Jump to content
joker

Saksa Mahutreening

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Tegemist on küllaltki jõhkra meetodiga, kuid arvan, et see on üks paljudest viisidest, kuidas kiiresti lihast kasvatada. Jõu ja kulturismitreenerite ringkondades kutsutakse seda meetodit tihti ka 10 SEERIA MEETODIKS.

SAKSA MAHUTREENING

Superseeriad ja kolmikseeriad võimaldavad teha palju tööd lühikese ajaga. Seeriad puhkepauseidega (REST-PAUSE) võimaldavad kasutada suurt raskust ja rekruteerida töösse kõrgeima erutuvuslävega lihaskiudusid. Ekstsentrilised meetodid võimaldavad ületada jõutaseme seiskumist ja platoosid. Mõte on selles, et ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga karm laks ju 10x10 hmmm minu 60% oleks siis 57kg ja isiklikult ütlen, et ma küll 10 seerjat 10 kordusega ei jõuaks.Kui teha nii:kas siis peale 5 päeva hakkab kõik otsat peale??Muidu peaks kunagi proovima aga 6-7 nädalat ise küll ei taha sellist asja teha pigem proovimiseks 2-4 nädalat. :D

1. PÄEV – RIND&SELG

2. PÄEV – JALAD&KÕHT

3. PÄEV - PUHKUS

4. PÄEV – KÄED&ÕLAD

5. PÄEV - PUHKUS

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on esimene nädal seljataga põhimõtteliselt.. ja pean ütlema, et üllatavalt hea kava. Lihased lõhub ikka korralikult ära ja kui aus olla, siis ma hetkel käia ei saa hästi :rolleyes: soovitan soojalt ... näis kas ka massi tuleb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Goth, selgita palun mulle mõnda asja, sa oled juba teinud seda kava...ma ei saanud kõigest päris hästi aru. :rolleyes:

I faasi teine päev - jalad & kõht: kas istesse tõus ja päkkadele tõus on tõesti 30 x 15-20 või saan ma millestki valesti aru.. :P ..et nagu 30 seeriat tundub jõhker ju!

Ja ma pole kunagi teinud päkkadele tõusu istudes vaid seistes kang turjal, kuidas see istudes välja näeb?

Kannatab mingeid harjutusi lisaks ka teha või ongi ainult 2 harjutust lihasgrupile ühes trennis mõeldud?...ja näiteks alaseljale pole ju ühtegi harjutust.

...et siis selgita palun ohmule! :blink:

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See 30 on seal kindlasti viga. Ikka 3 on. Artikli ülespanekul tekkis tabelitega kergeid probleeme, sealt ka see väike eksitus!!! Päkale tõus istudes - istud spetsiaalse trenazööri vahele ja sirutadki päkka, harjutus just sääre LESTLIHASASELE. Teine peamine harjutus säärele, kaks neid ju sisuliselt ongi: päkale tõus seistes või päkale tõus istudes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Goth, selgita palun mulle mõnda asja, sa oled juba teinud seda kava...ma ei saanud kõigest päris hästi aru. :rolleyes:

I faasi teine päev - jalad & kõht: kas istesse tõus ja päkkadele tõus on tõesti 30 x 15-20 või saan ma millestki valesti aru.. :P ..et nagu 30 seeriat tundub jõhker ju!

Ja ma pole kunagi teinud päkkadele tõusu istudes vaid seistes kang turjal, kuidas see istudes välja näeb?

Kannatab mingeid harjutusi lisaks ka teha või ongi ainult 2 harjutust lihasgrupile ühes trennis mõeldud?...ja näiteks alaseljale pole ju ühtegi harjutust.

...et siis selgita palun ohmule! :ph34r:

Tekst kui selline oli soovitav, aga mitte et nii ja ainult nii on õige. Mina näiteks tegin kõhtu nii nagu tavaliselt, sest selle puhul nigu raskust väga ei saa 60% maksimumist endale arvutada :blink: ehk siis 30 seeriat ei tulnud :huh: Jalgade puhul päkkadele tõusu tegin nii palju kui jõudsin, aga üldiselt ega pärast seda kava enam väga ei tulnud... istudes on selleks trenažöör... ma usun,et võid seistes ka teha ... ülejäänud seeriad tegin täpselt nii ... ja mul on hea meel, et rohkem ei teinud .. küllaltki julmalt võttis jalad läbi.

Ühesõnaga.. mõtle loovalt ... ja arvesta enda võimetega... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga karm laks ju 10x10 hmmm minu 60% oleks siis 57kg ja isiklikult ütlen, et ma küll 10 seerjat 10 kordusega ei jõuaks.Kui teha nii:kas siis peale 5 päeva hakkab kõik otsat peale??Muidu peaks kunagi proovima aga 6-7 nädalat ise küll ei taha sellist asja teha pigem proovimiseks 2-4 nädalat. ;)

1. PÄEV – RIND&SELG

2. PÄEV – JALAD&KÕHT

3. PÄEV - PUHKUS

4. PÄEV – KÄED&ÕLAD

5. PÄEV - PUHKUS

mmh jah tekkis selline kysimus et kui seda teha kas te teete seda siis mingil kindal raskusel ( mõtlesin seda et kas tõsta ka raskusi peale igat seeriat või mitte )?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mmh jah tekkis selline kysimus et kui seda teha kas te teete seda siis mingil kindal raskusel ( mõtlesin seda et kas tõsta ka raskusi peale igat seeriat või mitte )?

Sama raskus tööseeriad 10x10. Aga , kui te tahate seda kava kasutada , siis kaaluge sellist varianti , et teha seda ainult ühele lihasgrupile korraga , näit kuu või kaks teed jalgu 10x10 (ülejäänud lihased nagu ikka), siis rind 10x10 jne, vastasel juhul läheb maht natuke liiga suureks. Algselt kasutati 10x10 ainult küki puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah reie tagaosa treenimiseks, enamik seadmeid lamamisega, võib-olla on ka seistes ja istudes variante. Olen proovinud seistes alaplokil seda teha, aga ebamugavalt õnnestus, ploki kinnitus sääre otsast hakkab libisema. Jõutõmme sirgete jalgadega siis peaks sama efekti andma kui too lamades painutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõmme sirgete jalgadega siis peaks sama efekti andma kui too lamades painutus.

Päris sama efekti nüüd küll mitte, "sirgete" jalgadega jõutõmme rohkem venitab kakspealihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×