Jump to content
Biitseps

Massi kava

Recommended Posts

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24

On keegi seda ise kasutanud ka siit olijatest:) ja kui on keegi,kuidas mõjus ?

Tere!

Kas plaanid seda kava tegema hakata, kui jah siis kysikx et kui vana sa oled, kaua oled trenni teinud ja millised tsyklid oled labinud?

Isiklikult seda kava ma ei teeks, kuna olen ise treener ja tean ise mis mulle sobib! Selles kavas häirib mind, et on pandud kolm rasket paeva järjest, kuid on öeldud et kolm päeva pole m6tekas järjest treenida kuna cortisoli(ma ei tea kuidas see eesti keeles on) on selleks ajaks väga kõrgel! Olen seda ise ka kogenud , kuid sel ajal et teadnud mida see tähendab ja tulemus oli yletreening! :P Aga l6petuseks see kava on ok, kui oled tugev nii seest kui väljast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kas plaanid seda kava tegema hakata, kui jah siis kysikx et kui vana sa oled, kaua oled trenni teinud ja millised tsyklid oled labinud?

Isiklikult seda kava ma ei teeks, kuna olen ise treener ja tean ise mis mulle sobib! Selles kavas häirib mind, et on pandud kolm rasket paeva järjest, kuid on öeldud et kolm päeva pole m6tekas järjest treenida kuna cortisoli(ma ei tea kuidas see eesti keeles on) on selleks ajaks väga kõrgel! Olen seda ise ka kogenud , kuid sel ajal et teadnud mida see tähendab ja tulemus oli yletreening! :( Aga l6petuseks see kava on ok, kui oled tugev nii seest kui väljast!

No nyyd läks mu vastus kyll puusse :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenni teinud 1,5 aastat 20 aastane

186cm pikk ja 87kg :(

Arvan et sa v6iksid katsetada seda kava kui huvi on, eeldan et sa oled siiani korralikke kavade järgi treeninud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×