Jump to content
Hanno

Taipoksi trennid algajatele!

Recommended Posts

Spordiklubi "GARANT" kutsub algajaid treeningutele.Trennid toimuvad 3 korda nädalas,lasnamäel,eesti keeles ja kuumakse on 500.-eeki.Täpsem info ja registreerimine tel:53 765 939

Garnteerime sulle võitlusoskused!!! www.garant.ee

Muudetud kasutaja Hanno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen mõelnud hakkata nüüd tõsisemalt käima kuskil aga sellega ka nüüd küsimused :D

Kus teil asub see klubi ja kas seal on ka mingi kindel parkla kus saaks hoida autot? Selline küsimus ka et käisin ka varem paar nädalat proovimas kickboxi aga sealt tulin ära kuna treener hakkas kohe sinuga võistlema ja enamus ajast olin matil :D Õppida eriti ei saanutki midagi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen mõelnud hakkata nüüd tõsisemalt käima kuskil aga sellega ka nüüd küsimused :D

Kus teil asub see klubi ja kas seal on ka mingi kindel parkla kus saaks hoida autot? Selline küsimus ka et käisin ka varem paar nädalat proovimas kickboxi aga sealt tulin ära kuna treener hakkas kohe sinuga võistlema ja enamus ajast olin matil :lol: Õppida eriti ei saanutki midagi :D

Loodame, et õigesti kukkumist ikkagi õppisid. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ju-jutsus kus ma käisin oli samuti .... olin mingi kuukese käinud ja treener hakkas maadluses ja sparringus kohe algajate peal oma kätte harjutama :huh: ... et alguses hirmutas ära kuid nohh kuidas sa muidu ikka õpid kui aegajalt korralikult üle tahi ei saa ... siis tead sellega arvestada ja oled valmis ..... nagu öeldakse raske õppustel kerge lahingus :D ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen mõelnud hakkata nüüd tõsisemalt käima kuskil aga sellega ka nüüd küsimused :lol:

Kus teil asub see klubi ja kas seal on ka mingi kindel parkla kus saaks hoida autot? Selline küsimus ka et käisin ka varem paar nädalat proovimas kickboxi aga sealt tulin ära kuna treener hakkas kohe sinuga võistlema ja enamus ajast olin matil B) Õppida eriti ei saanutki midagi :unsure:

Asub see klubi lasnamäel Katleri 2a,endise Katleri Põhikooli majas.Parkimis ruumi on küllaga.Selles võid sa kindel olla,et treener sinuga võistlema ei hakka ja suveks oled oma elu parimas vormis,seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt.Huvi korral helista mulle 53 765 939 Hanno

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike tagasiside trenni kohta. Käidud juba pea kolm kuud, algus oli raske, ühtegi lööki ei oska, võhma vähe, jõust ei tasu rääkidagi, aga nüüdseks on asi muutunud, suudab juba natuke lööke teha, võhma on korralikult ja jõudu tuleb ka järjest juurde ning üks asi mis minuga on toimunud(heas mõttes) on see, et olen väga hästi hakanud painduma. Trenn ise on olnud väga huvitav(mitmekesine, keha saab kõik, mis vaja ja rohkemgi veel) ja samas sobib kõigile (nii meestele kui naistele, algajatele ja edasijõudnutele), sest me treenime iseendale(aga ega keegi ei keela ka võistlusteks valmistuda). Kui kellelgi huvi on siis soovitan kindlasti tulla :unsure:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul s6brad ytlevad kah, et mida sa selle karatega jamad mine taipoksi, aga ei taha karate trenni maha j2tta, sest mulle meelib ikka see hyppamine jne.

Mida sa selle "hüppamisega" täpselt mõtled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
igaljuhul mite ylbitsemist :P

nt, vetruv liikumine ja hyppega l66gid, nt tobigeri :angry:

Taipoksis võid ju samuti liikuda ja hüppelt lööke teha. Asend muidugi veidi muutub, aga seda puhtalt funktsionaalsetel põhjustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taipoksis võid ju samuti liikuda ja hüppelt lööke teha. Asend muidugi veidi muutub, aga seda puhtalt funktsionaalsetel põhjustel.

no jh, aga see pole ikkagi p2ris see mis mulle sobiks, karates ju rohkem l66ke kah minu teada,

ei ma ei hakkagi siin taipoksi alahindama, karate on ala kus peab olema palju kannatust, et tulemusteni j6uda, aga taipoksis saate kiirelt tulemused k2tte, et kes tahavad kiirelt tulemusi sellele sobib taipoks ideaalselt, mul s6ber k2ib kah taipoksis ja ytles et pidi super olema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen mõelnud hakkata nüüd tõsisemalt käima kuskil aga sellega ka nüüd küsimused ;)

Kus teil asub see klubi ja kas seal on ka mingi kindel parkla kus saaks hoida autot? Selline küsimus ka et käisin ka varem paar nädalat proovimas kickboxi aga sealt tulin ära kuna treener hakkas kohe sinuga võistlema ja enamus ajast olin matil :P Õppida eriti ei saanutki midagi :P

nii õpibki...mul oli ka algul samamoodi, hiljem juba koguaeg matil ei olnud :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüdseks taipoksi trennis käidud juba pool aastat, edasi olen arenenud palju, jõudu on juurde tulnud, vastupidavus läheb paremaks, lööke olen ka hakanud paremini tegema(suudn enamvähem kogu keha löökidesse rakendada, puusad ka on hakanud kaasa töötama jms). Kulmu meil rulli ei lööda ;) , poole aasta jooksul olen näinud korra verist nina, sinist silma ei ole keegi saanud, ühesõnaga on trenn just tehnikale jms suunatud (teeme ka paaristööd, aga jääb ikkagi ära eelpool mainitu). Siiani olid trennid 3 x nädalas, aga nüüd, kuna meid liiga vähe käib hakkab olema trenn 2x nädalas ;) . Kui keegi on asjast huitatud siis võtke kindlasti ühendust ja tulge trenni, sobilik on algajale ja ka edasijõudnule, naistele ja meestele (vastan ise ja kõige paremini oskab vastata teema algatanud Hanno). :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi teab kas taipoksi ka Tartus kuskil on ?

Päris taipoksi ei ole. Kicki kohti on mitmeid, tean, et Kombatis nad aegajalt teevad ikka põlvi ja lowkicki ja asju ka (taipoksi elemendid), teiste kohta ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris taipoksi ei ole. Kicki kohti on mitmeid, tean, et Kombatis nad aegajalt teevad ikka põlvi ja lowkicki ja asju ka (taipoksi elemendid), teiste kohta ei tea.

Selge, aga ise ka millegiga peale jõusaali tegeled ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge, aga ise ka millegiga peale jõusaali tegeled ?

Heh jah... jõusaal on mul sekundaarne... teen siis kui mahti on ja siis ka üsna "ebajõusaalilikke asju". Põhiliselt ikka MMA ja BJJ.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüdseks taipoksi trennis käidud juba pool aastat, edasi olen arenenud palju, jõudu on juurde tulnud, vastupidavus läheb paremaks, lööke olen ka hakanud paremini tegema(suudn enamvähem kogu keha löökidesse rakendada, puusad ka on hakanud kaasa töötama jms). Kulmu meil rulli ei lööda :o , poole aasta jooksul olen näinud korra verist nina, sinist silma ei ole keegi saanud, ühesõnaga on trenn just tehnikale jms suunatud (teeme ka paaristööd, aga jääb ikkagi ära eelpool mainitu). Siiani olid trennid 3 x nädalas, aga nüüd, kuna meid liiga vähe käib hakkab olema trenn 2x nädalas :D . Kui keegi on asjast huitatud siis võtke kindlasti ühendust ja tulge trenni, sobilik on algajale ja ka edasijõudnule, naistele ja meestele (vastan ise ja kõige paremini oskab vastata teema algatanud Hanno). B)

Kui palju seal inimesi siis on? Mõtlesin ise ka ikka käima hakkata ja mis rahvusest enamus seal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×