Jump to content
girl20

jooksulin....palju maksab??

Recommended Posts

Motoriseerimata treadmilli hinnad algavad umbes 1600-st kroonist, aga seda muidugi ei soovitaks (kui raha pole probleemiks). Mootoriga kvaliteetmasinad algavad küll 40000-st, aga seda raha sa ilmselt välja käia ei taha. Tegelikult on võimalus ka välismaalt kasutatud tippmasinaid tellida näiteks 800 dollariga + umbes 500 dollarit saatekulud (seega umbes 16000 eek). Kui sul on aga kasutada vaid mõni tuhat krooni ja tahad ikkagi toda lihtsat masinat osta, siis Halensi kataloogis on kaks varianti saadaval (1695 krooni ja 2995 krooni). Kataloogi rämpsust veel niipalju, et Quelles on 9000 krooniga mingi motoriseeritud kökats olemas, aga uuri ennem kõikvõimalikud müügikohad läbi ja langeta otsus nagu ikka hinna-kvaliteedi suhte alusel.

Muudetud kasutaja rambo vennapoeg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Motoriseerimata treadmilli hinnad algavad umbes 1600-st kroonist, aga seda muidugi ei soovitaks (kui raha pole probleemiks). Mootoriga kvaliteetmasinad algavad küll 40000-st, aga seda raha sa ilmselt välja käia ei taha. Tegelikult on võimalus ka välismaalt kasutatud tippmasinaid tellida näiteks 800 dollariga + umbes 500 dollarit saatekulud (seega umbes 16000 eek). Kui sul on aga kasutada vaid mõni tuhat krooni ja tahad ikkagi toda lihtsat masinat osta, siis Halensi kataloogis on kaks varianti saadaval (1695 krooni ja 2995 krooni). Kataloogi rämpsust veel niipalju, et Quelles on 9000 krooniga mingi motoriseeritud kökats olemas, aga uuri ennem kõikvõimalikud müügikohad läbi ja langeta otsus nagu ikka hinna-kvaliteedi suhte alusel.

Jooksulint...Suured t2nud! Alati olen v22nanud s6na treadmil. L6pp eesti keele risustamisele :huh:

Ei saa aru, mis kvaliteetmasinatest sa r22gid? Vaevalt see tytarlaps tahab jooksulinti osta 2rilistel eesm2rkidel.

Ostsin jooksulindi (poest...uue...)...kyll mitte endale vaid oma koerale (neid on ysna lihtne seal igasugusel programmil jooksma treenida), maksin 500 $. Lindil on 10 astmeline kalle, loeb pulssi, kalorikulu, distantsi jne. Erinevad kiirused ja erinevad programmid.

M6ned p2evad hiljem leidsin, et olen veel liiga palju maksnud... Myyakse ka v2ga h2id kasutatud jooksulinte.

2rge kaotage lootust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin jooksulindi (poest...uue...)...kyll mitte endale vaid oma koerale (neid on ysna lihtne seal igasugusel programmil jooksma treenida), maksin 500 $. Lindil on 10 astmeline kalle, loeb pulssi, kalorikulu, distantsi jne. Erinevad kiirused ja erinevad programmid.

IRW :D Ostsin omale jaanuaris ühe 5. seeria BMW, kuid tuli välja, et mulle see sugugi ei sobinud. Roolivõim oli kuidagi jäik ja piduritel abs tõrkus (kütust võttis ka palju). Aga pole hullu, nüüd sõidab minu koer selle autoga ringi ja on väga rahul. Teised koerad kadestavad.

No kuulge!! Rumalused jätta palun. Kvaliteetmasinad peavad vastu palju-palju aastaid, teleturu rämps laguneb minu enda kunagistel kogemustel esimese-teise kasutuskorraga. Pealegi inimene küsis, mis jooksulindid maksavad, andsin talle ju lihtsalt paarisõnalise ülevaate turust. Valiku teeb loomulikult tema. Ärge siis pahandage. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IRW :lol: Ostsin omale jaanuaris ühe 5. seeria BMW, kuid tuli välja, et mulle see sugugi ei sobinud. Roolivõim oli kuidagi jäik ja piduritel abs tõrkus (kütust võttis ka palju). Aga pole hullu, nüüd sõidab minu koer selle autoga ringi ja on väga rahul. Teised koerad kadestavad.

No kuulge!! Rumalused jätta palun. Kvaliteetmasinad peavad vastu palju-palju aastaid, teleturu rämps laguneb minu enda kunagistel kogemustel esimese-teise kasutuskorraga. Pealegi inimene küsis, mis jooksulindid maksavad, andsin talle ju lihtsalt paarisõnalise ülevaate turust. Valiku teeb loomulikult tema. Ärge siis pahandage. :unsure:

Täiesti nõus...kui osta,osta korralik!!Igasuguse rämpsuga on rohkem tüli,kui kasu!

Selle kohta on inglased hästi õelnud:"Ma pole nii rikas mees,et osta odavad teksad" B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

haroldiomad%20142.jpg

Te olete liiga tundlikud. Keegi ei ole pahandanud. Ma ei teinud yleyldse nalja... Mu koerale oli t6esti jooksulinti vaja...Mida talle ka kasutada meeldib (talle meeldis kylalistele demonstreerida, mida ta oskab...).

Minu arvates maksavad Eestis asjad liiga palju (ja kvaliteet ei ole tihtipeale kiita) Jooksutan ma koera, kui ma elan Tybee saarel Ameerika Yhendriikides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks pildike on muidugi armas (kutsa tahab ka sporti teha :unsure: ). Ja Eestist väljast saab kõikvõimalikku kaupa tõesti hulga soodsamalt. Seda võimalust üritage kõik kasutada (kuigi suurte esemete puhul käriseb transpordikulu päris suureks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×