Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

1. naine ei ole invaliid et ei saa ise ust lahti või mantlit seljast

2. naised on põhiliselt siiski raha peal välja rohkem kui välimuse

1. mina teen tööl olles hoopis meestele uksi lahti ja aitan mantlit selga; samas olles oma töökaaslaste jaoks ainus naisterahvas seal, siis teevad nemad mulle ka uksi lahti ja aitavad mantlit selga--ja ma ei suhtu sellesse küll imestavalt või halvustavalt, sest need olukorrad on ainsad, kus mind nö enam hoitakse ;)

2. kui ma oleks raha peal väljas, siis ma oma aega töö peale ei raiskaks ja vaataks mingi rikka vanamehe, keda paljaks teha :) enamus naisi tahab siiski iseseisvad olla ja mehest mitte otseselt sõltuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütlesin PÕHILISELT - mitte ALATI. See tähendab et leidub ka ERANDEID.

Samuti oleneb ka kõik mehe jõukusest ja sellest palju ta naise peale on valmis kulutama.

Ja ma ei öelnud sõnagi sisemusest. Sisemuse jätame hetkel kõrvale.

MEHE VÄLIMUS vs MEHE RAHA

Tean ise paari juhtumit kus n.ö. kus moraalijüngrist naine on vahetanud kena mehe rikkama mehe vastu.

Minu jaoks vahet ei ole kuna otsustasin oma raha mitte naiste peale kulutada :)

Mis puutub Aktivist ütlusesse, et naine tahab olla täiesti sõltumatu on väga õige.

Kooselu puhul eelistavad naised oma raha kulutada endale ja eelistavad et mees maksab maksud + ostab söögi.

Kuna see on n.ö. kaduv raha ja sellest ei jää midagi. Aga kui ostad kingad või riideid, siis need on jäävad... vähemalt mõneks ajaks.

Ja kui ongi ees näiteks lahutus siis jagatakse vara (maja, korter, auto jne.) aga see on ju loomulik et naine jätab endale kogu garderoobi. Ja pärast on mees laostunud kuna tema raha on kulutatud jooksvate kulude peale naine on aga varunud endale n.ö. kaasavara. ;)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja tänapäeva neiud ka väga "daamid" ei ole ausalt öeldes. Peab ikka vahet tegema, kas neiu on daam või "eit", nagu siin rääkis keegi. Paljudest nimetatud reeglitest nad ei saagi aru või naeravad välja. Seega peab erinevates kohtades käituma vastavalt situatsioonile. Ust peab muidugi igal pool daami ees avama.

Sellekohapealt kohe kindlasti õigus ega kõik need naised ka nii korralikud pole vähemalt osad nooremad "nii öelda naised" osadel on suu poole ropum kui mõnel mehel :) ja mis pole üldse tore kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nr 1 olen sinuga täiesti nõus

Nr 2 mul on sinust lihtsalt kahju

Loomulikult ei ole naine invaliid... aga väike tähelepanu never hurt anyone... See on lihtsalt üks väikestest viisidest, kuidas seda näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlesin PÕHILISELT - mitte ALATI. See tähendab et leidub ka ERANDEID.

Samuti oleneb ka kõik mehe jõukusest ja sellest palju ta naise peale on valmis kulutama.

Ja ma ei öelnud sõnagi sisemusest. Sisemuse jätame hetkel kõrvale.

MEHE VÄLIMUS vs MEHE RAHA

Tean ise paari juhtumit kus n.ö. kus moraalijüngrist naine on vahetanud kena mehe rikkama mehe vastu.

Minu jaoks vahet ei ole kuna otsustasin oma raha mitte naiste peale kulutada :)

Mis puutub Aktivist ütlusesse, et naine tahab olla täiesti sõltumatu on väga õige.

Kooselu puhul eelistavad naised oma raha kulutada endale ja eelistavad et mees maksab maksud + ostab söögi.

Kuna see on n.ö. kaduv raha ja sellest ei jää midagi. Aga kui ostad kingad või riideid, siis need on jäävad... vähemalt mõneks ajaks.

Ja kui ongi ees näiteks lahutus siis jagatakse vara (maja, korter, auto jne.) aga see on ju loomulik et naine jätab endale kogu garderoobi. Ja pärast on mees laostunud kuna tema raha on kulutatud jooksvate kulude peale naine on aga varunud endale n.ö. kaasavara. ;)

Ja muudkui kraaksutakse võrdõiguslikkusest. HAHAAA...... Naiste ARUSAAMINE SELLEST, KÕIGEPEALT SÖÖME SINU TOIDUKOTI TÜHJAKS JA SIIS IGAÜKS ENDA OMA.)))

TUNDKE NÜÜD KÕIK KAASA MULLE.))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlesin PÕHILISELT - mitte ALATI. See tähendab et leidub ka ERANDEID.

Samuti oleneb ka kõik mehe jõukusest ja sellest palju ta naise peale on valmis kulutama.

Ja ma ei öelnud sõnagi sisemusest. Sisemuse jätame hetkel kõrvale.

MEHE VÄLIMUS vs MEHE RAHA

Tean ise paari juhtumit kus n.ö. kus moraalijüngrist naine on vahetanud kena mehe rikkama mehe vastu.

Minu jaoks vahet ei ole kuna otsustasin oma raha mitte naiste peale kulutada ;)

Mis puutub Aktivist ütlusesse, et naine tahab olla täiesti sõltumatu on väga õige.

Kooselu puhul eelistavad naised oma raha kulutada endale ja eelistavad et mees maksab maksud + ostab söögi.

Kuna see on n.ö. kaduv raha ja sellest ei jää midagi. Aga kui ostad kingad või riideid, siis need on jäävad... vähemalt mõneks ajaks.

Ja kui ongi ees näiteks lahutus siis jagatakse vara (maja, korter, auto jne.) aga see on ju loomulik et naine jätab endale kogu garderoobi. Ja pärast on mees laostunud kuna tema raha on kulutatud jooksvate kulude peale naine on aga varunud endale n.ö. kaasavara. ;)

Ja saab veel lisaks pool korterit, pool autot ja pool kappi ka endale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas ütlus:

Kui mees peab kahte naist, siis on tal 2 väljaminekut.

Kui naine peab kahte meest, siis on tal 2 sissetulekut.

Võib jääda mulje, et ma võtan antud teemat veidi isiklikult aga.

Mul on paar sõpra kes on oma naiste (naiste peale kulutatud raha) pärast võlgades.

Ja siis kui keegi neist ilmub ukse taha ja hakkab ajama teemat et anna paar sotti ma tahan minna oma naisega õhtul välja aga palgapäev on alles nädalapärast siis vihastab küll. Ise on veel mulle võlgu :)

Olen üritanud neile selgeks teha et naised kasutavad ära aga tulutult.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On olemas ütlus:

Kui mees peab kahte naist, siis on tal 2 väljaminekut.

Kui naine peab kahte meest, siis on tal 2 sissetulekut.

Võib jääda mulje, et ma võtan antud teemat veidi isiklikult aga.

Mul on paar sõpra kes on oma naiste (naiste peale kulutatud raha) pärast võlgades.

Ja siis kui keegi neist ilmub ukse taha ja hakkab ajama teemat et anna paar sotti ma tahan minna oma naisega õhtul välja aga palgapäev on alles nädalapärast siis vihastab küll. Ise on veel mulle võlgu :rolleyes:

Olen üritanud neile selgeks teha et naised kasutavad ära aga tulutult.

Siis on ju need mehed ise natuke rumalad, kui nad ei saa aru ,et neid ära kasutatakse ning arvavad ,et naisele ainus meeldimise viis on raisata tema peale palju raha!

Ja ei ole nõus sellega , et ainult naised on sellised, leidub siin värvikirevas maailmas piisavalt ka mehi, kes naiste kulul liugu lasevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on ju need mehed ise natuke rumalad, kui nad ei saa aru ,et neid ära kasutatakse ning arvavad ,et naisele ainus meeldimise viis on raisata tema peale palju raha!

Ja ei ole nõus sellega , et ainult naised on sellised, leidub siin värvikirevas maailmas piisavalt ka mehi, kes naiste kulul liugu lasevad!

:rolleyes:

Meeldiv lugeda veidikene asjalikku lähenemist. Elu on kirjumast kirjum, samas aga saab seda ka must-valgelt vaadata.

matti, kui minu üks siinse foorumi lemmikutest "IQ<60"-edetabelis (lisaks Andreaz ja kunagine biic50, kes võibki olla Andreaz 2 aastat hiljem, arenenum variant :rolleyes:), jõusaal on loomulikult süüdi selles, et sa oled just selline nagu sa oled. Samamoodi nagu näiteks jalgpallur või korvpallur süüdistab ebaõnnestumises palli :P Alati on keegi teine või miski muu süüdi... ning alati on vaja otsida süüd milleski... alati on vaja süüdistada kedagi... alati on vaja mainida "alati" :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõne postituse põhjal on lihtne tembeldada kedagi "üldistajaks"... huvitav, milline see üldistajaks tembeldaja siis ise on :rolleyes: ja milline siis on selle antud postituse kirjutaja.... :rolleyes: alati võib leida vastuväiteid, seoseid saab alati luua, ükskõik kui kaudselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja muudkui kraaksutakse võrdõiguslikkusest. HAHAAA...... Naiste ARUSAAMINE SELLEST, KÕIGEPEALT SÖÖME SINU TOIDUKOTI TÜHJAKS JA SIIS IGAÜKS ENDA OMA.)))

TUNDKE NÜÜD KÕIK KAASA MULLE.))

:rolleyes: väga toredalt öeldud :rolleyes:

-----

Ma olen sellist asja oma kõrvaga kuulnud. 2 toredat tydrukut, mitte mingid eided jne. Üks neist kutist lahku läind ja mõtleb, et uut kutti vaja. No käib siis mõningatel kohtingutel ja siis räägib oma sõbrannaga ja näitab interneti vahendusel erinevatest kavaleridest pilte. Sellest vestlusest tuli välja, et valituks ostus neiust natuke vanem ja teistest kandidaatidest natuke "koldam" isik. Sõbranna siis küsiski, et teised ju kobedamad tykid... ja vastuseks tuli... a see on jälle rikas (ilus auto, korter).

elu on selline...

, kuigi jah.. kõik pole ühe vitsaga loodud.... a raha see on suur +

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: väga toredalt öeldud :P

-----

Ma olen sellist asja oma kõrvaga kuulnud. 2 toredat tydrukut, mitte mingid eided jne. Üks neist kutist lahku läind ja mõtleb, et uut kutti vaja. No käib siis mõningatel kohtingutel ja siis räägib oma sõbrannaga ja näitab interneti vahendusel erinevatest kavaleridest pilte. Sellest vestlusest tuli välja, et valituks ostus neiust natuke vanem ja teistest kandidaatidest natuke "koldam" isik. Sõbranna siis küsiski, et teised ju kobedamad tykid... ja vastuseks tuli... a see on jälle rikas (ilus auto, korter).

elu on selline...

, kuigi jah.. kõik pole ühe vitsaga loodud.... a raha see on suur +

Antud juhtumi puhul vöib ju olla ka see variant, et neiule sobis nn "mitte nii kobe"sellepärast, et turvalisus on palju tähtsam kui ILUS välimus :rolleyes:

Teine oli ju näinud ainult pilte, kuid valija oli ka suhelnud inimestega. Ei saa kohe pöhjapanevalt väita, et ainult raha pärast valik oleks tehtud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud juhtumi puhul vöib ju olla ka see variant, et neiule sobis nn "mitte nii kobe"sellepärast, et turvalisus on palju tähtsam kui ILUS välimus :rolleyes:

Teine oli ju näinud ainult pilte, kuid valija oli ka suhelnud inimestega. Ei saa kohe pöhjapanevalt väita, et ainult raha pärast valik oleks tehtud :rolleyes:

ka õige...

a ma tahtsin tegelt rohkem seda oma eelmise postitusega öelda, et raha mängib lihtsalt suurt rolli...

kui väita, et mind ei huvita absoluutselt raha, siis see on ainult enese petmine.

Paratamatult, et olla õnnelik ja elada hästi on vaja peale suure armastuse ka rahakotti.

ma võin muidugi ka rängalt eksida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on kyll raha oluline, kuid seda köigele ja köigile eelistada...ma ei oska ja ei taha. Ja otseloomulikult oleks imelik ainult teise inimesi rahakoti peal elada :rolleyes: Olgu selleks siis mees, vanemad vöi kes iganes :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud juhtumi puhul vöib ju olla ka see variant, et neiule sobis nn "mitte nii kobe"sellepärast, et turvalisus on palju tähtsam kui ILUS välimus :rolleyes:

Teine oli ju näinud ainult pilte, kuid valija oli ka suhelnud inimestega. Ei saa kohe pöhjapanevalt väita, et ainult raha pärast valik oleks tehtud :rolleyes:

Minu meelest on kyll raha oluline, kuid seda köigele ja köigile eelistada...ma ei oska ja ei taha. Ja otseloomulikult oleks imelik ainult teise inimesi rahakoti peal elada :P Olgu selleks siis mees, vanemad vöi kes iganes :lol:

Nonäete hakkab juba tulema...

raha = turvalisus

aga kuhu jäi et naine tahab olla iseseisev :rolleyes:

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõne postituse põhjal on lihtne tembeldada kedagi "üldistajaks"... huvitav, milline see üldistajaks tembeldaja siis ise on :rolleyes: ja milline siis on selle antud postituse kirjutaja.... :rolleyes: alati võib leida vastuväiteid, seoseid saab alati luua, ükskõik kui kaudselt.

Minuarust on neid postitusi siin juba palju rohkem kui mõni ja enamus jõuavad järeldusele, et naised vaatavad mehi rahakoti järgi :P

Kui see pole üldistamine siis mis on :rolleyes: Samahästi võib öelda, et kõik mehed on sead.

Minupuhul on pigev määrav tegur tarkus...vot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonäete hakkab juba tulema...

raha = turvalisus

aga kuhu jäi et naine tahab olla iseseisev :rolleyes:

Tegelikult on see huvitav, kuidas Sa oskad tekstist välja lugeda selle, mida sa näha tahad :rolleyes: Siis teed yldistused ja nii ongi Sinu meelest. Aga ma jätan täica vabalt Sulle Sinu öiguse :P

Ps. Mina olen iseseisev, söltun ainult endast ja mitte yhestki mehest :lol:

Aga kindlasti olen meelitatud, kui mees välja teeb vöi leiab, et väike kingitus mind röömustada vöiks. Sama teen ju mina temale :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on see huvitav, kuidas Sa oskad tekstist välja lugeda selle, mida sa näha tahad :rolleyes: Siis teed yldistused ja nii ongi Sinu meelest. Aga ma jätan täica vabalt Sulle Sinu öiguse :rolleyes:

Aga nii ongi, inimesed usuvad meeleldi seda, mida nad tahavad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sel mehel kes naist rahaga enda poole meelitab sellel pole järelikult muud pakkuda ... on ta siis kole või on tal suhtlemisega probleeme.... normaalne mees hoiaks oma raha saladuses ja siis kui on juba kuu või rohkem koos oldud siis ütleb et tead ma viin su homme oma mersuga sõitma ja käime siis vertigos sööma ka .... et nagu siis kui naine on leidnud mehes midagi muud head siis toob mees oma raha välja .... ja nohh naine kes mehe juures raha eest on on sõna otseses mõttes lits .... lits osutab raha eest teenust ja nohh mõni osutab teenust pooleks tunniks mõni aastateks .... vahet ju pole ... "töö" olemus on sama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×