Jump to content
ristokru

Biitsepts?

Recommended Posts

Saladus on hoopis kehamassis....

Kui sa ikka üle 100kg ei kaalu siis sa korralikke käsi ei saa... treeni kuidas ja kuipalju tahes...

või kujutage nüüd ette 60-80kg poisikest 50cm biitsepsitega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole KUNAGI teinud ÜHTEGI harjutust biitsepsile ja ma arvan, et mu biitseps on ikka tuntavalt ees enamike omast siin foorumis :)

irw, mis mõttes ta ees on? Enamiku ilmselt ka ei koti, et biitseps eespool(?) oleks, valdavalt tahetakse ikka suure ümbermõõduga õlavart saada :D

Kokkuleppe küsimus muidugi, et millal kätt enam peenikeseks ei saa lugeda, aga kui 20+ aastasel meesterahval on õlavars alla 40cm, siis tegemist ikkagist kurejalaga käe asemel :lol: Sul siis ilma harjutamata kasvanud iseenesest mehe käsi?

Muudetud kasutaja olli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah ma niisama torgin herilasepesa igavusest vahepeal :)

Lihtsalt biitsepsiga on see lugu, et suuri lihaseid arendades areneb see ikka ka kobedalt. Õlavarres mul ka triitseps ilmselt rohkem arenenud kui biitseps, sest nende asjadega, mida mina teen on sellel suurem osatähtsus funktsionaalses jõus.

Teiseks võrreldes teistega arvestan ma ikka proportsiooni mitte absoluutarvu - selles suhtes pole ma absoluutselt nõus TANK'iga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kaal teeb mehest mehe`või teod,mida sooritatakse?

Bodybuildng'us ongi oluline lihaste, peki ja vee kaal (ning nende jaotumine kehal), muudes valdkondades muud asjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×