Jump to content
inside14

Õlg!?

Recommended Posts

Mis võiksid olla parimad harjutused ja kombinatsioonid lisamaks õlale suurust ja seda õiget ümarat kuju? :) Pakkuge välja mõni õla trenn vms, sooviks katsetada ja näha mis sobiks mulle, et saada õlad kasvama? Palju võiks ka olla see keskmine seerjate arv, see võib muidugi individuaalne olla aga üldiselt või siis palju teie kasutate?Oleks abiks, soovin katsetada ja leida omale see paras varjant. :lol: Mul tavaliselt õlatrennist õlg valusaks ei jää aga peale rinna päeva on küll õla esiosa valus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi nii :

Surumine, kang/hantlid 4x12-8

Ettekallutades hantlite tõsted kõvale 4x12-8

Seistes/istudes jantlite tõsted kõrvlae 3x12-8

Ühe käega hantli tõsted ette 2x12

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kangi surumine(üks trenn seistes,teine istudes kukla tagant)4korda 10

Hantlitega tõsted istudes (4korda 10)

kangli tõmbamine lõua alla(4korda10)

Kui korralikult teed , piisab kindlasti kolmest harjutusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan õla jaoks selliseid harjutusi: Istudes kangi surumine eest 5x6-10

Lendamine küljele istudes hantlitega 4x8-12

Lendamine ette seistes kangiga v.plokk 4x8-10

Lendamine kaldpinnal ühe käega küljele v.eest ülestõmbed 4x7-10

Õlatagaosale lendamine kõhuli kaldpinnal hantlitega 4x8-10

Ja täitsa hästi mõjub vähemalt mulle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis tasemel sa oled? Kaua teinud?

Vahelduva eduga kuskil pool aastat vast. :) Aga 2kuud nüüd regulaarselt käind ja edasi sama hooga :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seega, piisab täiesti 3-st harjutusest, nt. surumine, soovitavalt surumine istudes kangiga eest 3x8-12, siis käte viimine kõrvale ettekallutatult 3x8-12, ja hantlitega surumine istudes 3x8-12! Mina teeks nii, aga jah see individuaalne ja peab ise proovima katsetama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen käe tõstmist kõrvale alaplokil ja hantlite tõstmist kõrvale, kumbagi 4 seeriat, esimest harjutust kuni 15 kordust seerias, teist kuni 12. Esimene harjutus on vähemalt minu jaoks parim delta harjutus, see alles mõjus lihasele ja pani selle kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen õlga peale seljatrenni mingi 2 harjutust ainult, aga õlg on juba proportsionaalselt suurem kui teised lihased ja kindlasti mu kõige tugevam koht.Võibolla on asi individuaalne, sest igaühel on osad lihased kergemini arendatavad, kui teised, aga võibolla on asi tõesti selles et ma seda nii vähe teen?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Kangiga kukla tagant (kui see ei sobi, siis tee nao eest) 4*8-10

2. Arnold press 3*8-10

3. Ette kallutatult hantlitega lend 6la taga osale 3*10-12

4. Seistes yhe kaega hantli lend 3*12

Viimast kahte harjutust teges jalgi et su keha olex taiesti paigal ja liigutus oleks ainult 6las!!!Paljud aitavad kehaga kaasa, et saax ikka suuremat raskust ylesse, aga nii hakkavad juba teised lihased aitama ja areng pole k6ige parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul pani õla kasvama eest surumine kangiga + õlatrenni lõpus trossiga üles surumine(vt Vootele treeningut) Viimane harjutust pumpas õla hästi verd täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul pani õla kasvama eest surumine kangiga + õlatrenni lõpus trossiga üles surumine(vt Vootele treeningut) Viimane harjutust pumpas õla hästi verd täis.

just ma ka surun eest...muidu mul siukene tunne nagu õlg ei töötaks.Ja muidugi teen veel hantlitega. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×