Jump to content
Parabool

Probleem

Recommended Posts

tere, on selline probleem , et viimastel aastatel on kogu "toit" jalgadesse läinud , täpsemalt reitesse . Kuna tegelen aktiivselt spordiga (korvpalli nö 5 korda nädalas trenn) ja ka mõned jõusaali korrad peale - aga nagu jalgade pealt midagi maha võtta ei suuda . Toitumine on ka korras , sellepärast mõtlesingi et kas peaks mingeid eriharjutusi jõusaalis tegema vms . Tänu sellele on ka kiirus ( just stardikiirus) ja hüppevõime kuidagi taandunud / vähenenud

Olen 198 pikk ja kaalun 95-97 kilo .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on ka jalad jube suured võrreldes ülejäänud kehaga.. midagi väga halba selles ei leia kuid ilusam oleks ikka kui kõik proportsioonis oleks ilusti...

kas peaks jalatrenne vähem tegema? või üldse ära jätma , et ülakeha kah järgi jõuaks`?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, on selline probleem , et viimastel aastatel on kogu "toit" jalgadesse läinud , täpsemalt reitesse . Kuna tegelen aktiivselt spordiga (korvpalli nö 5 korda nädalas trenn) ja ka mõned jõusaali korrad peale - aga nagu jalgade pealt midagi maha võtta ei suuda . Toitumine on ka korras , sellepärast mõtlesingi et kas peaks mingeid eriharjutusi jõusaalis tegema vms . Tänu sellele on ka kiirus ( just stardikiirus) ja hüppevõime kuidagi taandunud / vähenenud

Olen 198 pikk ja kaalun 95-97 kilo .

No, lisa jõusaali treeningule aeroobset, see peaks asja parandama.

Ja, kui sa ütled et toitumine on korras siis, mida sa selle all mõtled? Paljudel inimestel on arusaam korralikust toitumisest erinev kui siinsel foorumi rahval.

To Madis232: Mina jalatrenne ära ei jätaks, pigem muudaks ülakeha treeningi intensiivsemaks.

Samuti võid proovida selliseid asju: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Muudetud kasutaja Creek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, lisa jõusaali treeningule aeroobset, see peaks asja parandama.

Ja, kui sa ütled et toitumine on korras siis, mida sa selle all mõtled? Paljudel inimestel on arusaam korralikust toitumisest erinev kui siinsel foorumi rahval.

To Madis232: Mina jalatrenne ära ei jätaks, pigem muudaks ülakeha treeningi intensiivsemaks.

Samuti võid proovida selliseid asju: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

AAAAAA kas jooksmine teeb jalgu peenemax. joostes, on küll jalgades rasva vähenenud ja lihased märgatavamax muutunud, kuid reied pole sellest peenemax muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AAAAAA kas jooksmine teeb jalgu peenemax. joostes, on küll jalgades rasva vähenenud ja lihased märgatavamax muutunud, kuid reied pole sellest peenemax muutunud.

No jooksmine on üks viis rasva põletamiseks, muidugi algab kõik siiski toitumisest (pead tarbima vähem kaloreid kui kulutad e. tekib energia defitsiit ja energia saamiseks põletab keha rasvu).

Nüüd tekib mul küsimus: kas su jalad on siis rasvased või lihtsalt nii lihases, et tunduvad paksud?

Kaldun siiski arvama, et pigem siiski rasv ja siis aitab õige toitumine ja treening. Kuid kõike seda pole mul siin mõtet üles lugeda kuna tekst tuleks väga pikk ja kõik see jutt on kirjas juba üle terve foorumi erinevates postitutes ja artiklites, kasuta otsingut või konsulteeri mõne treeneriga või telli herr Kiivika treening ja toitumis kava, mille ta koostab spets sinule :ph34r: .

Muudetud kasutaja Creek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna ise olen eluaeg tennist manginud, siis ka selle tulemusena on mul jalad palju rohkem arenenud kui ulakeha. Jousaalis ma teen jalga vaga vahe voi monikord jatan uldse vahele, kuna ei ole vajadust jalgu treenida. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, lisa jõusaali treeningule aeroobset, see peaks asja parandama.

Ja, kui sa ütled et toitumine on korras siis, mida sa selle all mõtled? Paljudel inimestel on arusaam korralikust toitumisest erinev kui siinsel foorumi rahval.

To Madis232: Mina jalatrenne ära ei jätaks, pigem muudaks ülakeha treeningi intensiivsemaks.

Samuti võid proovida selliseid asju: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

No aeroobse all mõtlesingi korvpalli -5 korda nädalas ikka vägal kõval tasemel .

lihtsalt probleem on üles kerkinud viimaste aastatega ja just sai alguse sellest et hüpevõime hakkas taanduma ja samuti kiirus , ning toitumise kohapealt ikka jälgin mida ma söön ja et kalorid ning nende põletamine paigas oleksid .

Vahet pole kui suured jalad on võrreldes ülakehaga lihtsalt hüpevõime ja kiiruse taandumine on tõsiselt mõjunud mu korvpalli treeningutele - kohe raskem on nagu trenni teha .

Seega jõusaali treening jalgadele ei tohiks asja hullemaks teha ?

fat burnerist võib abi olla ?

Muudetud kasutaja Parabool poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korvpallurid ei pidanud hooaja sees üldse eriti jõusaali tegema, sest see pidi visketabavuse alla viima. Aga hüppevõime ja kiiruse kadu? Ma küll ei usu, et sa saad üldse paks olla, kui 5x nädalas korvpall ja jõusaal ka juurde, see on meeletu trennimaht. Ma arvan, et millestki muust. Võibolla peaksid tegema mingit hüppetrenni juurde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jooksmine on üks viis rasva põletamiseks, muidugi algab kõik siiski toitumisest (pead tarbima vähem kaloreid kui kulutad e. tekib energia defitsiit ja energia saamiseks põletab keha rasvu).

Nüüd tekib mul küsimus: kas su jalad on siis rasvased või lihtsalt nii lihases, et tunduvad paksud?

Kaldun siiski arvama, et pigem siiski rasv ja siis aitab õige toitumine ja treening. Kuid kõike seda pole mul siin mõtet üles lugeda kuna tekst tuleks väga pikk ja kõik see jutt on kirjas juba üle terve foorumi erinevates postitutes ja artiklites, kasuta otsingut või konsulteeri mõne treeneriga või telli herr Kiivika treening ja toitumis kava, mille ta koostab spets sinule :ph34r: .

No ei tea. Toitun vägagi tervislikult ja olen 10 kilo alla võtt. Jalad pole sellest väga märgatavalt salenenud, kuid siiski. Pigem on rasv märgatavalt vähenenud teistes kehaosades. Loogiliselt peaksid mul sääreluud jämedamad olema. Ma ei tea, aga tundub, et ükskõik, mida ma ka ei teeks, ei muutu mu reied sellest nii saledaks, nagu on enamik naisterahvastel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei tea. Toitun vägagi tervislikult ja olen 10 kilo alla võtt. Jalad pole sellest väga märgatavalt salenenud, kuid siiski. Pigem on rasv märgatavalt vähenenud teistes kehaosades. Loogiliselt peaksid mul sääreluud jämedamad olema. Ma ei tea, aga tundub, et ükskõik, mida ma ka ei teeks, ei muutu mu reied sellest nii saledaks, nagu on enamik naisterahvastel.

Noh rasv kulubki esmesena just sealt kus ta viimati juurde tuli, ju tuli siis jalgadele esimesena ja siis läheb ka viimasena. Minuarvates võiksid jätkata rasvapõletust ja lõpuks kaob rasv ka su jalgadelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh rasv kulubki esmesena just sealt kus ta viimati juurde tuli, ju tuli siis jalgadele esimesena ja siis läheb ka viimasena. Minuarvates võiksid jätkata rasvapõletust ja lõpuks kaob rasv ka su jalgadelt.

Seda juttu olen kümneid kordi nuba kuulnud. Olen normaalkaakus ja ei kavatse end lõpmatuseni näljutada. Ülakeha on mul täiesti sale ja sellex ajax kui end piisavalt näljutada, et alakeha ka saledam olex, jäävad üles vaid kundid. No thanx!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda juttu olen kümneid kordi nuba kuulnud. Olen normaalkaakus ja ei kavatse end lõpmatuseni näljutada. Ülakeha on mul täiesti sale ja sellex ajax kui end piisavalt näljutada, et alakeha ka saledam olex, jäävad üles vaid kundid. No thanx!

No rohkem seletusi ma ei oska tuua.

Ja muide, rasvapõletus ei seisne enda näljutamises vaid on ka teisi viise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×