Jump to content
johann

Treeningkavade vahetamine

Recommended Posts

Küsimus siis selline:

Kas on mõtet teha reljeefi-, massi- ja jõutsüklit vaheldumisi, kui trennis on võimalik käia 2 korda nädalas?

Kui ei, kas oskab keegi öelda kui tihti tuleks kava vahetada, kui eesmärgiks on vormi hoidmine?

Ise kaldun arvama, et 2 korraga nädalas nagunii midagi suurt ei saavuta.

Tänud neile, kes viitsivad vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei näe reljeefi tegemisel sellisel puhul väga mõtet, aga massi ja jõudu võib teha küll

2 korraga suurt ei saavuta, aga on täiesti mõeldav kui õigesti teha

ma arvan et mõne kuu tagant võiks vahetada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muideks olen ka vahetanud kavasid ja ütlen ausalt ,lihasgrupile sama kava korrates pärast neljandat -viiendat mina muutsin kava pöhjalikult. lihtsalt tundsin et ei sobi enam vana kava ja kõik. pigem keha jah tundis nii ;) . praegu jälle proovin teist meetodit.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen mingi 3-4 kuu tagant kava vahetanud ... keha annab ise ilusti märku kui kava ei sobi enam ..... esimene tundemärk on see et ei viici trenni teha ega sinna minna ... siis aega uus kava otsida ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan küll .... kuid nohh ... kui sa 2 korda nädalas käid ja siis 1 kord ülakeha ja teine kord alakeha siis paratamatult pead veetma mingi vähemalt 3 h jõuaks et pool keha ära koormata ... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures kui mõned asjad tegemata jätta siis on võimalik..

oleneb, mida sa ohverdada saad, mõnel on eelsoodumus, et ei pea õlgu nii palju treenima, mulle näiteks piisas aga trapetsile 1 seeriast, pulloveri teen ka aint 1, sest kahega ma ei arenend üldse.

võid proovida igat moodi, näiteks rohkem harjutusi, aga 2 seeriat, vaata kuidas mõjub

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×