Jump to content
marguzz22

Söök pärast trenni kui trenn on 7-9 ajal

Recommended Posts

Tere , artiklites on kirjas ,et pärast trenni tuleb süüa tugev toidukord , aga kui mu trenn lõppeb ca. kell 9 , kas ma siis pean ka sööma?Magades keha ju ei vaja energiat ja ma kardan,et see ladestatakse rasvaks...

Minu toitumiskava on hetkel selline :

HOMMIK

2 võisaia lihaga

70 grammi müslit

250grammi kohupiima

KOOLIS

12.00 panen alla ca.30grammi valku

Siis tuleb koolilõuna , kus on tavaliselt riis,kartul jne. + võibolla liha või viiner (67% juhtudest liha puudub)

KODUS

Jõuan koju kell 4, siis söön tugeva toidu tavaliselt riis või kartul + kanaliha(vahest ka loomaliha)

TRENN

PEale trenni joon oma valgujoogi ca. 50g valku ja õhtul kella 22.00 ajal panen alla 250grammi kohupiima

...

ON SEE OK? Kaalun 68 , olen 184 pikk , rasvaprotsent VÕIKS olla väiksem ,väike rasv on ladestunud kõhule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere , artiklites on kirjas ,et pärast trenni tuleb süüa tugev toidukord , aga kui mu trenn lõppeb ca. kell 9 , kas ma siis pean ka sööma?Magades keha ju ei vaja energiat ja ma kardan,et see ladestatakse rasvaks...

Minu toitumiskava on hetkel selline :

HOMMIK

2 võisaia lihaga

70 grammi müslit

250grammi kohupiima

KOOLIS

12.00 panen alla ca.30grammi valku

Siis tuleb koolilõuna , kus on tavaliselt riis,kartul jne. + võibolla liha või viiner (67% juhtudest liha puudub)

KODUS

Jõuan koju kell 4, siis söön tugeva toidu tavaliselt riis või kartul + kanaliha(vahest ka loomaliha)

TRENN

PEale trenni joon oma valgujoogi ca. 50g valku ja õhtul kella 22.00 ajal panen alla 250grammi kohupiima

...

ON SEE OK? Kaalun 68 , olen 184 pikk , rasvaprotsent VÕIKS olla väiksem ,väike rasv on ladestunud kõhule.

Valku söön 1,8 grammi kilo kohta , sedasi soovitas TTÜ´s mulle professor Ehk siis selle peaksin saama hommiku 250g kohupiima , lõunal 25g sheik , linnuliha (kana) ja õhtul 250g kohupiima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere , artiklites on kirjas ,et pärast trenni tuleb süüa tugev toidukord , aga kui mu trenn lõppeb ca. kell 9 , kas ma siis pean ka sööma?Magades keha ju ei vaja energiat ja ma kardan,et see ladestatakse rasvaks...

Minu toitumiskava on hetkel selline :

HOMMIK

2 võisaia lihaga

70 grammi müslit

250grammi kohupiima

KOOLIS

12.00 panen alla ca.30grammi valku

Siis tuleb koolilõuna , kus on tavaliselt riis,kartul jne. + võibolla liha või viiner (67% juhtudest liha puudub)

KODUS

Jõuan koju kell 4, siis söön tugeva toidu tavaliselt riis või kartul + kanaliha(vahest ka loomaliha)

TRENN

PEale trenni joon oma valgujoogi ca. 50g valku ja õhtul kella 22.00 ajal panen alla 250grammi kohupiima

...

ON SEE OK? Kaalun 68 , olen 184 pikk , rasvaprotsent VÕIKS olla väiksem ,väike rasv on ladestunud kõhule.

Sa oled 184 pikk ja 68 kg?! wow.... kus see rasv küll olla võiks?

ma olen 188cm ja ca 90kg :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid küll õhtul peale trenni süüa.

Magades kulutatakse energiat 65 kcal/h. Magad 8 tundi, seega 65x8=520 kcal kulub energiat. Glükogeenivarud lihastes ja maksas tuleb ka hommikuks taastada, nii et ma ei näe probleemi kui kõht tühi on. Väga palju muidugi ei tasu süüa, sest öösel on siiski ainevahetus aeglustunud ja täis kõhuga on väga ebamugav magada.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid küll õhtul peale trenni süüa.

Magades kulutatakse energiat 65 kcal/h. Magad 8 tundi, seega 65x8=520 kcal kulub energiat. Glükogeenivarud lihastes ja maksas tuleb ka hommikuks taastada, nii et ma ei näe probleemi kui kõht tühi on. Väga palju muidugi ei tasu süüa, sest öösel on siiski ainevahetus aeglustunud ja täis kõhuga on väga ebamugav magada.

Ma olen 2 kuud nii söönud. 9 aeg +400 cal (300g kartulit, 2 banaani) ja 85g kana. Seda 3 korda n2dalas peale trenni.

Rasva l2ks v2hemaks kuna ylej22nutel p2evadel k2in aeroobset tegemas ja s88n minimaalselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×