Jump to content
jrx

Reklaam Fitness.ee portaalis?

(Liigne?) reklaam Fitness.ee portaalis  

37 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas Fitness.ee's on ebamõistlikult palju reklaami?

    • Jah.
      24
    • Ei.
      10
  2. 2. Kas reklaami hulk häirib sind Fitness.ee portaali kasutades?

    • Jah.
      19
    • Ei.
      15
  3. 3. Kas selline reklaami hulk on sinu arvates põhjendatud?

    • Jah.
      16
    • Ei.
      18


Recommended Posts

Et siis minu arvates on Fitness.ee viimasel ajal ületanud selle piiri, kus veebilehel olev reklaam hakkab häirima. Tulemuseks võib olla näiteks see, et ma (ja teised) hakkan Operat kasutama ja keelan üldse enda jaoks igasuguse reklaami siin lehel.

Tobe minu arust on lisaks niigi suurele ja kirjule bännerile ka lehe enda kohatine reklaam väikestes kuulutustes.

Aga... mida arvab rahvas :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alati saab ära keelata flashi või siis activex komponendid ja nautida lehte ilma värvilise jamata .... kuid njahh ... ex häirib küll kui kirjutad teemale vastust ja siis mingid tillu-lillud vilguvad ülevalpool :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult saab ära keelata, aga siis ongi nagu jama asi ju tegelikult - mina pean vaeva nägema selleks, et komponente keelustada, samas reklaamiostja saab petetud, sest tegelikult ei vaata ma tema reklaami, mille eest ta on maksnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas neid maha saab võtta? Siiamaani oli küll palju, kuid oli ok veel (esileht). Nagunii lähen sealt kohe foorumisse, aga siin need 6 jurakasti, mis tekkisid, on küll liiast ja häirib väga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin juba eelmisel nädalal küsida, et kas kedagi teist see ei häiri, kui see 6 väikese reklaamiga asjandus siia lehtede ülesotsa tuli...

Megakaua loeb lehte lahti ja üldse see tilu-lilu häirib :D

Täpselt samal arvamusel.Pealehel muidugi peab olema aga siin foorumi lehelt võiks need küll ülevalt ära võtta.(mina arvan nii) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu meelest on reklaam igati vajalik, sest juhib tähelepanu nii parimatele toodetele kui ka spordiklubildele

ja kui otsusele ise ei jõua, siis aitab seda reklaam:)

tegelikult on asi vastupidi nimelt hea asi ei vaja reklaami ... reklaami vajab just selline asi mis ise ei "müü" ja siis tuleb see asi üles haipida reklaamiga......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelikult on asi vastupidi nimelt hea asi ei vaja reklaami ... reklaami vajab just selline asi mis ise ei "müü" ja siis tuleb see asi üles haipida reklaamiga......

vot väga õige ja need uued 6 uut väikest reklaam pilti käivad eriti pinda!

reklaamitakse neid tooteid mida ei osteta ja siis makstakse natuke et keegi esineks nendega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njahh .... väike analüüs siis ....

see olümpuse reklaam ... hehh ... ma ei tea inimest kes ostaks endale 4 Mp kaamera... et siis minevik ... sellega pole enam midagi teha .... peale selle see konkreetne masin on megalt ülehinnatud ....

galerii reklaam ... nooo leian selle ise ka üles pole vaja mulle seda reklaamida....

fotosalongist pole ka mul eriti mingit kasu .... naise vanematel tervelt 2 neid ... naine on eesti kõik photoshopi kursused läbi teinud ja noorte loodusfoto kinni pannud seega eriti fotograafi leidmisega probleemi pole :D;)

modell reklaam ..... nohh naisi võib ju vaadata kuid mulle modelli kehaga naised väga ei istu ..... rate lahti ja seal ei pea kaua otsima leiab kiiremini ja ilusamaid naisi :P

femme .... naistekas ..... seksikas justin timberlake on pealehel kohe:):)

ja viimsi spa huhh...

tegelikult on nii et seal võiksid olla reklaamid näiteks www.bodybuilding.com lehele .... ja muude sarnastele teemasse puutuvatele lehtedele reklaamid ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelikult on asi vastupidi nimelt hea asi ei vaja reklaami ... reklaami vajab just selline asi mis ise ei "müü" ja siis tuleb see asi üles haipida reklaamiga......

jah aga samas on väga müüdav kaup Optimum Nutritioni toode 100% Whey Gold Standard ning selle toote reklaam on samuti üleval

eks reklaamida saa ju kõike nii häid tooteid kui ka vähem ostetavaid aga igaüks vaatab asja oma seisukohalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind isiklikult need bannerid ei häiri, kuid kui huvi pole, siis ei kliki nendel ka. Ott vist mainis kunagi, et fitness.ee portaali külastab päevas 6000 inimest ehk siis niipalju tehakse klikke siia kodukale. Kui neist ka 1% klikkab ka bannereid, siis on reklaam oma töö teinud!

Näiteks otsin ise omale hetkel uut autot ning seega oleks Honda banner minu jaoks igati teretulnud. Kui ma oleksin Honda fänn, siis ma läheksin ka vaatama, mis neil pakkuda on:)

to greenu - mitte kõigi naised ei ole fotograafid ning ning ämmad-äiad ei oma salonge! Ning 4,0 Mp kaamera kõlbab harrastajale küll ja veel. Kui paljud meist siis kunstfotosid teevad? või plakateid?

Kokkuvõtteks - reklaam on see, mis toob teenusepakkujale raha sisse ning aitab seda saiti siin ka püsti hoida. Mis saab selle vastu olla?

Aga see minu tagasihoidlik arvamus ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennast nagu ei häiri, veidi need 6 mis siin üleval on aga need elan üle.

Mul muidugi pop-up blocker peal olnud kogu aega ja ei tea kas siin neid pop-up-e on väga hullult või ei.

Aga noh reklaami peab tegema, siis on ärikatel põhjust, miks seda saiti edasi hoida ja arendada. Parema fitness.ee nimel kannatan reklaami välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind see reklaam küll ei häiri, ilma reklaamita vaevalt see lehekülg saaks välja anda igast pildi- ja muu mängude auhindu kogu aeg. Pealegi kui endal oleks selline sait, siis paneks ka reklaami kõik kohad täis, kui raha saaks :D

Samas kui maha võtmiseks läheb, siis ainukesed, mis häirivad on need uued foorumi bannerid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×