Jump to content
Alberd

Lokaalne rasvapõletus

Recommended Posts

arvan ka suht kindlalt et lokaalne rasvapõletus on suht võimatu .... võib ilmselt mingil määral soodustada mõnest piirkonnast rasvapõletust kuid protsentuaalselt on see ilmselt nii pisike vahe et pole mõtet .... nagu et kui ülakeha meeletult teha siis arvan et ülakehal kaob rasv natuke(tõesti väga natuke) rohkem kui jalgadel .... kuid nohh ... nagu ütlesin see vahe on ilmselt nii minimaalne et pole mõtet loota ..... teha lihtsalt kogu keha ja palju aeroobset oleks kõige parem variant...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvan ka suht kindlalt et lokaalne rasvapõletus on suht võimatu .... võib ilmselt mingil määral soodustada mõnest piirkonnast rasvapõletust kuid protsentuaalselt on see ilmselt nii pisike vahe et pole mõtet .... nagu et kui ülakeha meeletult teha siis arvan et ülakehal kaob rasv natuke(tõesti väga natuke) rohkem kui jalgadel .... kuid nohh ... nagu ütlesin see vahe on ilmselt nii minimaalne et pole mõtet loota ..... teha lihtsalt kogu keha ja palju aeroobset oleks kõige parem variant...

Kusjuures Kiivikas ja Joker olevat just vastupidisele arusaamale jõudnud. Mingis "treening tegijaga" ta kribas vähemalt nii... et see müüt nende kahe mehe jaoks pole enam reaalsus - > st on tõestatud vastupidist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tuli ka meelde, et olen seda lugenud kuskilt artiklist. See oli jah Tegijate Treening ja otsisin selle lõigu üles

... Kõhtu teeb Ott 2-3-4 korda nädalas. Oli ka aeg, kus ta võistluste vahelisel ajal üldse kõhtu ei teinud, aga seda ei saa ta enam endale lubada, kuna keskkoht läheb lihtsalt käest ära. Siin avastame Otiga, et oleme jõudnud samale järeldusele: nimelt on üldteada arvamus, et rasv hävineb kehast ühtlaselt ja eraldi kuskilt seda hävitada pole võimalik. Praktika lihtsalt näitab muud. Ja see ei kehti ainult kõhu puhul. Jalad, tuharad, alaselg - kus iganes paned treeningul lisarõhu. Teooriad on küll vahest ilusad ja tore lugeda, aga alati on erandeid. ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina kyll oma kogemustest tean, et rasva ei saa kunagi lokaalselt poletada. see oleks imelik. tavaliselt kaob rasv just sealt koige raskemini, kuhu koige kergemini koguneb. Naisltel rohkem tuharatele ning meestel rohkem kohule. ja nii lihtne so-gi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nooo päris musta ja valget ka pole .... mina arvan ka et sealt kuhu rõhku paned sealt läheb natuke rohkem rasva ära ... mitte palju kuid minti 5 % rohkem või nii ....... et on ju loogiline et kui teed ainult ülakeha siis jalgadelt ei lähe nii palju rasva ära ... ülakehalt ikka sutsu rohkem ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oma kogemuse põhjal võin väita küll, et kohad mida treenitakse saavad paremasse vormi kui loota, et küll see rasv sealt ühtlaselt kaob. Vähemalt mulle tundub nii, see ei tähenda, seda et mujalt ei kaoks rasv kui me kindlat lihasrühma ei treeni, kuid minu arvates kaob rasv effektiivsemalt sealt kuhu me ka järjekindlalt jõuharjutusi sooritame, põhiline rasvaprotsendi alandamise tingimus on kalorite defitsiit - kui seda ei tekki, siis ei ole mõtet unistada mingisugusest rasvapõletusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

müüt põhimeb lihtsalt sellel et see piirkond(lihasgrupp) mida treenime muutub paremini nähtavaks,ilusamaks. Nii jääbki selline mulje ,et näe rasv on siitkohalt rohkem kadunud kui mujalt, kuid tegelikult on nii ,et lihas on läinud suuremaks ja paistab rohkem välja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×