Jump to content
Thom

korralikult suruma..

Recommended Posts

Selline küsimus, et mida peaks tegema, et võimalikult kiiresti suudaks suuremaid raskusi suruda??

Kunagi kaua aega tagasi suutsin nii umbes 55kg. seeriaid teha. Nüüd max. 30kg. ;)

Ja natukene imelik on kangiga vehkida, kui ainult kaks väikest parankat seal otsas on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et mida peaks tegema, et võimalikult kiiresti suudaks suuremaid raskusi suruda??

Kunagi kaua aega tagasi suutsin nii umbes 55kg. seeriaid teha. Nüüd max. 30kg. ;)

Ja natukene imelik on kangiga vehkida, kui ainult kaks väikest parankat seal otsas on.

e-ee ...

mis tähendab kaua aega tagasi?

30 aastat?50 aastat?

No 80-aastase mammi jaoks ei ole 30kg häbiasi, :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et mida peaks tegema, et võimalikult kiiresti suudaks suuremaid raskusi suruda??

Kunagi kaua aega tagasi suutsin nii umbes 55kg. seeriaid teha. Nüüd max. 30kg. ;)

Ja natukene imelik on kangiga vehkida, kui ainult kaks väikest parankat seal otsas on.

Kiiresti küll ei saa midagi minu teada:-D Ikka aega ja vaeva tuleb näha, siis ongi asi huvitavam ka:-) Mis kasu sellest oleks kui saaks paari trennis käidud korraga 5korda suuremaks, mõnele võibolla oleks kasu kes kiiresti suureks tahavad saada, mina aga võtan asja mõnuga:P Kuhu sul siis nii kiiret sellega :(

Muudetud kasutaja Ikkreh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kiirelt võid ainult vigastuse endale saada ... pead ikka tasa ja tasgu trenni tegema ... õigesti toituma jne .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et mida peaks tegema, et võimalikult kiiresti suudaks suuremaid raskusi suruda??

Kunagi kaua aega tagasi suutsin nii umbes 55kg. seeriaid teha. Nüüd max. 30kg. ;)

Ja natukene imelik on kangiga vehkida, kui ainult kaks väikest parankat seal otsas on.

Neela see ego alla, pole see teiste asi milliste raskustega sa treenid. Ma ei usu, et keegi hakkab näpuga näitama ja itsitama sinu raskusi nähes.

Ja kui oled kilu siis su eesmärk võiks olla pigem mass kui jõud, see muidugi su enda otsustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neela see ego alla, pole see teiste asi milliste raskustega sa treenid. Ma ei usu, et keegi hakkab näpuga näitama ja itsitama sinu raskusi nähes.

Ja kui oled kilu siis su eesmärk võiks olla pigem mass kui jõud, see muidugi su enda otsustada.

Nõustun täiesti!Lase nüüd natuke ajal mööduda ja küll ka tulemused paranevad!Leia omale sobiv kava ja mis KÕIGE tähtsam,toitu ÕIETI!Tarbi piisavalt valku.Alustuseks tee ni mõni aeg ilma toidulisanditeta trenni,aga kui isu nende järgi järsku tuleb või areng jääb tõesti toppama,siis osta omale korralik proteiin...eriti ei soovita neid massilõgasid.

Mis ma ikka oskan õelda,

Edu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun täiesti!Lase nüüd natuke ajal mööduda ja küll ka tulemused paranevad!Leia omale sobiv kava ja mis KÕIGE tähtsam,toitu ÕIETI!Tarbi piisavalt valku.Alustuseks tee ni mõni aeg ilma toidulisanditeta trenni,aga kui isu nende järgi järsku tuleb või areng jääb tõesti toppama,siis osta omale korralik proteiin...eriti ei soovita neid massilõgasid.

Mis ma ikka oskan õelda,

Edu edaspidiseks!

Äkki soovitad mõnda algajale sobivamat valgupulbrit? Või neid erilist vahet ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tähtis on ainult number siiis:

kõige kiiremini paraneb surumine kui ostad surumise särgi ja pakud

saad kohe paarkümmend kilo rohkem üles

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tähtis on ainult number siiis:

kõige kiiremini paraneb surumine kui ostad surumise särgi ja pakud

saad kohe paarkümmend kilo rohkem üles

Kahtlane oleks vaadata kui mees surub särgi ja pakkudega no umbes 60kg :)

Mis seal ikka põdeda ma ei saa aru mine ja tee trenni las siis vahivad ja irnuvad vb tulevikus surud neist rohkem :lol: Ei näe mingit põhjust põdeda, kunagi olid kõik ju algajad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki soovitad mõnda algajale sobivamat valgupulbrit? Või neid erilist vahet ei ole?

Toidulisanditega on sellised lood jälle,et see mis ühele imet teeb,ei pruugi jälle teisele üldsegi midagi teha...

OPTIMUM NUTRITION WHEY GOLD STANDARD-soovitavalt osta alguses väike pakk ja vaata kuidas mõju on.Kui tulemused ja vorm paraneb osta uuem ja suurem.Aga kui midagi ei parane või tulemused võiksid paremad olla,proovi miskit muud valku.Aga see Whey Gold on oma hinnaklassis üke parimaid,kui just mitte parim:)

Muudetud kasutaja SiimN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlane oleks vaadata kui mees surub särgi ja pakkudega no umbes 60kg :)

No aga see on ju KÕIGE kiirem võimalus. Mis seal vahet kuda keegi surub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tank - oma ea ja võimete kohta võtad sa kohatult palju sõna. Tõesta ennast kusagil ja näita tegudega, et sa oled mees. See, et sul iga asja kohta oma arvamus ja pilt on, see on tore - aga kasva natuke. Saad vanemaks, näed asju ka natuke suuremalt.

Su keksimine ja tõmblemine siin foorumites on tõsiselt väsitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tank - oma ea ja võimete kohta võtad sa kohatult palju sõna. Tõesta ennast kusagil ja näita tegudega, et sa oled mees. See, et sul iga asja kohta oma arvamus ja pilt on, see on tore - aga kasva natuke. Saad vanemaks, näed asju ka natuke suuremalt.

Su keksimine ja tõmblemine siin foorumites on tõsiselt väsitav.

Täitsa nõus sinuga selle kohapealt. Kasvuruumi on veel kõvasti ja ma pole mingi kõva tegija. Ma olen lihtnepoiss ma ei tea neid kõiki aknaid ja auke. Isegi 150 ei suru veel ära. Aga mul on tahe paremaks, suuremaks ja tugevamaks saada. Ja loodetavasti surun mina ka kunagi veel 200 ja võibolla ka rohkem.

Mis tõmblusest käib jutt? Igatahes siin ma lihtsalt vastasin noormehe küsimusele, kes tahtis oma surumist parandada. Lihtsalt üks variant. Sellest ei peaks keegi ennast puudutatuna tundma.

PS. mis tegudega ma peaks ennast tõestama??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unusta valgupulbrid ja muud atribuudid ära. Ei ole mõtet neid tarbida alguses. Otsi parem endale korralik kava ja hakka liha ja kohupiima sööma.

PS. loe nii palju kui jaksad sel teemal,.Saad kõige kiiremini edasi, ükski lisand ega abivahend ei arenda nii kiiresti kui teadmiste jõud :)

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tähtis on ainult number siiis:

kõige kiiremini paraneb surumine kui ostad surumise särgi ja pakud

saad kohe paarkümmend kilo rohkem üles

eem. Mis asjad on särgid ja pakud? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eem. Mis asjad on särgid ja pakud? :)

särgid ja pakud ongi 1 osa teadmistest millest eintsius rääkis :lol: ... need siis abivahendid mida surumise juures kasutatakse .... igatahes loe ja uuri netist ... see palju parem kui sa ostad endale pulbrit kalli raha eest ja kasu pole midagi kui teed trenni valesti ja muu toitumine ja nihu ... et mitte paha pärast aga oleks minu nooruse ajal olnud net ... siis oleksin palju lugenud ja paljud oma vead oleksid ära jäänud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oskab keegi arvamust avaldada sellise treeningplaani kohta, et 1 nädal surumine lamades kangiga + neg.kaldega pingil hantlitega ja siis teine nädal vastupidi ehk lamades hantlitega ja neg.kaldega pingil kangiga? jutt käib siis rinna treenimise päevast, mitte et ma kogu nädala kavatsexin seda teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×