Jump to content
ristokru

Mis valku osta?

Recommended Posts

ise kasutasin ka WGS'i, sai just paar päeva tagasi otsa see suur tünnitäis :)

Vahet ju pole millega seda sisse juua. Joo erinevaid, mahlaga, piimaga, veega...vaata ise millega rohkem meeldib. Vastavalt vedeliku tüübile pane ssiis ka süsivesike sisse, mahlale pole ehk vajagi panna, veele ja piimale võid lisada, kuigi ma ise pole eriti piimaga joond. See on kõik see, mis puudutab maitset. Kui tulemusi ka tahad, siis söö treeningväliselt korralikult. Mina joon sheiki ainult pärast trenni ja seda sellepärast, et ma nagu ei viitsi mingit kohupiimasid ja muud staffi trenni vedada - tülikas, vedelikuga mugavam jännata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise kasutasin ka WGS'i, sai just paar päeva tagasi otsa see suur tünnitäis :)

Vahet ju pole millega seda sisse juua. Joo erinevaid, mahlaga, piimaga, veega...vaata ise millega rohkem meeldib. Vastavalt vedeliku tüübile pane ssiis ka süsivesike sisse, mahlale pole ehk vajagi panna, veele ja piimale võid lisada, kuigi ma ise pole eriti piimaga joond. See on kõik see, mis puudutab maitset. Kui tulemusi ka tahad, siis söö treeningväliselt korralikult. Mina joon sheiki ainult pärast trenni ja seda sellepärast, et ma nagu ei viitsi mingit kohupiimasid ja muud staffi trenni vedada - tülikas, vedelikuga mugavam jännata

Jaa, aga kas keegi oskab õelda palju peaks siis panema dexstot????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Lisaks peaks trennile järgnev sheik

sisaldama süsivesikuid, soovitatavalt glükoosi (poodides Trauben Zucker nime all)

suhtega 1:2 (valk:süsivesik)"

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Lisaks peaks trennile järgnev sheik

sisaldama süsivesikuid, soovitatavalt glükoosi (poodides Trauben Zucker nime all)

suhtega 1:2 (valk:süsivesik)"

Saan nii aru et kui panen valgu kulbiga 1 portsu valku siis sama kulbiga 2 täit süsivesikuid :D

Magusaks ei lähe? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saan nii aru et kui panen valgu kulbiga 1 portsu valku siis sama kulbiga 2 täit süsivesikuid :D

Magusaks ei lähe? :)

kas mitte nii et nt 30g valku ja sellele 15g süsivesinikke

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiani parim(nii maitselt kui tulemustelt) mis olen saanud on 100% Whey Gold Standard. Mida siin samas fitness.ee poes saadaval on :)

ega see troopilistepuuviljade maitsega liiga maole vastu ei hakka? keegi on proovinud??

ise ostsin 4 kg shokolaadikoti 100% gold standardit see oli päris hea kui maitse viskas lõpus üle.. tahaks nyyd uut maitset proovida, kas keegi oskab mulle soovitada millist maitset nüüd proovida? vanilje / troopilised puuviljad/ rocky road ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saan nii aru et kui panen valgu kulbiga 1 portsu valku siis sama kulbiga 2 täit süsivesikuid

Magusaks ei lähe?

Äkki keegi oskab sellele vastata :)

ei tasu sassi ajada komponentide erikaalusid. St et 70ml proteiini ja sama mahuga suhkru mass pole võrdsed. Ma pole küll kaalunud, kuid tean, et suhkru tihedus on sama, mis veel (vesi), ehk 70ml suhru mass on 70 grammi. Seega see 2 topsi täit on veits ülepingutatud jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan osta sellist valku, mida rahakott kannatab ;)

No1 ja whey 100% on mõlemad väga head asjad. Viimane sisaldab vist aminohappeid isegi rohkem.

Ise hakkasin just whey lemon super kasutama ja ütleks, et mõnus protekas.

Ega proovi ise millised tooted maitsevad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tekkis seda teemat lugedes küsimus: kas on ka vahet, mis koguses vees ma oma valgu ära lahustan? ise olen oma neli tublit supilusikatäit, mis peaks oma 30 grammi olema, seganud poole liitri veega ja lisanud veits kreatiini ja glükoosi. on seal vahet, kas lahustan selle koguse poole liitriga või liitriga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilmselt peaks mainima, et anaboolsed ained tähedavad kasvu soodustavaid aineid. Neid ei tohi segamine ajada anaboolsete steroididega ehk kasvuhormoonidega. Ja selles võib kindel olla, et Eestis müüdavad valgupulbrid steroide ei sisalda. Ei tasu ehmuda purgil olevatest kirjadest nagu anabolic effect, anabolic enhancer jne. (need tähendavad, et soodustatakse lihaskasvu protsesse, täpselt nagu seda teeb ka tugev trenn) ANABOLIC ei võrdu STEROID JA KEELATU

Kokkuvõtteks: Põhimõtteliselt on 2'te liiki pulbreid: valgupulbrid valgu sisaldus tavaliselt üle 70% ja siis on massigainerid, kus valgusisaldus jääb tavaliselt alla 50%. Valik sõltub siis vajadusest, rahakotist ja maitsemeelest. Head maiustamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×