Jump to content
TANK

Toitumiskava

Recommended Posts

Tere

Lugedes viimast artikklit tekkis küsimus

Milline näeb välja Hr. Fred Antsoni toitumiskava

ja kas vorm on aastaläbi selline nagu pildil.???

PS. olen teinud oma veidi üle 3-aastase kulturismi "karjääri" jooksul palju valesti ja ikka ja jälle õpin oma vigadest. Võibolla pole veel hilja parandada enda vormi 25.-daks novembriks?

Parem hilja kui mittekunagi hakata õigesti sööma.

Aga karta on, et see aasta ma vist enam laineid ei löö :huh:

Taivo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakka uut teemat tegema, aga küsiksin, kuidas sa siiani oled toitunud, kas nii: 10 Oct 2006, 03:27 Postitus #19

Vana Tegija

Grupp: Kasutajad

Postitusi: 810

Minu toitumiskava siis selline....

30% rasva, 30% valku, 40%süsivesikuid

Söön eraldi kuna kuulsin valgud on vihased tüübid ja rasvad sellised libedad sellid ja et kui neid koos süüa siis nad pidid kõhus kaklema minema ja palju peeru tegema.

lisan ka põhjendused taha et paistaks ikka välja kui tark ma olen.

Hommikusöök - söön ära 30% valku (protein no1) - sest muidu lihas ei kasva nagu Mesi ütleb. Ja liha ja kohupiima ma ei salli sellepärast sööngi Tai Kane Protein No1 sest see kõige puhtam valk.

Lõuna - söön ära kõik 40% süsivesikuid

Õhtusöök - söön ära 30% rasva - sest rasv seedib kaua!! Pool sellest on searasv ja pool toiduõli, sest toiduõlist saab kasulikke rasvhappeid.

NB. kõik toit tuleb külmkapist ja süües mälun selle soojaks - nii et ikka saaks 3x päevas sooja toitu ja hoian ka mikrolaine ahju pealt voolu kokku - selle eest saab iga kuu pea pudeli toiduõli osta. (elu on odav kui oled tark)

Palun kiitke ja kommenteerige nüüd.

Postitust on muutnud TANK: 10 Oct 2006, 03:43

--------------------

Ma olen lihtnepoiss. Ma ei tunne neid kõiki aknaid, ma ei tea neid kõiki auke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei noh nii hull ka lugu ei ole..

Aga no näiteks aeroobset sai küll kõvasti tehtud

ja rasvu sai kah tublisti piiratud koos süsivesikutega...

kokkuvõtteks vorm ei paranenud...

siis veenis vend vähk mind rohkem süsivesikuid tarbima...

tuleb tunnistada et mingilmääral vorm paranes...

(aga noh... loodan et siin ei tule nüüd hunnik postitusi teemal - ärge kuulake vend vähki ta treenib ja sööb valesti)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, %% on sul paigas + - 5% kõikumist, ülejäänud on nn. maitseasi.

Hakka pidama treening- ja toitumispäevikut ja kõike ülestähendama. Hiljem on hea võrrelda ja analüüsida.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei noh nii hull ka lugu ei ole..

Aga no näiteks aeroobset sai küll kõvasti tehtud

ja rasvu sai kah tublisti piiratud koos süsivesikutega...

kokkuvõtteks vorm ei paranenud...

siis veenis vend vähk mind rohkem süsivesikuid tarbima...

tuleb tunnistada et mingilmääral vorm paranes...

(aga noh... loodan et siin ei tule nüüd hunnik postitusi teemal - ärge kuulake vend vähki ta treenib ja sööb valesti)

C.Poliquin väidab, et kui püüate koos süsivesikutega ka rasvu oluliselt piirata, siis te põrute. Kui veel kõvasti aeroobset ka tegid, siis see annab lisahoobi su vormile. Poliquin tavatseb oma klientide käest küsida, et kelle keha on rasvasem, kas tippmaratoonari või tippsprinteri. Kõik vastavad muidugi, et maratoonar ja nagu aimata võite on see vale vastus. Siin peitubki ehe kontrast, sest sprinter teeb just anaeroobset intervalli ja maratoonar mahukat aeroobset (toitumises aga valgud/rasvad vs süsivesikud). Kui tippmaratoonarid jooksevad aastas 9000km (süües kõvasti süsikaid) ja keha pole ikka kuiv, siis kuidas loodavad küll tavainimesed kümneid kordi tagasihoidlikuma mahuga tulemusi saavutada. Õnneks on kulturistide ettevalmistus tibide dieeditamisega võrreldes nagu öö ja päev. Treeningud on ju erinevatel jõuharjutustel põhinevad (minnes kohati just intervalltreeninguks üle - nt Vähi kõhumaraton) ja dieet algab samas süsivesikute vähendamisega toidus, mitte paanilise rasvade vältimisega. Sellepärast polegi me kulturismi/fitnessi ridades kohanud inimest, kes väidab end olevat nn "halva geneetikaga" :huh:

Ja Vähi kohta pole kellegil õigust midagi kobiseda seni, kuni ta meetodid tema enda peal toimivad. Kui keegi kuulutaks, et sööb 15000 kilokalorit päevas, aga näeb siiski välja nagu Flex Wheeler 1993. a Mr. Olympial, siis mida on küll teistel talle soovitada. Ilmselt teab ta midagi, mida meie ei tea (või on ta lihtsalt mingi geneetiline hyperhuman).

Teemaväliselt tuletan meelde, et kohe varsti hakkab Kaia Kanepi mängima Hasselti finaalis Kim Clijstersiga (kes on olnud ka maailma esinumber 2003. aastal). Otseülekanne tuleb Eurosport 2-lt ja tavaline Eurosport näitab õhtul kordust. Pöidlad pihku, kuigi ajalugu on juba tehtud, sest WTA Touril pole ükski eestlanna veel finaali jõudnud.

Muudetud kasutaja rambo vennapoeg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
C.Poliquin väidab, et kui püüate koos süsivesikutega ka rasvu oluliselt piirata, siis te põrute. Kui veel kõvasti aeroobset ka tegid, siis see annab lisahoobi su vormile. Poliquin tavatseb oma klientide käest küsida, et kelle keha on rasvasem, kas tippmaratoonari või tippsprinteri. Kõik vastavad muidugi, et maratoonar ja nagu aimata võite on see vale vastus. Siin peitubki ehe kontrast, sest sprinter teeb just anaeroobset intervalli ja maratoonar mahukat aeroobset. Kui tippmaratoonarid jooksevad aastas 9000km (süües kõvasti süsikaid) ja keha pole ikka kuiv, siis kuidas loodavad küll tavainimesed kümneid kordi tagasihoidlikuma mahuga tulemusi saavutada. Õnneks on kulturistide ettevalmistus tibide dieeditamisega võrreldes nagu öö ja päev. Treeningud on ju erinevatel jõuharjutustel põhinevad (minnes kohati just intervalltreeninguks üle - nt Vähi kõhumaraton) ja dieet algab samas süsivesikute vähendamisega toidus, mitte paanilise rasvavätimisega. Sellepärast polegi me kulturismi/fitnessi ridades kohanud inimest, kes väidab end olevat nn "halva geneetikaga" :huh:

Ja Vähi kohta pole kellegil õigust midagi kobiseda seni, kuni ta meetodid tema enda peal toimivad. Kui keegi kuulutaks, et sööb 15000 kilokalorit päevas, aga näeb siiski välja nagu Flex Wheeler 1993. a Mr. Olympial, siis mida on küll teistel talle soovitada. Ilmselt teab ta midagi, mida meie ei tea (või on ta lihtsalt mingi geneetiline hyperhuman).

Küsiks, et kus koha peal tippmaratoonaril see rasv on, mul on see nagu kahe silma vahele jäänud?

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks, et kus koha peal tippmaratoonaril see rasv on, mul on see nagu kahe silma vahele jäänud?

Rasv on neil loomulikult naha all üle keha suhteliselt ühtlaselt jaotatuna. Seda rasva on üsna vähe, aga paraku rohkem kui ühel sama tasemega sprinteril. Kuna olen ka kehakultuuriharidusega, siis olen kokkupuutunud paljude jooksumeestega. Sprinterid on tavaliselt väga madala rasvaprotsendiga (enamasti tean 5-6%-ga mehi) ja pikamaajooksjad saledad, kuid üsna vesised (kuigi võivad kaaluda imevähe ja näha välja nagu luukered, sest lihasmassi on lihtsalt nii vähe). Tutvusringkonnas on mõned Eesti mõistes eliitpikamaajooksjad rasvasisaldusega 7-10%. Nad on vormis poisid, aga lihasreljeefi ei paista. Saage aru, et me räägime 2-4 protsendisest erinevusest sprinterite kasuks. Kujutage ette ühte maratoonarit, kas ta näeb välja nagu fitnessist ja siis mõelge, millised näevad välja 100 m olümpiafinalistid. Mäletan hästi, kuidas 2000. aasta Sidney mängudel USA koondis piltnikele poseeris, sobiks täiesti osalema klassikalise kulturismi võistlustel. Näiteid leiab loomulikult vastupidiseidki, aga elus on ikka nii, et tendentsid on määravad, mitte erandid. Ja unustagem hetkeks need mõned protsendid ja mõelge, et kui mahukas aeroobne peaks andma kuiva keha, siis kuidas saab üldse olla võimalik, et ma võrdlen siin maratoonaritega sprintereid, kes aeroobse asemel intervalli teevad. Ja lõpetuseks pilt maailma kõige kõvema aeroobse treeninguga mehest, kes jooksnud Guinessi rekordi vääriliseks hinnatud ligi 500km järjest

glynmarston.jpg

Kas see on kellegi ettekujutus tippvormist?

Muudetud kasutaja rambo vennapoeg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasv on neil loomulikult naha all üle keha suhteliselt ühtlaselt jaotatuna. Seda on rasva on üsna vähe, aga paraku rohkem kui ühel sama tasemega sprinteril. Kuna olen ka kehakultuuriharidusega, siis olen kokkupuutunud paljude jooksumeestega. Sprinterid on tavaliselt väga madala rasvaprotsendiga (enamasti tean 5-6%-ga mehi) ja pikamaajooksjad saledad, kuid üsna vesised (kuigi võivad kaaluda imevähe ja näha välja nagu luukered, sest lihasmassi on lihtsalt nii vähe). Tutvusringkonnas on mõned Eesti mõistes eliitpikamaajooksjad rasvasisaldusega 7-10%. Nad on vormis poisid, aga lihasreljeefi ei paista. Saage aru, et me räägime 2-4 protsendisest erinevusest sprinterite kasuks. Kujutage ette ühte maratoonarit, kas ta näeb välja nagu fitnessist ja millised näevad välja 100 m olümpiafinalistid. Mäletan hästi, kuidas 2000. aasta Sidney mängudel USA koondis piltnikele poseeris, sobiks täiesti osalema klassikalise kulturismi võistlustel. Näiteid leiab loomulikult vastupidiseidki, aga elus on ikka nii, et tendentsid on määravad, mitte erandid. Ja unustagem hetkeks need mõned protsendid ja mõelge, et kui mahukas aeroobne peaks andma kuiva keha, siis kuidas saab üldse olla võimalik, et ma võrdlen siin maratoonaritega sprintereid, kes aeroobse asemel intervalli teevad. Ja lõpetuseks pilt maailma kõige kõvema aeroobse treeninguga mehest, kes jooksnud Guinessi rekordi vääriliseks hinnatud ligi 500km järjest

glynmarston.jpg

Kas see on kellegi ettekujutus tippvormist?

Küsimus: " Kas krokodillid lendavad?"

Vastus: " Lendavad küll, aga hästi madalalt ja väga aeglaselt."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus: " Kas krokodillid lendavad?"

Vastus: " Lendavad küll, aga hästi madalalt ja väga aeglaselt."

Ei, see pole sugugi nii, et keegi tarkpea ütleb midagi ja seda tuleks siis võtta puhta kullana. Jutt ei maksa iseenesest midagi. Kõigepealt luuakse hüpotees olemasolevate teadmiste põhjal, siis viiakse läbi katse ja tehakse järeldused. Nii peaks tegelikult toimima iga harjutaja, kes tahab leida endale seda ÕIGET. Tõsiselt tuleb aga suhtuda inimestesse, kes erinevaid teooriad praktikas kinnitab/ümber lükkab ja seda kindlasti suure hulga inimeste kaasabil, mitte enda peal eksperimenteerides. Nii jõutaksegi mingite tendentsideni, mis enamiku peal peaks toimima (ja ikka leidub terve hulk erandeid, kes saavad või on sunnitud saama hakkama teisiti).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, see pole sugugi nii, et keegi tarkpea ütleb midagi ja seda tuleks siis võtta puhta kullana. Jutt ei maksa iseenesest midagi. Kõigepealt luuakse hüpotees olemasolevate teadmiste põhjal, siis viiakse läbi katse ja tehakse järeldused. Nii peaks tegelikult toimima iga harjutaja, kes tahab leida endale seda ÕIGET. Tõsiselt tuleb aga suhtuda inimestesse, kes erinevaid teooriad praktikas kinnitab/ümber lükkab ja seda kindlasti suure hulga inimeste kaasabil, mitte enda peal eksperimenteerides. Nii jõutaksegi mingite tendentsideni, mis enamiku peal peaks toimima (ja ikka leidub terve hulk erandeid, kes saavad või on sunnitud saama hakkama teisiti).

Vot nii ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn siis selline olnud

iga päev

hommikul peale ärkamist aeroobne u. 30 min

Õhtuti jõusaal:

P. jalad

E. rind

T. -

K. selg

N. õlg

R. käed

L. -

Ilma süsivesikuteta või siis vähese sv-ga hakkas katus sõitma.

Ma ei väida et olen mingi spets... Pigem väidaks et mida edasi seda vähem ma üldse kulturismist tean... dieedi poolelt vähemalt... See dieet on üks igavene kepp... Ja mul on pidevalt kiusatus pooleli jätta.

Nii et palun tehke mulle puust ette ja punaseks. kuna väheste süsivesikutega reziimis ajutööga just ei hiilga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenn siis selline olnud

iga päev

hommikul peale ärkamist aeroobne u. 30 min

Õhtuti jõusaal:

P. jalad

E. rind

T. -

K. selg

N. õlg

R. käed

L. -

Ilma süsivesikuteta või siis vähese sv-ga hakkas katus sõitma.

Ma ei väida et olen mingi spets... Pigem väidaks et mida edasi seda vähem ma üldse kulturismist tean... dieedi poolelt vähemalt... See dieet on üks igavene kepp... Ja mul on pidevalt kiusatus pooleli jätta.

Nii et palun tehke mulle puust ette ja punaseks. kuna väheste süsivesikutega reziimis ajutööga just ei hiilga.

Aga sa ei ole ju oma toitumist meile % kirjutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino lahe, kuidas trendid "üleöö" muutuvad. Kui liitusin veebruaris selle foorumiga, siis raius enamus nigu rauda, et vähe süsivesikuid ja palju aeroobset ja kulturistide kava ja blabla. Ma olin nigu hüüdja hääl kõrbes oma intervalltreeningu ja baasharjutuste tekstide ja muu sellisega. Eks paradigma(de)vahetuseks läheb ikka aega.

Aga nüüd järsku suur buum ja räägitakse intervalltreeningust ja mainitakse ka mehi nagu Poliquin ja aegajalt lipsavad läbi Dragondoori meeste nimed jne jne.

(kui keegi vastupidist tahab väita, siis palun otsige üles oma postitused pre veebruar 2006 ja linkige siia - võtan oma sõnad tagasi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eino lahe, kuidas trendid "üleöö" muutuvad. Kui liitusin veebruaris selle foorumiga, siis raius enamus nigu rauda, et vähe süsivesikuid ja palju aeroobset ja kulturistide kava ja blabla. Ma olin nigu hüüdja hääl kõrbes oma intervalltreeningu ja baasharjutuste tekstide ja muu sellisega. Eks paradigma(de)vahetuseks läheb ikka aega.

Aga nüüd järsku suur buum ja räägitakse intervalltreeningust ja mainitakse ka mehi nagu Poliquin ja aegajalt lipsavad läbi Dragondoori meeste nimed jne jne.

(kui keegi vastupidist tahab väita, siis palun otsige üles oma postitused pre veebruar 2006 ja linkige siia - võtan oma sõnad tagasi)

Mina mäletan küll, kuidas sa tollal HIIT intervalltreeningust rääkisid ja olin kohe päri, et tegu on ühe mõistliku asjaga. Ma isiklikult ei võtnud sellel ajal siin foorumis üldse sõna, kuigi siin saidil olen igapäevane külaline juba selle algusaastatest. Loodan tegelikult väga, et neid tõdesid, mida siin viimastel päevadel on tutvustatud, ei võeta pelgalt trendidena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eino lahe, kuidas trendid "üleöö" muutuvad. Kui liitusin veebruaris selle foorumiga, siis raius enamus nigu rauda, et vähe süsivesikuid ja palju aeroobset ja kulturistide kava ja blabla. Ma olin nigu hüüdja hääl kõrbes oma intervalltreeningu ja baasharjutuste tekstide ja muu sellisega. Eks paradigma(de)vahetuseks läheb ikka aega.

Aga nüüd järsku suur buum ja räägitakse intervalltreeningust ja mainitakse ka mehi nagu Poliquin ja aegajalt lipsavad läbi Dragondoori meeste nimed jne jne.

(kui keegi vastupidist tahab väita, siis palun otsige üles oma postitused pre veebruar 2006 ja linkige siia - võtan oma sõnad tagasi)

Loe, kuidas TANK kirjutab paar postitust üleval pool, et ilma süsivesikuteta või vähese sv-ga hakkab katus sõitma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga sa ei ole ju oma toitumist meile % kirjutanud.

:huh: ütlen nagu M.M. et ma olen aru saanud et ma olen valesti teinud aga tahan nüüd teha kõike õigesti.

Ärme hakka siin kirjutama kuda on vale... Pigem tahan õppida korralikult toituma. Ega mul praegugi juhe suht koos.

Tahan teada kuidas on õige...

Me ei pea ju hakkama rõhutama seda et ma rumal olen. :D

(olin põhiliselt liha, kodujuustu, juustu ja munavalgete peal

ja pärast jälle liigselt süsivesikuid.)

irooniline küll et mees kes kirjutas toitumise kalkulaatori

http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php

on nüüd ise toitumisega hädas :D

aga eks ma õpin ja siis progen ka uue kalkulaatori mis on parem.

eesmärgiks on teha selline mis ka menüü ette annab.

aga KAS MA SAAKS NÄIDISMENÜÜ ???

trennist veel:

alustan raskete kompleks harjutustega et teha jõudu - kordused 4-10

n. kükk, väljaasted, surumised, lõuatõmbed jne..

jätkan pool rasketega kordused 8-12

n. jalapress. T-bar rows, jne.

lõpetan isolatsiooni harjutustega - kordused 10-15

sääresirutused, ploki harjutused, lendamised jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trennist veel:

alustan raskete kompleks harjutustega et teha jõudu - kordused 4-10

Miks jõu tegemiseks selline korduste arv?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe, kuidas TANK kirjutab paar postitust üleval pool, et ilma süsivesikuteta või vähese sv-ga hakkab katus sõitma.

No see on ju täna kirjutatud? Ma ütlesin et enne veebruar 2006 (s.t. aega, mil mina foorumiga liitusin ja hakkasin siin 10 postitust päevas oma rida ajama alguses, sest olin trennist nädalaks eemal ja kodus pold teha midagi :huh: ).

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
trennist veel:

alustan raskete kompleks harjutustega et teha jõudu - kordused 4-10

Miks jõu tegemiseks selline korduste arv?

väljendasin ennast valesti...

eesmärk on ikka jõu hoidmine rohkem...

kuna dieedi ajal ei ole massi kasvu eriti loota.

no aga näiteks 4 seeriat siis langevate raskustega ja tõusvate kordustega

4 kordust raskusi maha 6kordust 8

(üldiselt ei meeldi mulle alla 4 kordusteliste seeriatega ennast lõhkuda)

või peaks siis dieedi ajal treenima ka vahemikus 1-5x ???

ok.. nüüd ma siis tean et olen ka valesti treeninud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 5 võistlusaasta jooksul katsetanud mitmeid variante dieeti pidades ja võin öelda seda, et kõige õigem on nii, et ei peaks muutma midagi ekstreemselt, ehk võib/peab sööma kõike nii valku, süsi, kui rasva. Lihtsalt peab jälgima, et kehakaal ei langeks üle 2-3 kilo kuus. Selliselt ei tohiks arugi saada, et dieeti peetakse. Aeroobset teha mitte üle 30 minuti korraga ja soovitavalt intervalle (pulss tõuseb ja langeb) ning kindlasti mitte igapäev. Ühesõnaga ei pea tundma erilist vahet võistlusvahelisel kui võistluseelsel ajal (mõtlen nii toidu kui treeningu osas). Lihtsalt natuke sööma koguseliselt = kaloraazilt vähem.

Kuigi siiani on parim vorm olnud 2003 aasta sügisel (kaugel õigest), mil toimisin nii : iga hommik 30 minutit aeroobset enne hommikusööki, igal õhtul jõusaal + veel 30 minutit aeroobset. Toidust nii palju, et rasv oli üsna 0 lähedane, valku keha kilogrammi kohta 2,5 gr ja süsi 2,0 gr. Võite arvata, et enesetunne oli väga sant aga lõpptulemuseks oli muidugi väga kuiv poiss aga lihased tühjad ("vinnutatud särg") Kuna nüüd Ostrava jaoks oli vaja kaalu saada siis toimisin teadlikult veel ektreemsemalt ja välja ei tulnud kärpse s.....gi. Hetkel vaikselt nüüd kosun uuesti (nagu oleks rasket haigust põdenud : ) ja vaatame kas 25.novembriks on minust elulooma või ei, kuid midagi head sealt tulla ei saa, see on selge.

Tahan öelda sellega seda, et ärge tehke mingeid kiireid, suuri, järske jne. muutusi nii oma toidus kui treeningus, kuna sellega ehmatate oma organismi ära stressi seisundisse ja sealt valutult välja tulla on juba üsna raske. Tavaliselt hakkatakse lollusi tegema esiteks teadmatusest, teiseks tahetakse näha tulemust kiirelt, kolmandaks kui ajaliselt ollakse hiljaks jäänud (kas arvatakse end võistluskaalult suuremana või toimuvad tahtejõu puudusel tihedad ülesöömised).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalu saan ma sisse kindlalt

Aga mul on lihtsatl tunne et olen valmistunud valesti.

(nagu vootele mõni aeg tagasi blogis kirjutas)

Lugedes Fredi artikklit tundub et kõik on võimalik ilma ennast piinamata.

ja mis kasu on kaalu pressimisest kui näha lihtsalt palju sitem välja.

Ja kuna praegast olen kõige suhtes suht naiivne ja sinisilmne

(siiski üldiselt olen kõige suhtes skeptiline ja ei kuula kedagi)

Aga vanamees (OldMan) võiks küsimise asemel öelda kuidas on õige :huh:

Küsimustega õpetamine oli vist sokratese leivanumber... aga see võtab liiga kaua aega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga vanamees (OldMan) võiks küsimise asemel öelda kuidas on õige :huh:

Küsimustega õpetamine oli vist sokratese leivanumber... aga see võtab liiga kaua aega...

Ma küsin sellepärast, et teada mida ja kuidas teed, et mitte asjata kulutada aega sellele, mida sa niigi tead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mida edasi seda rumalamana ma ennast tunnen...

"Dieet viib viimase mõistuse raasu ära"

aga võibolla otsin ma kedagi keda oma saamatuses süüdistada...

ja pärast öelda et ma tegin nii ja näed see ei toiminud...

tegelt tahaks anda endast parima ja olla 25-dal hea.

nii hea kui võimalik.

aga on tunne nagu oleks kinnisilmi peaga lihtsatl vastu seinu jooksnud ilma õiget suunda leidmata.

samas mulle öeldi et absoluutset tõde pole.. kõik on individuaalne....

võibolla tulebki kõik raskel teel teada saada... ja põruda 10 võistlust...

valu ja vaevaga enne kui leida süsteem mis mulle sobib...

nagu vend vähk... kes on leidnud mis talle sobib... ja olgu jumal talle armuline...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eino lahe, kuidas trendid "üleöö" muutuvad. Kui liitusin veebruaris selle foorumiga, siis raius enamus nigu rauda, et vähe süsivesikuid ja palju aeroobset ja kulturistide kava ja blabla. Ma olin nigu hüüdja hääl kõrbes oma intervalltreeningu ja baasharjutuste tekstide ja muu sellisega. Eks paradigma(de)vahetuseks läheb ikka aega.

Aga nüüd järsku suur buum ja räägitakse intervalltreeningust ja mainitakse ka mehi nagu Poliquin ja aegajalt lipsavad läbi Dragondoori meeste nimed jne jne.

(kui keegi vastupidist tahab väita, siis palun otsige üles oma postitused pre veebruar 2006 ja linkige siia - võtan oma sõnad tagasi)

Ära nüüd sellest intervall -treeningu propageerimisest nii väga pöördesse ka mine, sellega tegeleti juba eelmise sajandi 60-70 -ndail aastail. Loe " Jooksja tarkvara" H. Lemberg, A. Nurmekivi, R. Jalak, seal on nendest palju juttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlusteni sitaks aega. Kui katus ikka nii sõidab, siis parim lahendus siin tõenäoliselt üks väike aga korralik laadimine. Lööb vaimu selgeks ja mõjub kindlasti ka välimusele hästi. Nagu ikka - peale võistlusi kõigil hea olla ja vorm 3x parem kui laval :huh: Ja kui organism tühi, siis vaevalt seal mingi keharasv tekib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×