Jump to content
ristokru

Mure

Recommended Posts

Tere! Selline mure on, et ülakeha vasakpool ( käsi ja selg) on väiksem. Biitseps on 0,5 cm väiksem ja selg (kolmnurk) ka silmnähtavalt väiksem. Kas keegi oskaks nõu anda kuidas saada ühtlaseks? Jõusaali teinud 7 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt ürita selgusele jõuda, miks see nii on, kas äkki vasaku poole nõrkuse pärast ei ole liigutuse amplituut täielik või muutub tehnika valeks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt ürita selgusele jõuda, miks see nii on, kas äkki vasaku poole nõrkuse pärast ei ole liigutuse amplituut täielik või muutub tehnika valeks!

Olen uurinud ja teinud puhtalt harjutusi. Ja ega vasak pool ei tundugi nõrgem olema :)

Seega ei saagi aru aga minu meelest oli juba enne trenni algust vasak pool väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on ka olnud sarnane, et üks lailihas on laiem või nii.Siis tegin nii, et teatud harjutusel näiteks hantliga tõmbed ühel käel, siis pigistasin mahajäänud poolele paar 1-2 kordust rohkem minupuhul oli sellest abi enam küll ei tundu eriti, et vahet oleks. :) Aga jällegi individuaalne mulle aitas vb sulle mitte aga tasub proovida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui vaadata geenidesse sis ei ole ju meil kelelgi parem ja vasak pool identsed,kõigil on need erinevad.aga ma arvan,et seda saab ka treeninguga korigeerida,et nii väga silma ei paistaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×