Jump to content
lordnash

Kodune treening

Recommended Posts

Asi selline, et alustasin kodust jõutenni... olen pea 25 ja keha nagu mingil poisikesel. Otsustasin võtta asja üsnagi tõsiselt ja treenin 3 korda nädalas (oma 2 tundi)... On olemas hantlid (kuni 15 kg) millega, olles seda lehekülge uurinud, saan tehtud enamuse harjutusi... Jõusaali peale mõtlen, kui hantlid väikeseks jäävad... Hetkel pole lihtsalt aega ja ka tahtest jääb vähe puudu vist :rolleyes:

Probleem on selles, et kui selga teen (hantlitega harjutused harjutustepangas) siis mulle tundub, et triitseps saab mul rohkem koormust kui selg. On see alguses normaalne, või teen midagi valesti. Oleksin tänulik, kui saaks põhjalikumat seletust natuke selle kohta. Ja ka muude harjutuste kohta, mida hantlitega teha, ja siis mida teha, kuidas teha jne, et kogu ülakeha saaks korralikult toonust (jalgu ja vartupidavust hakkan jalgrattaga arndama).

Ei soovi saada kulturistiks, või mingit eriti massiivset keha arendada, vaid lihtsalt sellist ilusamat keha tahaks.

Toitumise olen käsile võtnud, kuid mingid konkreetsemad soovitused oleksid alati teretulnud. Alkoholi kohapealt piirdun nüüd ainult mõne õllega ja suitsetamisest loobusin (kuradi raske on)... Toidulisandid vast ei ole vajalikud...

Ette tänades

Muudetud kasutaja lordnash poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan algul ikka oma keha raskusega treenida ja mingi alus saada.Siis alles jõusaali üle minna,et suuremaid lihaseid kasvatada,kui on vajadus.

Tegelikult,et normaalset vormis keha saada,ei ole vaja jõusaalis treenida,piisab elementaarsetest harjutustest nagu kätekõverdused,lõuatõmbed jms :rolleyes:

Võibolla leiad sealt midagi Treeningkavad hantlitega treenimiseks.

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi selline, et alustasin kodust jõutenni... olen pea 25 ja keha nagu mingil poisikesel. Otsustasin võtta asja üsnagi tõsiselt ja treenin 3 korda nädalas (oma 2 tundi)... On olemas hantlid (kuni 15 kg) millega, olles seda lehekülge uurinud, saan tehtud enamuse harjutusi... Jõusaali peale mõtlen, kui hantlid väikeseks jäävad... Hetkel pole lihtsalt aega ja ka tahtest jääb vähe puudu vist :rolleyes:

Probleem on selles, et kui selga teen (hantlitega harjutused harjutustepangas) siis mulle tundub, et triitseps saab mul rohkem koormust kui selg. On see alguses normaalne, või teen midagi valesti. Oleksin tänulik, kui saaks põhjalikumat seletust natuke selle kohta. Ja ka muude harjutuste kohta, mida hantlitega teha, ja siis mida teha, kuidas teha jne, et kogu ülakeha saaks korralikult toonust (jalgu ja vartupidavust hakkan jalgrattaga arndama).

Ei soovi saada kulturistiks, või mingit eriti massiivset keha arendada, vaid lihtsalt sellist ilusamat keha tahaks.

Toitumise olen käsile võtnud, kuid mingid konkreetsemad soovitused oleksid alati teretulnud. Alkoholi kohapealt piirdun nüüd ainult mõne õllega ja suitsetamisest loobusin (kuradi raske on)... Toidulisandid vast ei ole vajalikud...

Ette tänades

Noh ju sul on triitseps lihtsalt veel veidi nõrk, paljud selja harjutused kaasavad ka triitsepsit. Üks võimalus oleks sooritada harjutust nii, et raskust langetades jätad käed küünarnukist veidi kõveraks (kuid siiski lased käed nii alla , et tunned seljas venitust).

See, et sa jalalihaseid treenid vaid rattasõiduga pole minu arust päris õige, rattasõit pole siiski asi mis arendaks lihast kasvama lisa treeningusse harjutusied nagu kükid ja ühel jalal kükid. Kuid ratast võid ikka edasi sõita - hea aeroobne tegevus.

Seda on hea kuulda, et on veel algajaid kes kohe lisandite poole ei jookse vaid usuvad ka normaalsesse toitumisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult peaksid seljalihaste treeningul tundma eelkõige seda, et ka biitsepsid saavad tugeva koormuse, kuid eks alguses kipub ikka nii olema, et ei tunneta oma keha veel nii hästi. Ainult hantlitega on võimalik treenida, see on parem kui ei liigutaks üldse, kuid õige pea tunned, et harjutuste valik jääb piiratuks ja hea oleks siiski saali jaoks aega leida. Lisandite kasutamine sõltub ikka sellest kui palju sa tavatoitu sööd kui ikka ei tea vaadata, siis ei tee paha ka mõnda valgubaasil lisa tarbida, kindlasti on tulemus parem kui umbes tavatoitu süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×