahaks hakata käima jõusaalis..varem pole kuskil käiinud

ise elan Tartus Annelinnas..kuskil siin lähedal tahaks käia..mitte teises linna otsas

tahaks saada mingi kava ka millega alustada...

oleks väga tänulik kui keegi aitaks

või sis mingit kava mida kodus teha .. et valmistuda jõusaaliks :lol:

ega mul hantleid eriti polegi..aint 2*4kg ja sis 1*16kg pomm B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma ei ole Tartust, siis ei oska öelda, kus seal Annelinna kandis head saalid asuvad.

Aga mida siis sulle soovitada ? Otsigi endale esiteks koht, kus käia ( ei usu, et see väga raske saab olema). Siis on spordiklubides kindlasti olemas treenerid, kes sulle täpselt sinu tasemele vastavalt ka kava koostavad (meie ju keegi ei tea sind, pole näinud... oskame vaid üldisi tõdesid soovitada) Ka siit portaalist on võimalik endale tellida treenimis-toitumiskavad (tasulised) ning ülevalt tööriista lahtrist avaneb sul võimalus valida "treeningkavad" (tasuta). Kui viimasest võtta, siis ilmselt ikka algaja kava (jaotatuna siis täpselt nii mitmeks, kui sulle sobib ja aega on).

Isiklikult soovitan aga pöörduda ikka treeneri poole. Teenus on küll tasuline, kuid see on väljaminek, mis tasub kindlasti ära ja ega seda ju igapäevaselt maksma ei pea. Treeneri abi kasutades võid olla kindel, et saad proffessionaalset nõu, mis on just sinust lähtuv. Samuti saad näpunäiteid ka toitumise kohta ja treening võibki alata!

Jõudu ja jaksu sulle! Ja palju tahtejõudu ja pealehakkamist!

Ole tugev!

G.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okeeei

a keegi saab sis jõusaale soovitada...

Tartus Annelinna läheduses :lol:

selline küsimus veel et kuidas saada jämedam ranne, mul nagu eriti peenike :unsure::D nagu piitsavars..millise harjutusega ranne peaks jämedamaks minema..

Muudetud kasutaja Char27 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal uues Le Coq saalis minu arvamuse kohaselt liiga vähe vahendeid treenimiseks (käisin korra klaasitagant piilumas), sellessuhtes just et kange vähe jne! Eedenis peaks olema natukene paremad tingimused (vist!). Samas on Eedenis ka kallimad hinnad! Annelinnas on ka Kivilinna gümnaasiumi jõusaal, mida peale koolitundide lõppu peaks saama kasutada mingi summa eest (seal isegi toimuvad mingid treeningud kergejõustiklastel).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×